@V e B 96 Na fejsbuku to zawsze same płaczki sie udzielają, ale to "normalne". Jak ktoś jest zadowolony z usługi to nie biegnie na fejsa pisać dobrej opinii tylko sobie żyje i ogląda, stąd w komentarzach akurat same płacze.
@staske Znaczy no oczywiście nie ma żadnej tabeli czy coś w grze z tego co wiem, po prostu jedziecie jeden wyścig i musicie sami sobie zapisywać lokaty i punkty co nie. Jest tylko ta tabelka po wyścigu ale całego sezonu chyba sie nie da rozegrać w grze normalnie, tylko każdy wyścig pojedynczo. Ale w sumie długo nie grałem, możliwe że da sie tak zrobić :P
@kuz Nie będzie i nie ma być, tyś widział te jego mecze w ogóle. Wystawiony wyżej operuje w identycznych sektorach w których grał Iniesta. Owszem może nie jest skrojony pod taką grę, ale pisanie że gra jako skrzydłowy to bujda
15
@seba1324 nie, konsola cie nabija w butelke i już dawno sie zainstalowało
0
@Messibestplayerintheworld W Sevilli z tego co pamiętam grywał na dziesiątce, wiadomo wiek już nie ten też, ale nie jest to jakaś abstrakcja :)
1
@seba1324 lepiej dokładnie samochód obejrzyj :)
0
@Barca17griezz10 tak
39
@Katalonczyk1995 w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem
43
@Katalonczyk1995 panie kierowniku, poratuj pan dwa złote
1
@Encore goplana najlepsza
3
@V e B 96 Na fejsbuku to zawsze same płaczki sie udzielają, ale to "normalne". Jak ktoś jest zadowolony z usługi to nie biegnie na fejsa pisać dobrej opinii tylko sobie żyje i ogląda, stąd w komentarzach akurat same płacze.
2
@Ramos9248 Walka sojuszników na obczyźnie, do czego ten świat prowadzi
0
@MichalZZZ Każdą grę którą kupiłeś możesz usuwać i instalować do woli, pudełkowe z płyty, cyfrowe z PS Store.
0
@Triv44 noo kliknij na nią i wstrzymaj pobieranie
11
@4drian0 Bo go zatrudnili. Pozdrawiam z rodzinką
7
@Colon Zgadza, ale o co chodzi
1
@VamosRakieta Beka ze mnie bo polajkowałem dwa komentarze powyżej chyba xD
0
@FC1899Barca To już wiadomo od bardzo dawna, mówili że z uniwersum wiedźmina się coś jeszcze pojawi, tylko na pewno nie bedzie to o Geralcie.
1
@Colon Najciekawiej byłoby gdyby nigdy nie odchodził :V
0
@staske Znaczy no oczywiście nie ma żadnej tabeli czy coś w grze z tego co wiem, po prostu jedziecie jeden wyścig i musicie sami sobie zapisywać lokaty i punkty co nie. Jest tylko ta tabelka po wyścigu ale całego sezonu chyba sie nie da rozegrać w grze normalnie, tylko każdy wyścig pojedynczo. Ale w sumie długo nie grałem, możliwe że da sie tak zrobić :P
1
@qbsonFCBarca nic sie nie dzjeje, nananana
37
@MaTi61415 Podchodź. Oni cie straszą żebyś im statystyk nie popsuł. A ciebie to nie powinno obchodzić
0
@staske w każdej wersji F1 można tak robić :P
1
@gumaz ten co Karola zamurowali w sypialni. No i ten z murzynem Norkiem. O i pumpernikiel taty
0
@dzagos z tego co hen0x na twitterze wyliczał to 21, jak liczyć Pereza i Ansu to 23
29
Robertinho dał w łape pismakom żeby dali bombazo bo obroty na Rambli spadały
15
@Suzu oni od dwóch miesięcy co kilka godzin piszą o bombach, jak terroryści
3
@masq "Galisyjski klub przejmie na siebie opłacenie pensji pomocnika i zmiennych do kwoty 1,5 miliona euro. "
0
@kuz Nie będzie i nie ma być, tyś widział te jego mecze w ogóle. Wystawiony wyżej operuje w identycznych sektorach w których grał Iniesta. Owszem może nie jest skrojony pod taką grę, ale pisanie że gra jako skrzydłowy to bujda
1
Pracuje ktoś z was może w spedycji? Bo mam sprawę na PW :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
@barca__rządzi wszyscy patrzą na real bo właśnie sie skończył mecz realu, na atletico patrzyliśmy kilka godzin wcześniej
0
@SkN Na pomorzu całym generalnie