@sidzej Suarez miał przed tym meczem w nogach bodajże ledwo 90 minut, Messi powąchał murawe pierwszy raz od maja, ja na pewno poczekam z osądami że on tu nie pasuje. Też żeby nie było że tylko go bronie to też spodziewałem się od niego trochę czegoś innego, ale żeby wyciągać po pięciu spotkaniach wnioski że on sie nie sprawdza na jakiejś pozycji. Patrząc czasami na grę Suareza to bym doszedł do wniosku że on sie na dziewiątce nie sprawdza (wczoraj kompletnie go nie było poza pyskowaniem). Patrząc chociażby na wczorajszy mecz to chłopaki ze środkowej linii sami skutecznie wyłączyli Griezmanna z gry (Albę zresztą też) tworząc kółeczko wzajemnej adoracji Arthur-Frenkie-Ansu-Semedo. Na palcach można policzyć ile razy akcja szła lewą stroną (nie licząc jakichś przerzutów na pałę jak już nie było kompletnie komu zagrać po prawej). Frenkie był ustawiony bliżej prawej strony, Arthur dostając piłkę automatycznie schodzi z nią do środka i po lewej zostaje gigantyczna dziura.
@sidzej Nie sprawdza? Na każdej pozycji w ataku ma rozegrane po kilkadziesiąt spotkań (najmniej na prawej stronie ale tam to raczej nie pogra) i wszędzie ma dobre liczby. Ja wiem, że statystyki to nie wszystko, ale widziałem już go wcześniej na własne oczy grającego z powodzeniem na tylu pozycjach, że nikt mi nie wmówi że to jest jednowymiarowy piłkarz, pod którego trzeba cały zespół ułożyć. Jeżeli jako "jego pozycję" masz na myśli to jak grał głównie w Atletico, to jego pozycja jest "wszędzie" :)
@Ratamahatta Od początku wiedziałem, że będzie problem u nas z przydzieleniem mu sztywnej pozycji, jednak nadal chciałem tego transferu. To że nie można go zaszufladkować w jedno miejsce i że każdy nawet na Rambli ma na niego inny pomysł tylko świadczy o jego uniwersalności. Mówią że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, ale tak jak nie lubię wiecznego narzekania na Valverde, tak moim zdaniem jak coś w tym ataku nie zaskoczy (dajmy im czas, jeden świeżo przyszedł a dwóch dopiero co po kontuzjach) to będzie tylko i wyłącznie wina Valverde. Mając dwóch najbardziej uniwersalnych piłkarzy w lidze musimy z tego czerpać garściami i wymienność pozycji w trakcie meczu powinna być na porządku dziennym. Tylko czy to jest do zrealizowania z tym trenerem, nie wiem.
Wyzwanie dla Rambli na dziś: Znaleźć pozycję dla Griezmanna, która zadowoli każdego. -Na skrzydle nie, bo za wolny i sie marnuje -Na dziewiątce nie, bo musi mieć obok siebie innego napastnika i sam mówi że nie lubi być najbardziej wysunięty -Podwieszony pod napastnikiem nie, bo tak sie w Barcelonie nie gra -Wolny elektron nie, bo tam jest już Messi
@Ratamahatta noo ale to co, wczoraj na przykład miał grać Ansu-Griezmann-Perez czy Ansu-Suarez-Perez? Czy może 442 za co by był krytykowany nawet jakbyśmy wygrali
@Jakchcesz Sam używam aktualnie i śmiga bez zarzutu. Z tego co wiem to z rok temu im padło całkowicie na miesiąc, ale potem doliczyli każdemu ten miesiąc do konta. Ja problemów jeszcze nie miałem.
@daniel32778 straszna tragedia, naprawdę :) ostatni jego post o Neymarze był 3 dni temu, no spamuje o nim jak cholera. Chyba wam sie w domu już całkowicie nudzi @Chwytliwy no prawie śmiesznie wyszło
1
@Danny Gaucho Gdyby nie był kapitanem reprezentacji to już dawno by siedział, tylko opaska go ratuje
1
@recha90 zawieszony
1
@sebasek99 https://i.ytimg.com/vi/oASbs5Uz7ps/maxresdefault.jpg
0
@damianex10 Seri to nasz misiaczek Seri?
4
@IAmLegend a co mają być za newsy? "OFICJALNIE: FC Barcelona gra słabo"?
3
@sidzej Suarez miał przed tym meczem w nogach bodajże ledwo 90 minut, Messi powąchał murawe pierwszy raz od maja, ja na pewno poczekam z osądami że on tu nie pasuje. Też żeby nie było że tylko go bronie to też spodziewałem się od niego trochę czegoś innego, ale żeby wyciągać po pięciu spotkaniach wnioski że on sie nie sprawdza na jakiejś pozycji. Patrząc czasami na grę Suareza to bym doszedł do wniosku że on sie na dziewiątce nie sprawdza (wczoraj kompletnie go nie było poza pyskowaniem). Patrząc chociażby na wczorajszy mecz to chłopaki ze środkowej linii sami skutecznie wyłączyli Griezmanna z gry (Albę zresztą też) tworząc kółeczko wzajemnej adoracji Arthur-Frenkie-Ansu-Semedo. Na palcach można policzyć ile razy akcja szła lewą stroną (nie licząc jakichś przerzutów na pałę jak już nie było kompletnie komu zagrać po prawej). Frenkie był ustawiony bliżej prawej strony, Arthur dostając piłkę automatycznie schodzi z nią do środka i po lewej zostaje gigantyczna dziura.
