0

@Mocher91 PW (znaki................)

1

@Takaniec polsat sport news

0

@MichalZZZ De jong, Arthur, Roberto - Coutinho, Griezmann, Messi

12

@Naturopata Widocznie całą kariere źle go wszyscy ustawiali bo bodajże na lewym ataku ma najwięcej spotkań rozegrane xD

1

@Avatarr Takie durne gadanie a tych okresów z ostatnich lat gdzie Messi był kontuzjowany i wygrywaliśmy mecz za meczem to oczywiście nie łaska pamiętać

2

@kenneth99 o cholera, ja 66 ale w grze mi został tylko Tielemans, reszta już grała xD

0

I co panowie ile punktów przed niedzielą i ile zawodników jeszcze czeka na swój mecz

0

@Witekk10 Obejrzałem powtórkę i strzał Felixa poszedł po udzie Lemara, nie wiem komu sie należy bramka w takim wypadku

0

Na Flashscore pierwszego gola zapisali Lemarowi, a Felix ma asystę, błąd?

1

@Commando Polsat Sport News

0

@Mr8lack Szczerze to myślę że on bardziej chce odejść z PSG niż wrócić do Barcy :)

1

Francuzi co w obronie grają to szok

1

@ArterkHD Lubie bardzo Joshue, ale Wilder to nadal półka wyżej

0

@turek99 TVP1 i Polsat Sport

28

@BarcaInfo Gdybym dostawał złotówke za każdym razem kiedy Romero podaje te same newsy ze zmienionym jednym słowem, to miałbym już na dobrą pizze

0

Że tak zapytam: od ilu punktów w FPL można uznać kolejkę jako "dobrą"? :V

0

@Kajtek77 Dlatego unika sie zawodników City w FPL, nigdy nie wiadomo kto bedzie grał :P

0

@Kredon a ja Laporte, łuhuu :P

0

@darekgt01 Polsat.

9

@Bykunn Dokładnie, w studiu to jak inny człowiek, świetnie się go słucha

1

@Gaucho A co ma dać za wymogi? 8 polaków w wyjściowym składzie? Czy inspekcje jakościową w PZPN przed każdym transferem i zablokowanie tych, które według Pana Prezesa są słabe? Takimi ograniczeniami na siłę nic nie osiągnie, a już na pewno ta liga sie nie rozwinie na jakiś przyzwoity poziom. Zwyczajnie trzeba ludzi z mózgiem na czołowych stanowiskach w klubach, a o to już każdy klub musi zatroszczyć sie sam.

0

@Wilczeq 46, ale po jednym meczu to nie ma co patrzeć xd

0

@19wlodi71 Będzie ciężko ale dadzą radę. Wczoraj nie grali na 100% bo celem było wygranie za 3pkt jak najmniejszym nakładem sił

0

@Marsmall RFEF walczy z LaLiga w sądzie o to czy mecze będą mogły być rozgrywane w poniedziałki i piątki czy nie, pewnie od tego zależy i jeszcze nie wiadomo. Albo przegapiłem decyzje i na jednej ze stron jest nieaktualne :P

1

@JaSzymon Co tydzień możesz dokonać jednego transferu (czyt. jednego piłkarza sprzedać i jednego kupić), kolejne zmiany to już ujemne punkty dla twojej drużyny

4

@Kpaziak To zacznij jako trener bez klubu i czekaj na oferty?

0

@kamilo0066 Kolega pyta o Fantasy La Liga, nie Fantasy Premier League :P

1

@XBlairrX Ja tam w sumie się cieszę. Już chciałem "kibicować" kurczakom ze względu na Ndombele, a teraz z Lo Celso tym bardziej będę ich śledził

2

@kkbarca Jutro będzie na bank padać. A może nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?