2

@Katalończyk 99 a kto powiedział że po angielsku

2

@koszol napisz jeszcze z dziesięć takich, może któryś w końcu będzie zabawny

2

@portero no tak, bo wcale nie napisałem tego specjalnie xD Jakbym napisał Leon zamiast Leo albo Marek zamiast Marc to też byś miał dość?

3

Panie Artur a pierwsze 20 minut pan żeś widział

1

@Hanok Na minimum dwie następne kolejki. A mogą mu dorzucić jeszcze więcej.

2

@sergio5 Rabiot też nic lepiej :P

0

@Phatro czy ja wiem, to właśnie kiedy rywal nas ciśnie są obnażane wszystkie braki Busquetsa. Inter sie po bramce nie zamurował tylko do końca pierwszej połowy nas cisnęli, nie wiem jaki ty mecz oglądałes.

0

@Skaramuczi powstań, powerade

4

@PanPatrykk obejrzał jeden odcinek i już wie że serial zszedł na psy, trzymajcie mnie

3

@Janiama a jak nie zmienią trenera i spadną to będzie sukces

0

@DaPi szczególnie że prawdopodobnie na lewej bedzie musiał zagrać Carvajal a na prawej Odriozola.

4

@zadafcb ciekawe czy strzelą więcej bramek niż Bayern hehe

3

@MesQueUnClub_87 został piłkarzem miesiąca La Liga chyba z tego co pamiętam

1

@AmigoBlancos i dodaj że nie ma to żadnego przełożenia na obecny sezon

3

@AmigoBlancos zgubili już 6 punktów, a piszesz jakbyśmy sie musieli już modlić żeby nie wygrali meczu. Jak dla mnie to oni mogą być niepokonani nawet do końca sezonu, jeżeli nadal będą remisować co drugie spotkanie jak ma to miejsce teraz :)

5

@kkbarca ustaw sobie że możesz dostawać prywatne wiadomości tylko od ludzi których obserwujesz

0

@msmsms czerstwym

2

0

@Chwytliwy gdyby nie pewien obrażalski fanboy Paula Pogby to już Donny grałby w topowym klubie.

0

@Marcel99 Szczególnie że zagrał do tej pory 70 minut w czterech spotkaniach, z czego pewnie nawet nie połowa z wyżej wymienioną dwójką.

7

@MartiNJ11 ja to myslałem że po trzydziestce sie dostaje gazu, a tu takie rozczarowanie.

1

@ViscaBarca123 Na mecze na stojąco w La Liga tak, ale jak w Lidze Mistrzów na niego wylecą jakieś pitbulle spuszczone ze smyczy to znowu sie pogubi i bedzie miał karuzele.

0

Fajnie że Luis strzela, ale jeszcze na wyjeździe by mógł coś pyknąć żebym se avatar zmienił w końcu.

1

No wam powiem, jakbyśmy ten mecz utopili to zaczynałbym sie już powoli martwić o awans

0

@LuisSalvano nie, nie sądzę. Wiedzieli ile jest pomocników przed sezonem i jak to będzie wyglądać.

1

3

@Commando Arthur już odpoczywał, Frenkie również, o Busquetsie nawet nie wspomnę

2

Messi starts. [cadena ser]

0

@Hushovt taki wylot do USA na towarzyski turniej to pół biedy, ale zwiedzanie dosłownie całego świata w presezonie to głupota.

5

@Gibbon_FCB jezu jak ten Arsenal mógł zwolnić Wengera, przecież w sezonie 03/04 wygrali lige bez porażki. Masakra co za debile tam pracują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?