@Gosciuu Jak dla mnie to trzeci stopień musiałby być użyty gdybyś porównywał więcej niż dwie osoby, no bo gdy są dwie to gdy jedna płacze głośniej od drugiej, to jednocześnie jest też tą najgłośniejszą. No ale z autorką książki nie będę się kłócił bo Arlene to szanuje :P
@Fabik87 jasne, chodzi mi o to że gdyby Simons był np. młodzieżowcem Chelsea to szejk by go miał gdzieś, ale z Barcelony go wyrwać to już mu się oczka zaświeciły
PSG ściągając do siebie Simonsa znowu da medialnego pstryczka w nos Barcelonie. Nawet jeśli dla nas nie będzie wielkiej straty a chłopak ostatecznie gdzieś zaginie, to PSG właściwie nic nie ryzykuje spełniając warunki Raioli. W mediach już się rozniosło że Barcelona straciła "największą perłę młodego pokolenia" i że to właśnie PSG prawdopodobnie zagarnie go do siebie. Po zablokowaniu Silvy, Marquinhosa, Verrattiego, podkupieniu Neymara teraz kolejny raz PR-owo wychodzą z twarzą. Rzecz jasna uważam że dobrze sie stało, żaden piłkarz w tym wieku nie powinien stawiać klubowi warunków, a on wcale według doniesień taki wybitny nie był. Ale ma najwięcej obserwujących na instagramie, do Paryża będzie pasował :)
@koksik2700 No właśnie chyba po pierwszym zespole najbardziej to widać. Jedyni piłkarze z Barcy B którzy jakkolwiek pukają do pierwszego zespołu to Alena i Puig, właśnie pomocnicy. Reszta pozycji nie istnieje.
@ViscaBarca123 Ilaix Moriba to też jego rocznik, a z tego co czytałem to przy przedłużeniu kontraktu ostatnio zagwarantował sobie już awans do Barcy B od przyszłego roku. Simons to miał PR nieziemski.
@MesQueUnClub_87 Puig - Bardzo obiecująco, najlepszy w pierwszej połowie de Jong - nie było "wow", ot taki dodatkowy trening dla niego Griezmann - Wyglądał jakby grał tu już któryś sezon, choć też bez fajerwerków Dembele - Jeden wielki chaos
@FC1899Barca No ja dopiero w marcu przechodziłem po raz czwarty (o zgrozo :P) i na razie chyba za wcześnie, ale na jesień jak pogoda nie bedzie dopisywać... Sejwik gotowy czeka tylko na NG+ :P
0
@Gosciuu Jak dla mnie to trzeci stopień musiałby być użyty gdybyś porównywał więcej niż dwie osoby, no bo gdy są dwie to gdy jedna płacze głośniej od drugiej, to jednocześnie jest też tą najgłośniejszą.
No ale z autorką książki nie będę się kłócił bo Arlene to szanuje :P
0
@Wawrzyszewski No ale... co w tym dziwnego że zna hiszpański gorzej niż 5 innych osób razem wziętych? xd
3
Komentarz usunięty
21
@Kidd Douglas zmarnował w karierze mniej setek niż Messi.
0
@Fabik87 jasne, chodzi mi o to że gdyby Simons był np. młodzieżowcem Chelsea to szejk by go miał gdzieś, ale z Barcelony go wyrwać to już mu się oczka zaświeciły
3
PSG ściągając do siebie Simonsa znowu da medialnego pstryczka w nos Barcelonie. Nawet jeśli dla nas nie będzie wielkiej straty a chłopak ostatecznie gdzieś zaginie, to PSG właściwie nic nie ryzykuje spełniając warunki Raioli. W mediach już się rozniosło że Barcelona straciła "największą perłę młodego pokolenia" i że to właśnie PSG prawdopodobnie zagarnie go do siebie. Po zablokowaniu Silvy, Marquinhosa, Verrattiego, podkupieniu Neymara teraz kolejny raz PR-owo wychodzą z twarzą. Rzecz jasna uważam że dobrze sie stało, żaden piłkarz w tym wieku nie powinien stawiać klubowi warunków, a on wcale według doniesień taki wybitny nie był. Ale ma najwięcej obserwujących na instagramie, do Paryża będzie pasował :)
8
Na Roberto zwyczajnie nie ma w środku miejsca.
4
@tadzik447 Znając ciebie to pewnie za pingwinami gonić jedziesz? :D
5
@koksik2700 No właśnie chyba po pierwszym zespole najbardziej to widać. Jedyni piłkarze z Barcy B którzy jakkolwiek pukają do pierwszego zespołu to Alena i Puig, właśnie pomocnicy. Reszta pozycji nie istnieje.
9
@ViscaBarca123 Ilaix Moriba to też jego rocznik, a z tego co czytałem to przy przedłużeniu kontraktu ostatnio zagwarantował sobie już awans do Barcy B od przyszłego roku. Simons to miał PR nieziemski.
0
@PeterWenkman Przystojny jak zawsze
0
@format1977
5
@MesQueUnClub_87
Puig - Bardzo obiecująco, najlepszy w pierwszej połowie
de Jong - nie było "wow", ot taki dodatkowy trening dla niego
Griezmann - Wyglądał jakby grał tu już któryś sezon, choć też bez fajerwerków
Dembele - Jeden wielki chaos
0
@vangoor Na 100 minut w sezonie to i Perez wystarczy :)
10
@vangoor Lepiej to sprzedać obu
5
@Coachinho Chelsea właściwie nie szkoli piłkarzy, oni kupują młodych i od razu wysyłają do innych klubów na wypożyczenia.
0
@Jordi10 Dobrze zagrał, ale ewidentnie ma tylko jedną nogę i robił wszystko byle nie używać tej drugiej
2
@student97r A spróbuj coś na Busquetsa powiedzieć złego to zaraz cie wywiozą na taczce :V
6
@Barca_bwo Czego nie rozumiesz z mojego komentarza? Przeliterować?
50
Ale ludzie muszą mieć nędzne życie żeby taki sralnik robić z okazji sparingu xD
3
@PeteR10 Płakanie o jeden miecz mimo że sie nie ma zielonego pojęcia na ten temat to kpina :V
1
@kamil9040 Za to Triss jaka piękna, 30-letnia cyganka sprzedająca korale na bazarze :P
1
@vangoor Na pewno rozważono, po prostu go nie chcieli :)
0
@FC1899Barca No ja dopiero w marcu przechodziłem po raz czwarty (o zgrozo :P) i na razie chyba za wcześnie, ale na jesień jak pogoda nie bedzie dopisywać... Sejwik gotowy czeka tylko na NG+ :P
1
@FC1899Barca Jak słysze to lelelele to zaraz sie obracam i szukam potwora
0
@marcin000019 Co roku tak było że poprzednie auta oddawali, a dostawali nowe
1
@kenneth99 A gdzie ja takie coś napisałem xD
23
@kenneth99 Hm? Strzelił 18 goli w 1200 minut w Bundeslidze
0
@cules100pro większość osób już gnoiła ten serial przed trailerem xD
2
@zTx Warto, dzieło sztuki to to nie jest, ale jakoś strasznie z tonu nie spuścili :)