@KamQiX Bardziej niż strata Todibo samego w sobie to mnie zmartwi fakt że będziemy mieli 3 obrońców, z czego jeden to Umtiti, który w każdej chwili może sie sypnąć. A w rezerwach jakoś nie widzę kozaków
@Lola120 Nie no nie ma co panikować raczej, to jest beniaminek i to w dodatku nie najwyższych lotów. Nawet jak postawią autobus to raczej taki bez drzwi i okien
@Danny Gaucho a napisałeś coś oprócz tego linku? Bo z doświadczenia wiem, że mimo że Rambla wyświetla zawartość podlinkowanego tweeta, to jak oprócz niego nic nie napiszesz to i tak kasują
@LukaszFan Jeśli sie nie zgodzi to zostanie i nie ma tematu, nikt mu raczej żadnego ultimatum nie postawi, że jak zostanie to nie będzie grał. Komu jak komu, ale nie Ivanowi.
1
@KamQiX w pierwszym są tylko mistrzowie krajów plus zwycięzcy LM i LE
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro wydaje mi sie że to bardziej negocjacje były włączone w spotkanie z komisją UEFA :V
2
@KamQiX Bardziej niż strata Todibo samego w sobie to mnie zmartwi fakt że będziemy mieli 3 obrońców, z czego jeden to Umtiti, który w każdej chwili może sie sypnąć. A w rezerwach jakoś nie widzę kozaków
23
@codemat tylko potem nie banujcie xD
0
@Zbyszard Ta, ja mam 25, bliżej mi do 30
22
@Zbyszard ma 27 lat
0
@Hen Di Marzio podawał że transfer na finiszu, on pracuje dla Sky. Na samym profilu Sky chyba nic nie ma
1
@karci0 Przecież i tak by w tym sezonie nie grał poza pucharem króla, jak już Messi i Suarez wyzdrowieją.
0
@fmX szkoda że tego całego Messiego nie chcą wziąć
0
@Copernicus Gala z losowaniem sie zaczyna o 18, a o której dokładnie będą to wręczać to nie wiem
1
@Encore on już sam siebie upokorzył niejednokrotnie, czy mu to zrobi jakąś różnice to nie wiem ;v
0
@Veb1233 No ale ostatecznie grali już razem w grupie w Lidze Europy, więc nie widze powodu dla którego miałoby to teraz być niemożliwe
5
@Chwytliwy Nie no, strzeliliby nam ze trzy gole ze spalonego :P
0
@BulaKG The Boys
0
@Suzu akurat Ivan już od wielu miesięcy elektryzuje i dzieli Ramble na pół
0
@Rewolucja123 mibr 0-3, w nipie jest drama ale ona dotyczy organizacji samej w sobie, a nie jakiegoś konfliktu między graczami xd
3
@BarcaInfo u mnie już grzmi, nie żartuje
0
@Odesseiron polecam, chyba już nawet o niego wcześniej pytałeś czy to bajka dla dzieci czy dorosły też coś dla siebie w nim znajdzie.
0
@matirix20 Pewnie za prawa autorskie, wrzuca czasami jakieś filmiki, skróty czy coś
5
@AmigoBlancos Żeby odpocząć od Neymara, a potem piszesz gdzie jest Neymar, coś poszło nie tak :P
1
@Gosciuu Wczoraj pytałem to podeślę dyskusje może coś ci pomoże
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7671037
4
@Lola120 Nie no nie ma co panikować raczej, to jest beniaminek i to w dodatku nie najwyższych lotów. Nawet jak postawią autobus to raczej taki bez drzwi i okien
1
@Danny Gaucho To poddaje sie, jesteś wrogiem systemu
0
@Danny Gaucho a napisałeś coś oprócz tego linku? Bo z doświadczenia wiem, że mimo że Rambla wyświetla zawartość podlinkowanego tweeta, to jak oprócz niego nic nie napiszesz to i tak kasują
15
Alexis Sanchez wylądował już w Mediolanie, żeby przyklepać swoje wypożyczenie do Interu [Sky Sports]
2
@misiek12319 Obojętnie, ale za to tylko z puszki. Te butelkowe smakują o wiele gorzej
4
@escarabajo kur ale ciepło, gdzie zima
9
@Sabrina_spellman Oskórować ich i zrobić z nich nowe korki dla Leo
0
@LukaszFan Jeśli sie nie zgodzi to zostanie i nie ma tematu, nikt mu raczej żadnego ultimatum nie postawi, że jak zostanie to nie będzie grał. Komu jak komu, ale nie Ivanowi.