0

@Transu96 powiedziałbym że Hazard, ale cholera wie jak bedzie grał w tym Madrycie

5

@Wittgenstein Co to jest? Nieśmieszne, głupie i żałosne?
Twój żarcik :V

0

@Kamiloza91 C+ Sport

9

Eibar prowadzi z Atletico w 8 minucie

0

@Arkon Lacazette ma już 28 lat to następca z niego na długo by nie był, zakładając że Suarez jeszcze sie nie zmywa

0

@Suzu no ja tak samo miałem, ale wg. transfermarkt to jest skrzydłowym

0

@kuz a co on napastnik
ps. serio pytałem, w necie przeczytałem że to pomocnik, nie skrzydłowy. Ale już sie dowiedziałem :V

8

@FC1899Barca Jeśli według ciebie w takich rejonach operuje skrzydłowy, to Iniesta był skrzydłowym całą karierę.

3

@AmigoBlancos De Ligt jest jeszcze w dużo gorszej sytuacji niż Frenkie. Raz że jest młodszy, dwa że jego pozycja sama w sobie jest bardziej odpowiedzialna. Jak obrońca walnie babola to najczęściej kończy się to stratą bramki, jak pomocnik coś zmaści to jest jeszcze pole do naprawy sytuacji. Teraz dochodzi jeszcze ta kontuzja Chielliniego

0

@sidzej Obaj mają problemy z celnym podaniem na trzy metry, nie dziwne że sie razem dogadują

1

@Ratamahatta Muszę przyznać że nie tego się spodziewałem po Frenkiem, szczególnie po fantastycznym presezonie. Jednak z drugiej strony nadal mnie to jakoś specjalnie nie martwi. Środek pola jeszcze przez kilka najbliższych kolejek będzie jednym wielkim eksperymentem (i tak powinno być na tym etapie sezonu).

0

@norbi77 Mecze w których on będzie na murawie bez Messiego lub Suareza pewnie będzie można policzyć na palcach podczas całej jego przygody w Barcelonie. Także bym sie nie martwił że jako centralna osoba w ataku zaginął.

2

@insp1re Napisałbym dokładnie to samo :)

8

@Don-Corleone Napisze coś raz w roku i to jeszcze nawalony, no nieźle :V

2

Generalnie to w trakcie i po meczach tu nie zaglądam, ale z racji że nie mogłem oglądać dziś całego spotkania liczyłem że coś ciekawego tu znajdę. Gorszą decyzję podjął chyba tylko Neymar odchodząc do PSG.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@parpe Nie zesrajcie sie zaraz, przez cały poprzedni sezon miał problemy fizyczne, grał na Copa America, to był jego pierwszy mecz w tym sezonie i wiadomo że wejdzie z ławki. Wystarczy użyć troche rozumu

35

@ViscaBarca123 pijani tam chyba są po po bramce już go nie było

6

@AmigoBlancos Te twoje żarty to są gorsze niż te nowe kabarety bez kitu

1

@masq "odpocząć na zapas się nie da"
No właśnie, zmęczeni nie są to na zapas nie odpoczną dziś

0

@RMDagothek ale wiesz o tym że on pracuje dla ASa?

2

@kibic1899 no skoro nie wyszedł i był w tym cieniu cały czas, i jest nadal, to czemu miałaby mu sie zmienić opalenizna xD

0

@Aerox no we Francji to na pewno do poniedziałku ze dwie bomby mogą walnąć

6

Milik wypada z kadry


4

@panczo i pobił chyba przy okazji rekord świata

0

@Vxb93 Grał z Kobe na LS bodajże :)

0

@ForcaMilosz No skoro kupi za 800 za sprzeda za 300 to chyba odzyska część pieniędzy? Nie napisałem że mu sie zwróci.

0

@barcelonaLM No niektórym faktycznie sie nie pali i wolą poczekać. Sam bym po prostu kupił PS4 na ten rok czy tam 1,5. Ale niektórzy i tak nie mają teraz czasu albo coś, a jak kupią se PS5 to i tak będą mieli pełno gier do ogrania zanim wyjdzie coś konkretnego typowo na newgen. Poza tym cena nowej generacji i tak nie będzie spadać w ogóle przez dobre kilka miesięcy.

0

@barcelonaLM Akurat z grami problemu nie będzie bo wszystkie gry z PS4 będą działały bez problemu na PS5 :)

0

@Ibra9PSP no lepiej czekać rok bez konsoli jak ktoś ma ochote se pograć. Szczególnie że nie ma nawet jeszcze daty premiery a na początku będzie problem z dostępnością. Drogie teraz nie są a potem i tak będzie mógł część odzyskać sprzedając używke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?