1

@marcin000019 Skoro klub już wydał oficjalny komunikat, że nie trenuje bo załatwia transfer to chyba odejdzie :)

1

@Arkon Ndombele,Tielemans, Haller

0

@Vhaeraun Jak interesują cie gry tam dostępne to tak, jak cie nie interesują to nie. Mam nadzieje że pomogłem

1

@aleokt Moje osobiste TOP3, polecam jak najbardziej :)

3

@Ratamahatta Zgadzam sie, Ziyech ciągnął to wszystko za uszy i w LM był fenomenalny

0

@draxidox BF5 to crap, o ile będą pełne serwery w BF1 to graj w BF1

0

@daniel32778 może być, z angielskiego taką sylwetkę określa się jako "skinny fat" i to często spotykane

0

@kibicbarcy678 Wiesz, u nas w kadrze jest taki tłok że obojętnie kogo by nie skreślił to byłoby go szkoda. Kogoś niestety musi.

3

@Kamiloza91 Mam wrażenie że z brodą jest bardziej zadziorny, ale lepiej gra bez brody xD

8

@Fohin Szkoda marnować na ławce chłopa, niech gra w Evertonie co tydzień

16

@piieter Juventus raczej i tak będzie miał prawo odkupu za np. 50, Barcelona by sobie na taki zapis nie pozwoliła (gdybyśmy to my go kupowali ofc)

6

@PatrychoO Kiczowata, robiłem takie grafiki z piorunami przy piłkarzach w podstawówce w gimpie xD

0

@blazeq Mimo swojego wzrostu kilka razy zrobił na mnie wrażenie jak zabrał sie za napastnikiem

0

@patrykzmc2000 Ja generalnie też gram więcej na kanapie ze znajomymi niż online, ale właśnie z tego względu też nie wybiorę PESa. Znajomi są dużo bardziej zaznajomieni i przyzwyczajeni do fify, PES ich odrzuca, a mi to szczerze mówiąc większej różnicy nie robi

0

@PAULPOGBAFAN Potwierdzam, w 90% przypadków na Steamie nowe produkcje wychodzą w okolicach 19 naszego czasu. Z PESem w poprzednich latach tak też było.

17

@Chwytliwy Jakby tu sie każdy przed spankiem żegnał co 3 minuty to by w łeb szło dostać. Żeby nie było mi twój post nie przeszkadza, szukam argumentu dla moderacji :V

3

@Veb1233 Segura ty.....

36

@Wawrzyszewski Newsem zarzuci a i film poleci, ach ten BarcaInfo

7

5

@KamQiX Somsiad se Netflixa wykupi na miesiąc

1

@BarcaInfo Od kiedy Grzegorz Skawiński pracuje w Barcelonie

84

@Lares powiedział typ z Popkiem na avatarze XD

1

@Janiama Bardzo lubię Semedo i pokładam w nim duże nadzieje, ale po prostu wydaje mi sie że on już nie nauczy się grać ofensywnie, Roberto jakoś daje radę grać do przodu mimo uciekającego Messiego. Jasne, Sergi też ma swoje mankamenty ale Alves też nigdy bogiem w obronie nie był, a ludzie pamiętają go z jego akcji ofensywnych. Semedo zwyczajnie nie ma z czego zapamiętać z przodu, stąd wypomina mu się bez przerwy te nawet pojedyncze babole z tyłu. Roberto swoją "niekompetencję" defensywną nadrobi chociaż ruchami w ataku.

11

@COU_11 o prosze, on chyba przez te wakacje to nawet poprawił sylwetkę :)

1

@Czak18 Bez Camp Nou przeżyje, najważniejsze że nie mają umowy na wyłączność jak Juventus

5

@Nano22 Tym bardziej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby cała trójka wymieniała się płynnie pozycjami cały czas w trakcie spotkania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@cules100pro Jego stan mentalny jest zły co najmniej od roku, późno sie kapnął xD

0

@PawelPetek Biblioteka gier na Xboxie wypada tragicznie w porównaniu do Pleja, no chyba że Forza cie zadowala kosztem gier roku od Sony :)

3

@kuz No tak bo wszystko co napisze Sport albo Marca to prawdziwy bieg zdarzeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?