@SzahMatt Szczerze to nie Valverde tu wydaje kase, jego ewidentnym życzeniem był tylko Vidal bo chciał mieć piłkarza o profilu Paulinho. O reszcie transferów to raczej Bartomeu z bandą decydowali
@FCMichalo Vidal jest świadomy tego, że przy tylu pomocnikach on za wiele nie pogra, więc jeżeli mu to odpowiada i nadal chce zostać, to grzechem byłoby wypychać takiego zawodnika z klubu
@Douglasinho Rummenigge to jedynie daje prztyczki w nos wszystkim osobom związanym z Bayernem, czy to piłkarzom czy kibicom. Chociaż nie, to są już prawe proste, a nie prztyczki :V
@clyde Przypominam że w pierwszej połowie na Anfield byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i większość czasu to my prowadziliśmy grę, zabrakło jedynie bramki, a w drugiej połowie już piłkarze dostali raka mózgu
@JaSzymon Moim zdaniem to czego on najbardziej potrzebuje to zresetowanie głowy i zostawienie tego co było za sobą, a nie żadnych cięższych treningów i spinania dupy, on już ma dupe tak spiętą że mu sie pewnie powieki nie zamykają
0
@fajny_football Co za głupi news xDD no łał kapitan opieprzył jakiegoś piłkarza po bramce, a dzieciak mu nie odpyskował nawet, ale afera xD
4
@SzahMatt Szczerze to nie Valverde tu wydaje kase, jego ewidentnym życzeniem był tylko Vidal bo chciał mieć piłkarza o profilu Paulinho. O reszcie transferów to raczej Bartomeu z bandą decydowali
2
@Trexas Redmi Note 7
7
@Lares Potwierdzam, Krzyżacy to była ostatnia lektura jaką przeczytałem w szkole, a to było w pierwszej gimnazjum (:
1
@cules100pro nie wiem czy widziałeś ale Hazard kontuzja
9
@FCMichalo Vidal jest świadomy tego, że przy tylu pomocnikach on za wiele nie pogra, więc jeżeli mu to odpowiada i nadal chce zostać, to grzechem byłoby wypychać takiego zawodnika z klubu
0
@Encore jak bedzie 50% obniżki to może kupie :F
0
@adamp4991 Z niego to nie jest ani świetny pomocnik ani obrońca, ale jeżeli ma grać w środku kosztem np. Busquetsa to jestem za
1
@Douglasinho Rummenigge to jedynie daje prztyczki w nos wszystkim osobom związanym z Bayernem, czy to piłkarzom czy kibicom. Chociaż nie, to są już prawe proste, a nie prztyczki :V
1
Ci na dole co płaczą że jest Rafinha i Rakitic a nie ma Arthura to chyba serio mają 5IQ bo to sie w głowie nie mieści że można być aż tak durnym
10
@Gaucho Coutinho to nie ma prawa dzisiaj wyjść od początku
0
@Gaucho Ja o tym wiem i akurat Dembele zawsze bronie, tylko kolegi argumentacja jest słaba :)
0
@Rogalson Dembele już zdążył zjeść Ligue 1 i Bundeslige, a w Barcelonie to jego jedzą póki co :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@MarshallLAW Jeszcze mu mózgu nie zlasowało po dwóch słabych meczach z rzędu
0
@Vhaeraun Jak nie masz komputera sprzed 10 lat to nie warto
1
@clyde Przypominam że w pierwszej połowie na Anfield byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i większość czasu to my prowadziliśmy grę, zabrakło jedynie bramki, a w drugiej połowie już piłkarze dostali raka mózgu
2
@Alan985 ale lasagne z biedronki to ty szanuj
0
@Boberson To znaczy? Wszystkie będą od teraz smakowały "jak kiedyś" czy wychodzi jakaś limitowana edycja w innych butelkach?
2
Kto skomentuje dzisiaj Superpuchar na TVP i Polsacie?
4
@misiek12319 United go już teraz nie puści, bez szans
0
@MatiFCB2000 lecimy po rekord
5
@Cruijff10 Dembele z chęcią weźmie 7 po Coutinho
1
@AV0CAD0 Przecięli na pół i sprzedają jako dwa
2
@SeeleyBooth No jak o czymś nie myśle to jak mam o tym napisać xD
2
@SeeleyBooth pacman
2
@JaSzymon Moim zdaniem to czego on najbardziej potrzebuje to zresetowanie głowy i zostawienie tego co było za sobą, a nie żadnych cięższych treningów i spinania dupy, on już ma dupe tak spiętą że mu sie pewnie powieki nie zamykają
1
@FC1899Barca Dopiero w tym sezonie nastąpi weryfikacja kunsztu trenerskiego Erika Ten Haga :)
2
@FC1899Barca No serial zdecydowanie zajmuje miejsce w moim osobistym TOP3 i w moim serduszku też, a już za pasem kolejny sezon
4
@FC1899Barca Również polecam Peaky Blinders jak najbardziej :)