@Katalonbar No właśnie chodzi bo 90% narzekaczy nie ma zielonego pojęcia jak to działa. A pewnie spora część z nich wykupiła usługę już po podziale praw nie wiedząc co podpisują.
@bartekvisca No na wypalony skład są tylko dwie metody: wywalenie tych wypalonych co w naszym przypadku nie wchodzi w grę, albo zatrudnienie jakiegoś trenera z werwą który może jeszcze coś z nich jednak wyciśnie.
@Grzesior667 A czy dla wielu kibiców właśnie trzymanie herbu klubu przez Garetha nie byłoby brakiem szacunku? Jestem prawie przekonany że gdyby wziął ten proporzec jak gdyby nigdy nic, to kibice wieszaliby na nim psy że "nie jest godzien" albo coś takiego xD
@Grzesior667 Akurat Garethowi się tu nie dziwie. Wszyscy dookoła wiedzą jak wyglądała sytuacja między nim a klubem, właściwie nic nie zostało wyjaśnione a Bale po prostu nadal tam gra bo ma kontrakt, raczej nie pałają do siebie tam miłością. Ten gest Varana to nic innego jak wrzucenie Bale'a na mine, jakby zapozował z tym proporcem to i tak by sie z niego nabijali.
@Danny Gaucho Loew go nie posadzi w żadnym wypadku, Marc musi czekać więc na jedno z dwóch wydarzeń: -zmiana trenera -zakończenie reprezentacyjnej kariery Neuera W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski że Neuer rozważa zakończenie gry w kadrze po Euro, ale kto wie czy to nie zwykłe ploty
4
@MaTt_BarcaFan Rozśmieszę cie jeszcze bardziej: Alves był zaraz za nimi na piątym miejscu XD
8
@Grzesior667 po to żebyś mógł se wyłączyć jak cie nie obchodzi
6
@Katalonbar No właśnie chodzi bo 90% narzekaczy nie ma zielonego pojęcia jak to działa. A pewnie spora część z nich wykupiła usługę już po podziale praw nie wiedząc co podpisują.
3
@Gregor1899 Mirosławski mi pisał że specjalnie zrezygnowali żeby ci na złość zrobić.
1
@bafi YouTube jeszcze go nie przetworzył albo wyrenderowałeś w niskiej rozdzielczości
0
@conatus W tym też będą, tylko nie naprzemiennie :)
0
@bartekvisca Bayern i tak go nie wykupi więc w czerwcu będziesz mógł sobie świętować.
0
@bartekvisca No na wypalony skład są tylko dwie metody: wywalenie tych wypalonych co w naszym przypadku nie wchodzi w grę, albo zatrudnienie jakiegoś trenera z werwą który może jeszcze coś z nich jednak wyciśnie.
1
@damianex10 niezły tłok tam musi być w tym mieście (jakby normalnie nie było :V)
1
@BarcaInfo De Jong i wywiad to powoli staje sie nierozłączny duet więc nic dziwnego
1
@PieN Cisza przed ciszą przed "wrócimy silniejsi"
0
@marcin000019 to nie pasuje, my potrzebujemy szybkiego nie wolnego
0
@MesQueUnClub96 shakowali ramble, to jest wirus
4
@msmsms Ja to nawet sie niekomfortowo czuje jedząc naczosy, czy moje chrupanie nie przeszkadza sąsiadom za bardzo xD
0
@Grzesior667 A czy dla wielu kibiców właśnie trzymanie herbu klubu przez Garetha nie byłoby brakiem szacunku? Jestem prawie przekonany że gdyby wziął ten proporzec jak gdyby nigdy nic, to kibice wieszaliby na nim psy że "nie jest godzien" albo coś takiego xD
0
@Grzesior667 Ale co on podeptał ten proporzec, opluł, podpalił? Nie chciał go trzymać do zdjęcia i ja to w pełni rozumiem.
0
@Grzesior667 Akurat Garethowi się tu nie dziwie. Wszyscy dookoła wiedzą jak wyglądała sytuacja między nim a klubem, właściwie nic nie zostało wyjaśnione a Bale po prostu nadal tam gra bo ma kontrakt, raczej nie pałają do siebie tam miłością. Ten gest Varana to nic innego jak wrzucenie Bale'a na mine, jakby zapozował z tym proporcem to i tak by sie z niego nabijali.
2
@ciupaw niby tak, ale nie do końca
0
@damianex10 oby się potwierdziło :)
2
@ranger3120 Skórzana kurtka sie nie niszczy, ona nabiera charakteru :P
0
@seba1324 Kupuj pudełkowe bo je potem możesz odsprzedać bez problemu, z PSS w żadnym wypadku :)
0
@kerouac no to chyba oczywiste że planują, przecież nie zostawią połowy strony w starej wersji na stałe xd
2
@FCBeSeM https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-20/fifa-20-career-mode
5 sekund w google
0
@mikiiki jak wykupisz EA Access to możesz pograc przez 10 godzin.
0
@AmigoBlancos po prostu ludzie czasami specjalnie piszą takie bzdury żeby potem sie śmiać z tych wszystkich pelikanów :)
5
@Veb1233 https://i.gyazo.com/79f7cc8f7e4a73ae0b4d56c58b7f862b.png
1
@Losiex https://i.imgur.com/DBcUtoo.jpg
3
@KamQiX No mnie to denerwowało strasznie, zamieniliby się strojami i byłoby idealnie xD
1
@BaroPodertos Ansu 4???? Oglądałeś mecz??? Zasłużył na 5 na pewno!!!!
0
@Danny Gaucho Loew go nie posadzi w żadnym wypadku, Marc musi czekać więc na jedno z dwóch wydarzeń:
-zmiana trenera
-zakończenie reprezentacyjnej kariery Neuera
W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski że Neuer rozważa zakończenie gry w kadrze po Euro, ale kto wie czy to nie zwykłe ploty