1
@sidzej Nie sprawdza? Na każdej pozycji w ataku ma rozegrane po kilkadziesiąt spotkań (najmniej na prawej stronie ale tam to raczej nie pogra) i wszędzie ma dobre liczby. Ja wiem, że statystyki to nie wszystko, ale widziałem już go wcześniej na własne oczy grającego z powodzeniem na tylu pozycjach, że nikt mi nie wmówi że to jest jednowymiarowy piłkarz, pod którego trzeba cały zespół ułożyć. Jeżeli jako "jego pozycję" masz na myśli to jak grał głównie w Atletico, to jego pozycja jest "wszędzie" :)
0
@Ratamahatta Od początku wiedziałem, że będzie problem u nas z przydzieleniem mu sztywnej pozycji, jednak nadal chciałem tego transferu. To że nie można go zaszufladkować w jedno miejsce i że każdy nawet na Rambli ma na niego inny pomysł tylko świadczy o jego uniwersalności. Mówią że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, ale tak jak nie lubię wiecznego narzekania na Valverde, tak moim zdaniem jak coś w tym ataku nie zaskoczy (dajmy im czas, jeden świeżo przyszedł a dwóch dopiero co po kontuzjach) to będzie tylko i wyłącznie wina Valverde. Mając dwóch najbardziej uniwersalnych piłkarzy w lidze musimy z tego czerpać garściami i wymienność pozycji w trakcie meczu powinna być na porządku dziennym. Tylko czy to jest do zrealizowania z tym trenerem, nie wiem.
6
Wyzwanie dla Rambli na dziś: Znaleźć pozycję dla Griezmanna, która zadowoli każdego.
-Na skrzydle nie, bo za wolny i sie marnuje
-Na dziewiątce nie, bo musi mieć obok siebie innego napastnika i sam mówi że nie lubi być najbardziej wysunięty
-Podwieszony pod napastnikiem nie, bo tak sie w Barcelonie nie gra
-Wolny elektron nie, bo tam jest już Messi
3
@Ratamahatta noo ale to co, wczoraj na przykład miał grać Ansu-Griezmann-Perez czy Ansu-Suarez-Perez? Czy może 442 za co by był krytykowany nawet jakbyśmy wygrali
0
@szela1899 smacznego kolego
0
Szesnastolatek wyjdzie w pierwszym składzie Barcelony w Lidze Mistrzów, a ty co robisz ze swoim życiem?
1
@Robert1603 co wy bedziecie na tej kanapie w sześciu robic za ????
2
@Skaramuczi @damianex10 @grubson_bubson
No chłopaki zadziałaliście, zmienił "zespołą" na "drużyną" XD
2
@SuperPatsonFCB wyśle ci na PW bo tu strzelają czasem
2
@Jakchcesz Sam używam aktualnie i śmiga bez zarzutu. Z tego co wiem to z rok temu im padło całkowicie na miesiąc, ale potem doliczyli każdemu ten miesiąc do konta. Ja problemów jeszcze nie miałem.
11
@Cave Zaraza...
2
@D44H nic lepszego i tańszego od Delty nie znajdziesz, ale jednak wymaga stabilnego łącza bo na słabszym potrafi sie ciąć jak fanki Billie Eilish
2
@daniel32778 straszna tragedia, naprawdę :) ostatni jego post o Neymarze był 3 dni temu, no spamuje o nim jak cholera. Chyba wam sie w domu już całkowicie nudzi
@Chwytliwy no prawie śmiesznie wyszło
1
Komentarz usunięty
1
@cracker ale on jest na varze a nie jako sędzia na boisku :)
1
@KamQiX nic nie dopisał oprócz linku to zniknęło :P
20
@Socjopata I mój topór
17
@kenneth99 co tu sie xD
3
@patricq130413 a to nie jet czasem już inna półka cenowa? Chcesz wydać więcej to weź 9T, a jak Ci Note 7 wystarczy to nie dopłacaj
7
@sebasek99 Ciebie też nikt nie lubi ale siedzimy cicho żeby bana nie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@bias nie rozumiem jaki sens ma ten post skoro nigdy nie widziałeś ani odcinka xD
1
@BarcaInfo podobno ma mieć 375 tysiecy funtów tygodniówki, ło panie
2
@Lama20 "Miesiąc bez limitu GB z pełną prędkością do 100 GB, potem prędkość ograniczona." Czyli gówno a nie nielimitowany :P
15
@selbi w sumie nawet wypuściłem szybciej powietrze nosem, dobre.