@Jordi10 Jak to na ostatnim meczu komentator powiedział: Arthur to pół Xaviego, Frenkie może być połową Iniesty, ale te połówki mogą wystarczyć żeby zostali najlepszym duetem pomocników na świecie :)
@Socjopata No ja podobnie, ale sie wziąłem i przez ostatnie 2 miesiące udało sie przybrać 5kg, z tym że staram sie żeby to nie był sam tłuszcz jednak xD
@KamQiX Pytanie kiedy obrona wróci z wakacji. Dosłownie nikt nie gra na przyzwoitym poziomie. Lenglet może i baboli nie popełnia, ale on to zawsze gra na alibi.
@kuz Śmieszne to jest czepianie sie o to. Na forach internetowych od czasów dinozaurów funkcjonowały shoutboxy, La Rambla nie jest pierwsza i dużo sama zaczęrpnęła z Twittera, na fioletowej też chcieli coś takiego więc w czym problem :)
17
@Jordi10 Jak to na ostatnim meczu komentator powiedział: Arthur to pół Xaviego, Frenkie może być połową Iniesty, ale te połówki mogą wystarczyć żeby zostali najlepszym duetem pomocników na świecie :)
3
@Socjopata No ja podobnie, ale sie wziąłem i przez ostatnie 2 miesiące udało sie przybrać 5kg, z tym że staram sie żeby to nie był sam tłuszcz jednak xD
14
@chudym Jeszcze troche i nick zacznie pasować :P
2
@PJ1985 Już 1:2 nawet :P
0
@Skaramuczi powiem tylko: XD
0
@KSSniper Wybrał reprezentacje Hiszpanii, pewnie dlatego.
albo może jeszcze nie wybrał, w sumie nie wiem ;v
5
@marcin62 W tym roku Suarez zrobił wyjątek i w wakacje miał mniejszy bebzon niż przez cały poprzedni sezon :V
0
@capm https://www.fullmatchesandshows.com/2019/09/14/barcelona-vs-valencia-highlights-2/
0
@Ratamahatta W tym sezonie już chyba zagrał więcej prostopadłych piłek co przez cały poprzedni.
3
@Janiama a ile było takich komentarzy dziś obwiniających Valverde za bramki? Jeden na 50 czy na 100?
0
@Gacork W następnej kolejce powinien już nareszcie chociaż wejść z ławki. Z Borussią raczej wykluczone.
0
@VanBest no normalnie, 5:0
1
@dawo17 Przynajmniej jedna rzecz jest stabilna: obrona do dupy xD
0
@KamQiX Pytanie kiedy obrona wróci z wakacji. Dosłownie nikt nie gra na przyzwoitym poziomie. Lenglet może i baboli nie popełnia, ale on to zawsze gra na alibi.
9
@szkutnik91 w tym jeden gol to strzał szedł w aut a się odbiło od gościa i mu zaliczyli XDD
0
@kuz mój mózg jakimś cudem dopasował sobie skrót RB do Roberta Lewandowskiego i zastanawiałem się co oni do niego maja xD
45
@kuz Śmieszne to jest czepianie sie o to. Na forach internetowych od czasów dinozaurów funkcjonowały shoutboxy, La Rambla nie jest pierwsza i dużo sama zaczęrpnęła z Twittera, na fioletowej też chcieli coś takiego więc w czym problem :)
2
@Danny Gaucho Bo nie odmienisz!
5
@Danny Gaucho No odmień być
1
@Elosek De Jong-Rakitic-Arthur bym chciał :C
12
Komentarz usunięty
0
@DaPi i cyk druga xD podać line?
0
3-1 a tylko piłkarze Realu strzelają
0
@19wlodi71 na PW ci wyśle zaraz
1
@MatiVEB25 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7738250#comment-7738250
39
Kiedy po dwudziestu latach chcesz zobaczyć notatnik 2.0 a wyskakuje komunikat o przerwie technicznej:
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/461/623/b21.png
0
@Avada Kedavra czuje sie obrażony bo nawet na Microsoft Edge nie działa a jej nigdy nie używam
58
@Mathew86 Co ja właśnie przeczytałem. Czas spać
1
@JimMorrisonFCB Doznał kontuzji w trakcie meczu z Brighton
1
@PatrychoO nadruk jest prawidłowy, ale na liście wyboru faktycznie jest Samedo :P