17

@Jordi10 Jak to na ostatnim meczu komentator powiedział: Arthur to pół Xaviego, Frenkie może być połową Iniesty, ale te połówki mogą wystarczyć żeby zostali najlepszym duetem pomocników na świecie :)

3

@Socjopata No ja podobnie, ale sie wziąłem i przez ostatnie 2 miesiące udało sie przybrać 5kg, z tym że staram sie żeby to nie był sam tłuszcz jednak xD

14

@chudym Jeszcze troche i nick zacznie pasować :P

2

@PJ1985 Już 1:2 nawet :P

0

@Skaramuczi powiem tylko: XD

0

@KSSniper Wybrał reprezentacje Hiszpanii, pewnie dlatego.
albo może jeszcze nie wybrał, w sumie nie wiem ;v

5

@marcin62 W tym roku Suarez zrobił wyjątek i w wakacje miał mniejszy bebzon niż przez cały poprzedni sezon :V

0

@Ratamahatta W tym sezonie już chyba zagrał więcej prostopadłych piłek co przez cały poprzedni.

3

@Janiama a ile było takich komentarzy dziś obwiniających Valverde za bramki? Jeden na 50 czy na 100?

0

@Gacork W następnej kolejce powinien już nareszcie chociaż wejść z ławki. Z Borussią raczej wykluczone.

0

@VanBest no normalnie, 5:0

1

@dawo17 Przynajmniej jedna rzecz jest stabilna: obrona do dupy xD

0

@KamQiX Pytanie kiedy obrona wróci z wakacji. Dosłownie nikt nie gra na przyzwoitym poziomie. Lenglet może i baboli nie popełnia, ale on to zawsze gra na alibi.

9

@szkutnik91 w tym jeden gol to strzał szedł w aut a się odbiło od gościa i mu zaliczyli XDD

0

@kuz mój mózg jakimś cudem dopasował sobie skrót RB do Roberta Lewandowskiego i zastanawiałem się co oni do niego maja xD

45

@kuz Śmieszne to jest czepianie sie o to. Na forach internetowych od czasów dinozaurów funkcjonowały shoutboxy, La Rambla nie jest pierwsza i dużo sama zaczęrpnęła z Twittera, na fioletowej też chcieli coś takiego więc w czym problem :)

2

@Danny Gaucho Bo nie odmienisz!

5

@Danny Gaucho No odmień być

1

@Elosek De Jong-Rakitic-Arthur bym chciał :C

12

Komentarz usunięty

0

@DaPi i cyk druga xD podać line?

0

3-1 a tylko piłkarze Realu strzelają

0

@19wlodi71 na PW ci wyśle zaraz

39

Kiedy po dwudziestu latach chcesz zobaczyć notatnik 2.0 a wyskakuje komunikat o przerwie technicznej:
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/461/623/b21.png

0

@Avada Kedavra czuje sie obrażony bo nawet na Microsoft Edge nie działa a jej nigdy nie używam

58

@Mathew86 Co ja właśnie przeczytałem. Czas spać

1

@JimMorrisonFCB Doznał kontuzji w trakcie meczu z Brighton

1

@PatrychoO nadruk jest prawidłowy, ale na liście wyboru faktycznie jest Samedo :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?