@Skaramuczi Sane zagrał 2600 minut a Jesus 2300, więc nie pierdziel głupot o przyspawaniu do ławki bo każdy swoje minuty dostaje i jak są w formie to grają
@jordus100 Bo jego najwięksi hejterzy są jednocześnie największymi fanami, nikt mu tyle wyświetleń i pieniążków nie przynosi jak ci nafukani agresorzy :)
@PatrychoO Dobra już nie róbcie z siebie świętoszków że mecze oglądacie w garniturach i z wysublimowanym językiem wypowiadacie sie o każdej akcji, ja pierdziele xD
@Miszak Kanał jak każdy inny, dużo rzeczy pod publiczke, ale on sie z tego utrzymuje i po prostu wie jak z tego zrobić biznes :) Do niego nic nie mam, natomiast szczerze od serca szkoda mi ludzi którzy oglądają jego filmy żeby samych siebie zdenerwować i potem płakać jaki to on jest głupi xD
@n0MED Można z niego śmieszkować że drewno i tak dalej, ale on i Suarez to napastnicy najlepiej pracujący dla drużyny. Benzema poświęcał sie całkowicie w 100% żeby Cristiano grało się jak najlepiej.
0
@didzejos od niego bije taka energia że jak patrzę na jego minę na boisku to mi się żyć odechciewa
1
@Socjopata Nie przeczytałem posta niżej i tak patrze i sie zastanawiam o uj chodzi xD
0
@Witekk10 wszystko widać przecież, to nie jest sam link że nie wiesz w co klikasz
38
@th@les Niech sie skontaktują w sprawie przeszczepu mózgu bo im jest potrzebny jakiś w końcu xD
5
@Skaramuczi Sane zagrał 2600 minut a Jesus 2300, więc nie pierdziel głupot o przyspawaniu do ławki bo każdy swoje minuty dostaje i jak są w formie to grają
1
@FCMichalo zaraz ktoś napisze "jak śmiesz stawiać obok nazwisko Guardioli i Valverde" :V
0
@Criss18Barca na facebooku to tylko jakieś barany z indii sie udzielają
3
@buddy a no to tym bardziej, minute oglądałeś i już wiesz wszystko xD weź sie nie kompromituj dalej
0
@kibicsportu Właściwie to wtedy chyba tym kredytem oszczędzali jeszcze na De Ligta, no ale że wybrał Juventus to kasa została
0
@kibicsportu Wzieli kredyt na Griezmanna żeby spłacać go w ratach i żeby zostało na ewentualny transfer Neymara, gdzie tu jest jakaś zagadka
1
@AV0CAD0 Czyli rozumiem że wolałbyś powtórzyć "sukces" z Rzymu i Liverpoolu, niż wygrać tryplet z Neymarem, ok :V
20
@sidzej W drugim "obozie" dla niektórych najważniejszy jest styl gry, czemu nie kibicują co tydzień drużynie która gra akurat najładniej? :)
0
@ściah https://i.gyazo.com/f6ac748bf41c26c69bcdb32c285b699a.png
4
@Katalończyk 99 Że niby Hazard to zagadka?
9
@adamek1910 https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/029/223/cover2.jpg
36
@SuperPatsonFCB Przecież ci co wrzucają sami nie mają zielonego pojęcia co tam jest napisane xD ale ktoś musi być najszybszy
0
@Encore Trzymaj sie i nie daj sie zdmuchnąć
3
@Encore https://www.yr.no/ to chyba najlepsza "pogodynka" internetowa :)
9
Pani Romero to chyba na zawał zejdzie jak zobaczy ile ten dziadyga na abonamencie wydzwonił :)
0
@kenneth99 Co on tam gada bo za cicho xD
4
@jordus100 Bo jego najwięksi hejterzy są jednocześnie największymi fanami, nikt mu tyle wyświetleń i pieniążków nie przynosi jak ci nafukani agresorzy :)
0
@Hushovt żółty doktorek
17
@PatrychoO Dobra już nie róbcie z siebie świętoszków że mecze oglądacie w garniturach i z wysublimowanym językiem wypowiadacie sie o każdej akcji, ja pierdziele xD
2
@Miszak Kanał jak każdy inny, dużo rzeczy pod publiczke, ale on sie z tego utrzymuje i po prostu wie jak z tego zrobić biznes :) Do niego nic nie mam, natomiast szczerze od serca szkoda mi ludzi którzy oglądają jego filmy żeby samych siebie zdenerwować i potem płakać jaki to on jest głupi xD
0
@SeeleyBooth To już wiadomo gdzie jest Arya
0
@SeeleyBooth No to zmienia postać rzeczy XD
8
@Tuc Co ma znaczyć ta koszulka PSG, podwójny agencie
1
@n0MED Można z niego śmieszkować że drewno i tak dalej, ale on i Suarez to napastnicy najlepiej pracujący dla drużyny. Benzema poświęcał sie całkowicie w 100% żeby Cristiano grało się jak najlepiej.
1
@qbsonFCBarca Podłożyli ci mine z opóźnionym zapłonem
18
@BarcaInfo ktoś tu chyba wczoraj zachlał xD