0

Całkiem fajnie Malcom na tej fałszywej 9 wygląda, ale miejsca raczej dla niego i tak nie ma w zespole

0

@NeroTFP Jak tam filarem zespołu są emeryci to co sie dziwić, w meczu towarzyskim na pół gwizdka może wytrzymują (chociaż to tylko 45 minut na razie), ale w tempie normalnego meczu i 90 minut co tydzień raczej nie wyrabiają, a trzeba tych dziadków opłacić i na reszte drużyny nie zostaje za wiele

1

@mesi8191 No akurat ostatnie okresy kiedy Messi był kontuzjowany to graliśmy bardzo dobrze, ale trzeba marudzić i lamentować bo jak to inaczej sie da?

1

@Chwytliwy Bramka i dwie asysty, to chyba całkiem nieźle, acz meczu nie widziałem to więcej sam sie chętnie dowiem

3

@Wawrzyszewski Czyli "Atletico przyjechało grać w piłkę, my na wakacje"

0

@Grubson06 Znowu trzeba czekać 45 minut na Frenkiego :( no i raczej znowu zagra na defensywnym skoro i Ivan i Busi są w pierwszym

1

@kulek22 Polsat sport

0

@FanBarcy22 z tego co widziałem to Costa go chamsko podciął i ruszyli sobie w ramiona

0

@AmigoBlancos Akurat Real nie wygrywał taktyką Zidana tylko tym że piłkarze szli za nim w ogień i cisnęli nonstop aż coś nie wpadło, w dodatku teraz nie ma największego motywatora tej drużyny jakim był Ronaldo, a filary zespołu już są wypalone i zastępców nie widać (oprócz Hazarda kupili samych rezerwowch, to ma być ta rewolucja). W każdym sezonie Zizou Real był strasznie chaotyczny a teraz już nawet nie ma komu strzelać ze łba

0

@Katalonik97 a co jak pakt diabła pojechał do Turynu? :v

7

@kkbarca to by wyjaśniało czemu się chowają po piwnicach z fajkami i browarami jak każdy dorosły człowiek

0

@karlu105 Zainstaluj wtyczkę GoodTwitter i wróci stary wygląd :)

33

@Rewolucja123 Valdes XDD

0

@PatrychoO Kupiliby całe i podnieśli cene z 10 na 30 to też byś marudził (może teraz takie rozwiązanie wydaje sie sensowne, ale zapewniam że gdyby tak zrobili od razu to byłby jeszcze większy bunt niż teraz)

0

@konrad1661 Najgorszy Battlefield na multi w jaki grałem :) a grałem sporo godzin w BF Bad Company 2, BF3, BF4 i BF1

0

@Deraxium nie, pokazują że nie wiesz do czego "mes que un club" się odnosi

20

@Veb1233 jak Walker jest przeciętny to ja już nie chce nawet wiedzieć jaką my mamy tragiczną prawą obronę

13

@msmsms A co mieli sprzedać Sane i kupić Hazarda? Przecież mają na każdej pozycji klasowych piłkarzy

0

@Tomek_TF marudzeniem na wszystko i polityką :)

0

@TheMugShot Chyba cały czas w grę wchodzi jeszcze transfer Lo Celso

2

@KamQiX Nawet jeśli kwota dla Barcelony będzie względnie niska, bo większość trafia do Nike to nie zapominajmy że Barcelonie też ogromnie zależy na dobrym zarobku dla nich. Liczby wezmę z tyłka, ale załóżmy że zarobimy z koszulek o 5mln więcej, a Nike przytuli o 40mln więcej bo biorą dla siebie większość. Wtedy Barcelona tak czy siak ma o wiele lepszą pozycję przy renegocjacji kontraktu i podniesienie stałej kwoty wypłacanej co sezon

1

@Odesseiron Jak ktoś oglądał trzeci to nie ma najmniejszych wątpliwości że musi być czwarty

1

@fcbheroes Ostatnia Fifa jaką kupiłem to była 17, po trzech latach chyba sobie już sprawię :)

0

@Lamora E tam, robisz sobie liste seriali jaką chcesz obejrzeć i wykupujesz np. Netflixa na 2-3 miesiące. Kończysz oglądać to Netflixa anulujesz i nie płacisz, patrzysz jakie seriale chcesz obejrzeć na HBO i na 2 miesiące idziesz tam. Jedynie z premierami może być lekkie zamieszanie, ale jak komuś sie nie pali żeby jak najszybciej wszystko zobaczyć to żaden problem :P

3

@Hubert102 nic nie stracisz, możesz pominąć

3

@Kajtek77 do Ciebie to bardziej Sobieski pasuje ^^

2

@Chwytliwy oby tylko dali mu trochę pograć

3

@Gosciuu Ha, jednak nie jestem taki głupi

0

@Mario96w i z De Jongiem, i z Firpo, o i z Griezmannem

1

@Zieliniak Dwa zdania to już za dużo do przeczytania? :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?