7

@Barca_Big_Moment ledwo upały wróciły i już gościu sie wyłożył

2

@Socjopata widziałem gdzieś info o lidze Pączusie Michała Pola ale nie mogę znaleźć xD

0

@Socjopata masz kodziki do jakichś fajnych lig?

1

@LuisSalvano z Chelsea grał na defensywnym, ale z Kobe z tego co pamiętam chyba Roberto grał najniżej z pomocników, a przed nim Frenkie i Alena

5

@clyde Typowy poniedziałek :P

1

@Fawrf Na Rambli ogień, może o to chodzi :P

0

Na flashscore jest 3-0, nie ma dowodów że przegraliśmy seta :)

0

@Isso89 No własnie po konsultacji chyba tak zrobimy ;)

0

@Isso89 Ło no to bedzie trzeba przemyśleć tę opcję poważnie :P

0

@takisobiektos Hę? No na Netflixie masz 4 w pakiecie za 52zł, co wychodzi 13zł na głowę. Na HBO masz 19,90 na 2 czyli po 9,95. Co ci nie pasuje xD

0

@Isso89 Czyli teoretycznie mógłbym kupić konto z kimś na spółę i obejrzymy ten sam mecz na dwóch urządzeniach?

0

@Isso89 Używasz? Bo sam szukam najlepszego rozwiązania na nowy sezon :)

1

@MesQueUnClub_87 Masz za 19.90zł możliwość oglądania na 2 ekranach jednocześnie więc wychodzi ci jeszcze taniej niż na Netflixie

5

@KamQiX Szachy też nie powinny być uznane jako sport, a są. Ale tak jak mówię, esport ma sie dobrze i żadne uznanie ich przez komitet olimpijski nie jest im do niczego potrzebne

21

@JaSzymon esport to esport, sport to sport.

44

@Chwytliwy FIFA na PlayStation, UEFA na Xboxie i PZPN na Pegazusie

1

@BigShaq Już jest Narodowa Drużyna Esportu powołana przez pana prezydenta, teraz rudy niech spada na drzewo ;v

1

@Rewolucja123 No grasz na mniejszej rozdzielczości niż 16:9 to może być więcej, choć nie musi. A jak ci chodzi czy jest różnica między paskami a rozciągniętym 4:3 to nie ma

0

@KSSniper A w ilu coś pokazał ciekawego? Dwóch - z Interem i Realem. W pozostałych nie był w niczym lepszy od Dembele

0

@Kamiloza91 Marcelo, Nacho, Ramos, Odriozola

1

@Bartek22 Z metra załadował w poprzeczke ale to nic, bo Dembele z 10 metrów przyjął zamiast uderzyć, to dopiero kryminał :P

4

@Wawrzyszewski No akurat zawodnicy zostają jak byli xd

1

@MesQueUnClub96 a ja GMO - Griezmann, Messi, Ousmane xD

7

@Katalonik97 Kolego nikt, nawet Bartomeu w to nie wierzy, chociaż mówi co innego :)

0

@Maciek069 aha XD

0

@KSSniper No w naszym przypadku wygranie dwumeczu bedzie niczym zdobycie pucharu, to sie zgadza

3

@BarcaInfo No jest strasznie niezdecydowany zawsze, w tamtej sytuacji prosiło sie żeby huknąć z pierwszej piłki a ten miesza tymi nogami

1

@kkbarca Nie byłoby go z tej strony boiska :)

0

@MateS No tak ale Neymar nie ma tu przyjść żeby dostać parę meczy w la liga

3

@Kamill10 A według mnie fajnie dziś gra, chociaż jego nonszalancja w grze cały czas jest widoczna i to już trzeci sezon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?