@Johnnie_Walker Bo trzeci sezon to tylko i wyłącznie skok na kase Netflixa. Serial w oryginale jest hiszpańskiej produkcji i Netflix miał tylko wykoupioną do niego licencję. I hiszpanie trzeciego sezonu robić nie chcieli (co więcej, u nich jest jeden sezon z godzinnymi odcinkami, Netflix pociął je zupełnie inaczej żeby wyszły dwa sezony). Netflix odkupił od nich cały serial i sami sobie kręcą kolejny sezon.
@Ghandi United i Milan to zupełnie inna para kaloszy, United ma właścicieli którzy mają w tyłku wynik sportowy i odcinają kupony. Sytuacji Milanu mam nadzieje nie trzeba nikomu przybliżać
@TheNekro94 No z tym czy sie nie umywa to bym polemizował. Jasne, zależy czego osobiście oczekujesz od takiego serialu, ale wiele jest opinii że to najlepszy sezon (jest też troche że najgorszy :V). Mi osobiście ciężko wybrać pomiędzy 1 a 3 sezonem, bo skupiają sie zupełnie na czym innym. Pierwszy miał mniejszy budżet, był bardziej kameralny i miał swój klimat. Trzeci stawia bardziej na efekciarstwo, oba są dobre w tym w czym mają być. A drugi...a o drugim zapomnijmy :)
@masq W pierwszym sezonie prowadził najbardziej zrównoważoną Barcelonę jaką widziałem. Nie będę określał czy to dobrze czy źle, ale tak było. W drugim już wyglądało to gorzej i mniej "pewnie", ale u Enrique też "pykło" tylko w pierwszym sezonie, w kolejnych często mieliśmy momenty bezradności
@Objectivo Dalej nie rozumiesz jak działają negocjacje :) Zapewniam cie że jeżeli faktycznie taka oferta miała miejsce, to Barcelona wysyłając ją doskonale wiedziała że zostanie odrzucona.
@marcin000019 a czemu nie możesz skorzystać po prostu z jacka w komputerze? Jeżeli chodzi o to że masz jedną wtyczke jack do mikrofonu i słuchawek, a w komputerze wejścia dwa, to są od tego splittery
@dawo17 Hazard zawsze miał taką "masywną" budowę, ma trochę zbędnych kilogramów ale od tego jest okres przygotowawczy. To jest profesjonalista i zrzuci bez problemu :)
0
@Nazio87 Kotek już czeka żeby ochrzcić. Wszystkiego najlepszego :)
10
@Futbol36 Dzięki, teraz już sie nie łudzę. Ocaliłeś mnie
3
@Chwytliwy No tylko mają Alexa Moreno ściągnąć to im Miranda chyba nie bedzie potrzebny :P
1
@Kamiloza91 Co do ch....
28
@pikass14 wytrzeźwiej po sobocie
0
@Johnnie_Walker Bo trzeci sezon to tylko i wyłącznie skok na kase Netflixa. Serial w oryginale jest hiszpańskiej produkcji i Netflix miał tylko wykoupioną do niego licencję. I hiszpanie trzeciego sezonu robić nie chcieli (co więcej, u nich jest jeden sezon z godzinnymi odcinkami, Netflix pociął je zupełnie inaczej żeby wyszły dwa sezony). Netflix odkupił od nich cały serial i sami sobie kręcą kolejny sezon.
46
@KacperVEB Ktoś zostawia smród w każdym klubie z którego go wywalają, zapomniałem jego imienia ;C
5
@Chwytliwy No nie wiem czy taka czysta, tyś widział te jego czarną plame
0
Rosja nie wybacza, to taki Iran na sterydach
2
@Ghandi United i Milan to zupełnie inna para kaloszy, United ma właścicieli którzy mają w tyłku wynik sportowy i odcinają kupony. Sytuacji Milanu mam nadzieje nie trzeba nikomu przybliżać
0
@Fenelon Cztery koty i żyrafa?
0
@TheNekro94 No z tym czy sie nie umywa to bym polemizował. Jasne, zależy czego osobiście oczekujesz od takiego serialu, ale wiele jest opinii że to najlepszy sezon (jest też troche że najgorszy :V). Mi osobiście ciężko wybrać pomiędzy 1 a 3 sezonem, bo skupiają sie zupełnie na czym innym. Pierwszy miał mniejszy budżet, był bardziej kameralny i miał swój klimat. Trzeci stawia bardziej na efekciarstwo, oba są dobre w tym w czym mają być. A drugi...a o drugim zapomnijmy :)
0
@Momalsino Griezmann to wrzucił, pewnie odlicza do swojej prezentacji :)
4
@masq Pytasz sie to ci odpowiadam. Wszyscy tu wiedzą że twoje opinie to jest murbeton i nie dasz sobie nic przegadać wiec bez odbioru :)
2
@Chwytliwy W drugim sezonie Enrique sfrajerzyliśmy dwa razy w ciągu miesiąca, w trzecim też był pokaz bezradności.
5
@masq W pierwszym sezonie prowadził najbardziej zrównoważoną Barcelonę jaką widziałem. Nie będę określał czy to dobrze czy źle, ale tak było. W drugim już wyglądało to gorzej i mniej "pewnie", ale u Enrique też "pykło" tylko w pierwszym sezonie, w kolejnych często mieliśmy momenty bezradności
19
@VamosRakieta Masz kciuki na stopach? xD
2
@Objectivo Dalej nie rozumiesz jak działają negocjacje :) Zapewniam cie że jeżeli faktycznie taka oferta miała miejsce, to Barcelona wysyłając ją doskonale wiedziała że zostanie odrzucona.
5
@Lidia Identyfikuje sie jako kobieta, moge?
0
@marcin000019 a czemu nie możesz skorzystać po prostu z jacka w komputerze? Jeżeli chodzi o to że masz jedną wtyczke jack do mikrofonu i słuchawek, a w komputerze wejścia dwa, to są od tego splittery
0
@marcin000019 Spotkałem sie tylko odwrotnie, z USB na USB-C, w stronę którą szukasz to nie widziałem :P
0
@marcin000019 https://allegro.pl/oferta/kart-muz-creative-labs-sb-play2-7872813975?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed
Najtańsza jaką mi sie udało znaleźć :P
0
@marcin000019 https://www.x-kom.pl/p/320459-karta-dzwiekowa-creative-sound-blasterx-g1-usb.html
Tu masz na jeden, co prawda to już jest jakiś wydatek, ale akurat Soundblastery moge polecić jak jesteś gotów tyle wydać :)
0
@marcin000019 Kabla chyba nie dostaniesz, to musi być karta dźwiękowa na USB. Najtańsze można dostać za 30-40 zł ale jakość dźwięku raczej nie będzie zbyt wysoka.
https://www.komputronik.pl/product/139372/logilink-karta-dzwiekowa-usb.html
9
@kenneth99 Czyli jego transfer już na finiszu? Elegancko
11
@filip73 Jeśli ktoś uwierzy że oddamy ich czterech za Neymara to pobije rekord frajerstwa :)
0
@Phatro Pewnie wydaje na tą fryzurke więcej kasiory niż ja do końca życia na fryzjera przeznacze ;v
2
@Hawajczyk w górach i nad morzem pełno tego xD
0
@dawo17 Cwiąkała cytuje tę książkę w dzisiejszym odcinku bodajże
11
@dawo17 Hazard zawsze miał taką "masywną" budowę, ma trochę zbędnych kilogramów ale od tego jest okres przygotowawczy. To jest profesjonalista i zrzuci bez problemu :)