@Copernicus Cejrowski generalnie to już dawno rozumy pozjadał i to ostatnia osoba, której bym słuchał w jakiejkolwiek kwestii. Do jego osoby nic nie mam, ale wypowiedziami na różnorakie tematy już sie ośmieszył tyle razy że szkoda to komentować.
@marcin62 no to jest sytuacja win-win dla obu stron. Werner ma gwarancję że będzie mógł odejść bo klauzula bardzo niska, a jednocześnie Lipsk dostanie za niego chociaż te 30 baniek, zamiast puścić go za darmo. A nie daj boże zaliczy fatalny sezon to będzie mógł zostać w Lipsku zamiast skończyć w jakimś Getafe
@lucas/catalan przecież to był tylko wpis na Twitterze, a nie komentarz przedstawiciela Toyoty. Napisali że auta Toyoty będą w GT Sport która nie wspiera nielegalnych wyścigów. Socialmedia już od dawna nie są prowadzone na poważnie, a gościu od Sociali NFS ich pieszczotliwie nazwał nerdami :) niby to media wyolbrzymiaja a robicie to samo w drugą stronę
@krychukrychowski tylko że tej ich super wydajności zwykły użytkownik komputera nie wykorzysta, więc te swoje kupione wykresy mogą sobie wsadzić. Intel ma najmocniejsze procesory, ale prawda jest taka że nikomu nie są potrzebne aż takie potwory. A w niższych segmentach już AMD jest z nimi na równi
@mrboom "Wartość netto" Cristiano szacuje sie na 450 milionów dolarów, a Biebera na 265. Ale trzeba wziąć pod uwagę że Bieber od dłuższego czasu jest "na urlopie" i boryka sie chłop z problemami psychicznymi (znaczy nie że sfiksował, tylko nie radził sobie z hejtem i na razie odpuścił gwiazdorzenie)
@Janiama Sami sobie wmawiają że jest niedoceniany. A te teksty że gdyby był Brazylijczykiem to już by dostał Złotą Piłkę to mnie śmieszą najbardziej. Z Bayernem w Europie nie istnieje, jego problemem jest klub i liga, a nie narodowość :)
0
@Copernicus Cejrowski generalnie to już dawno rozumy pozjadał i to ostatnia osoba, której bym słuchał w jakiejkolwiek kwestii. Do jego osoby nic nie mam, ale wypowiedziami na różnorakie tematy już sie ośmieszył tyle razy że szkoda to komentować.
1
@bafi no to nie jest tajemnica że te lasy są często podpalane przez człowieka. Chociażby wypalane pod pastwiska do hodowli bydła.
4
@marcin62 no to jest sytuacja win-win dla obu stron. Werner ma gwarancję że będzie mógł odejść bo klauzula bardzo niska, a jednocześnie Lipsk dostanie za niego chociaż te 30 baniek, zamiast puścić go za darmo. A nie daj boże zaliczy fatalny sezon to będzie mógł zostać w Lipsku zamiast skończyć w jakimś Getafe
2
@bafi Może i tak było, ale dla mnie gadanie że lasy w Amazonii są "niepalne" to jedna wielka głupota
2
@Encore Pewnie Aguero go pokopał żeby go Pep nie wpuścił
1
@PsychoFAn16 "A way out" fajna gierka na kooperacje :) nic jakiegoś "super łał", ale przyjemna
10
@Copernicus ale będziesz dziś oglądał mecz czy nie, bo to dla mnie ważne
5
@sidzej Najlepsze jest to, że to on jest zawsze "pokrzywdzony" a najczęściej to on jest jedyną osobą która dostaje bana xD
1
@DaPi No teraz o sile większości drużyn decydują młodziaki po 17-20 lat, weterani już odchodzą na dalszy plan ale to było nieuniknione
1
@DaPi no tak tylko Envyus to praktycznie G2+Vitality, a nip i navi już czekają w następnej fazie majora
1
@Values Takie głupoty piszesz że aż żal dupe ściska, miłej niedzieli :)
2
@Values No łał Firmino zaczął wcześniej trenować wina Valverde. Ale jesteś mądry
22
@Values A jak Valverde miał przygotować Coutinho do sezonu, jak nie było go w klubie praktycznie do ostatniej chwili xD
8
@SeeleyBooth Klopp. Guardiola kiedyś wróci do klubu, ale nie wierzę że jako trener
1
@lucas/catalan przecież to był tylko wpis na Twitterze, a nie komentarz przedstawiciela Toyoty. Napisali że auta Toyoty będą w GT Sport która nie wspiera nielegalnych wyścigów. Socialmedia już od dawna nie są prowadzone na poważnie, a gościu od Sociali NFS ich pieszczotliwie nazwał nerdami :) niby to media wyolbrzymiaja a robicie to samo w drugą stronę
11
@SeeleyBooth Co jakiś czas sobie odpalam te jego magiczne 9 minut z Wolfsburgiem i cały czas nie wiem co tam sie odwaliło
1
@MichalZZZ To powiedz że jego ulubiona bajka to wygranie znowu LM przez Barcelone :V
2
@Kredon No niby tak, ale nasze mecze z Betisem to ostatnio jeden wielki chaos i goleada :P ostatnie 3 mecze to 4-1, 3-4 i 5-0
0
@krychukrychowski tylko że tej ich super wydajności zwykły użytkownik komputera nie wykorzysta, więc te swoje kupione wykresy mogą sobie wsadzić. Intel ma najmocniejsze procesory, ale prawda jest taka że nikomu nie są potrzebne aż takie potwory. A w niższych segmentach już AMD jest z nimi na równi
3
@MichalZZZ Odpalaj
0
@mrboom "Wartość netto" Cristiano szacuje sie na 450 milionów dolarów, a Biebera na 265. Ale trzeba wziąć pod uwagę że Bieber od dłuższego czasu jest "na urlopie" i boryka sie chłop z problemami psychicznymi (znaczy nie że sfiksował, tylko nie radził sobie z hejtem i na razie odpuścił gwiazdorzenie)
1
@Lola120 Polecam swój
11
@Janiama Chłopak pewnie widzi co sie dzieje z wypożyczanymi przez Barce piłkarzami i woli sie trzymać klubu, ciężko mu sie dziwić
0
@Amicus_Fidelis Najpierw to niech on wejdzie na boisko chociaż
5
Guardiola > Valverde confirmed
0
Vinicius płetwy i na basen
1
@Janiama Sami sobie wmawiają że jest niedoceniany. A te teksty że gdyby był Brazylijczykiem to już by dostał Złotą Piłkę to mnie śmieszą najbardziej. Z Bayernem w Europie nie istnieje, jego problemem jest klub i liga, a nie narodowość :)
1
@Grzesior667 https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/029/223/cover2.jpg
3
@NeroTFP samochodu jeszcze nikomu nie zawinął
4
No i punkty za czyste konto uj strzelił