1

@KamQiX w pierwszym są tylko mistrzowie krajów plus zwycięzcy LM i LE

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro wydaje mi sie że to bardziej negocjacje były włączone w spotkanie z komisją UEFA :V

2

@KamQiX Bardziej niż strata Todibo samego w sobie to mnie zmartwi fakt że będziemy mieli 3 obrońców, z czego jeden to Umtiti, który w każdej chwili może sie sypnąć. A w rezerwach jakoś nie widzę kozaków

23

@codemat tylko potem nie banujcie xD

0

@Zbyszard Ta, ja mam 25, bliżej mi do 30

22

@Zbyszard ma 27 lat

0

@Hen Di Marzio podawał że transfer na finiszu, on pracuje dla Sky. Na samym profilu Sky chyba nic nie ma

1

@karci0 Przecież i tak by w tym sezonie nie grał poza pucharem króla, jak już Messi i Suarez wyzdrowieją.

0

@fmX szkoda że tego całego Messiego nie chcą wziąć

0

@Copernicus Gala z losowaniem sie zaczyna o 18, a o której dokładnie będą to wręczać to nie wiem

1

@Encore on już sam siebie upokorzył niejednokrotnie, czy mu to zrobi jakąś różnice to nie wiem ;v

0

@Veb1233 No ale ostatecznie grali już razem w grupie w Lidze Europy, więc nie widze powodu dla którego miałoby to teraz być niemożliwe

5

@Chwytliwy Nie no, strzeliliby nam ze trzy gole ze spalonego :P

0

@BulaKG The Boys

0

@Suzu akurat Ivan już od wielu miesięcy elektryzuje i dzieli Ramble na pół

0

@Rewolucja123 mibr 0-3, w nipie jest drama ale ona dotyczy organizacji samej w sobie, a nie jakiegoś konfliktu między graczami xd

3

@BarcaInfo u mnie już grzmi, nie żartuje

0

@Odesseiron polecam, chyba już nawet o niego wcześniej pytałeś czy to bajka dla dzieci czy dorosły też coś dla siebie w nim znajdzie.

0

@matirix20 Pewnie za prawa autorskie, wrzuca czasami jakieś filmiki, skróty czy coś

5

@AmigoBlancos Żeby odpocząć od Neymara, a potem piszesz gdzie jest Neymar, coś poszło nie tak :P

1

@Gosciuu Wczoraj pytałem to podeślę dyskusje może coś ci pomoże
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7671037

4

@Lola120 Nie no nie ma co panikować raczej, to jest beniaminek i to w dodatku nie najwyższych lotów. Nawet jak postawią autobus to raczej taki bez drzwi i okien

1

@Danny Gaucho To poddaje sie, jesteś wrogiem systemu

0

@Danny Gaucho a napisałeś coś oprócz tego linku? Bo z doświadczenia wiem, że mimo że Rambla wyświetla zawartość podlinkowanego tweeta, to jak oprócz niego nic nie napiszesz to i tak kasują

15

Alexis Sanchez wylądował już w Mediolanie, żeby przyklepać swoje wypożyczenie do Interu [Sky Sports]

2

@misiek12319 Obojętnie, ale za to tylko z puszki. Te butelkowe smakują o wiele gorzej

4

@escarabajo kur ale ciepło, gdzie zima

9

@Sabrina_spellman Oskórować ich i zrobić z nich nowe korki dla Leo

0

@LukaszFan Jeśli sie nie zgodzi to zostanie i nie ma tematu, nikt mu raczej żadnego ultimatum nie postawi, że jak zostanie to nie będzie grał. Komu jak komu, ale nie Ivanowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?