0

@didzejos od niego bije taka energia że jak patrzę na jego minę na boisku to mi się żyć odechciewa

1

@Socjopata Nie przeczytałem posta niżej i tak patrze i sie zastanawiam o uj chodzi xD

0

@Witekk10 wszystko widać przecież, to nie jest sam link że nie wiesz w co klikasz

38

@th@les Niech sie skontaktują w sprawie przeszczepu mózgu bo im jest potrzebny jakiś w końcu xD

5

@Skaramuczi Sane zagrał 2600 minut a Jesus 2300, więc nie pierdziel głupot o przyspawaniu do ławki bo każdy swoje minuty dostaje i jak są w formie to grają

1

@FCMichalo zaraz ktoś napisze "jak śmiesz stawiać obok nazwisko Guardioli i Valverde" :V

0

@Criss18Barca na facebooku to tylko jakieś barany z indii sie udzielają

3

@buddy a no to tym bardziej, minute oglądałeś i już wiesz wszystko xD weź sie nie kompromituj dalej

0

@kibicsportu Właściwie to wtedy chyba tym kredytem oszczędzali jeszcze na De Ligta, no ale że wybrał Juventus to kasa została

0

@kibicsportu Wzieli kredyt na Griezmanna żeby spłacać go w ratach i żeby zostało na ewentualny transfer Neymara, gdzie tu jest jakaś zagadka

1

@AV0CAD0 Czyli rozumiem że wolałbyś powtórzyć "sukces" z Rzymu i Liverpoolu, niż wygrać tryplet z Neymarem, ok :V

20

@sidzej W drugim "obozie" dla niektórych najważniejszy jest styl gry, czemu nie kibicują co tydzień drużynie która gra akurat najładniej? :)

4

@Katalończyk 99 Że niby Hazard to zagadka?

36

@SuperPatsonFCB Przecież ci co wrzucają sami nie mają zielonego pojęcia co tam jest napisane xD ale ktoś musi być najszybszy

0

@Encore Trzymaj sie i nie daj sie zdmuchnąć

3

@Encore https://www.yr.no/ to chyba najlepsza "pogodynka" internetowa :)

9

Pani Romero to chyba na zawał zejdzie jak zobaczy ile ten dziadyga na abonamencie wydzwonił :)

0

@kenneth99 Co on tam gada bo za cicho xD

4

@jordus100 Bo jego najwięksi hejterzy są jednocześnie największymi fanami, nikt mu tyle wyświetleń i pieniążków nie przynosi jak ci nafukani agresorzy :)

0

@Hushovt żółty doktorek

17

@PatrychoO Dobra już nie róbcie z siebie świętoszków że mecze oglądacie w garniturach i z wysublimowanym językiem wypowiadacie sie o każdej akcji, ja pierdziele xD

2

@Miszak Kanał jak każdy inny, dużo rzeczy pod publiczke, ale on sie z tego utrzymuje i po prostu wie jak z tego zrobić biznes :) Do niego nic nie mam, natomiast szczerze od serca szkoda mi ludzi którzy oglądają jego filmy żeby samych siebie zdenerwować i potem płakać jaki to on jest głupi xD

0

@SeeleyBooth To już wiadomo gdzie jest Arya

0

@SeeleyBooth No to zmienia postać rzeczy XD

8

@Tuc Co ma znaczyć ta koszulka PSG, podwójny agencie

1

@n0MED Można z niego śmieszkować że drewno i tak dalej, ale on i Suarez to napastnicy najlepiej pracujący dla drużyny. Benzema poświęcał sie całkowicie w 100% żeby Cristiano grało się jak najlepiej.

1

@qbsonFCBarca Podłożyli ci mine z opóźnionym zapłonem

18

@BarcaInfo ktoś tu chyba wczoraj zachlał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?