1

@PatrychoO Czytam te jego wypowiedzi i nigdzie nie widze żeby coś wspominał że grali padake ;v

2

@kordyl1010 Przeczytałem do połowy i już chciałem pisać jakim cudem chcesz wcisnąć 4 pomocników do 4-3-3. Na szczęście saved.

27

"Znasz Neymara lepiej niż ktokolwiek inny"
Dawno już takiego stwierdzenia na wyrost nie widziałem

2

@Nano22 Ta, jak był 10 lat młodszy i jeszcze czasami przekraczał prędkość 5km/h

2

@student97r Takie pytanie, jaką różnice w Fantasy Premier League robi to czy ktoś jest fanem NBA czy nie? ;D

5

@Barca_Big_Moment Busquets na ŚO o rany strach myśleć ile bramek by odprowadził wzrokiem xD

0

@monsterrize Chodzi o sprzedanie go zimą, nie rozwiązanie kontraktu

9

@BigShaq czekaj, a czy czasem Isco nie był kiedyś zadeklarowanym fanem Barcelony, podobnie jak jeszcze przynajmniej jeden inny piłkarz Królewskich, tylko już nie pamiętam kto :)

24

@_catalan "Masz grubciu, przyszedł Griezmann więc przyda ci sie troche farta"

0

@Avada Kedavra Widzisz, nawet Ramosowi czy Casemiro nie życzę kontuzji, tym bardziej w meczu towarzyskim :)

1

@VenoM Zgadzam sie, poza tym już od dawna wiadomo że lubi sobie odciąć prąd i prawie skasował bodajże Ceballosa

2

Teraz w dwumeczu z Napoli priorytet muszą dostać Suarez, Messi, Arthur, Vidal i Coutinho :)

0

@Tom0VeB chodzi mi o to że obojętnie co by nie zrobił to ktoś się znajdzie mądry i powiem że powinien zrobić inaczej :)

0

@daniel32778 przed chwilą ktoś tu pisał że Dembele gra za szeroko i powinien schodzić do środka bo Semedo nie ma miejsca, jak widać on nie może być pochwalony :D

5

@Buksza zwruszajonce

3

@Deraxium co, dosłownie nikt tak nie pisał xD

0

@Rewolucja123 w grudniu po południu

1

@Fawrf

0

@LioMessi10 a kto ci bedzie te napisy tam na żywo wpisywał w czasie rzeczywistym? XD

8

@jakub6623 XDDDDDDDDDD

0

@KamQiX Odkąd w Realu nie ma Ronaldo to Klasyk mocno stracił na temperaturze, poza tym tak jak mówisz na ławkach trenerskich w obu klubach też nie wrze. Sądzę że pojedynki City z Liverpoolem aktualnie elektryzują bezstronnych kibiców bardziej niż El Clasico

4

@Jericho Zawołaj brata, rozbierzcie sie i będą bracia golec w domu

0

@Kamiloza91 Jakaś rocznica założenia klubu czy coś tam

1

@barcanawieki
Diablo 2, Warcraft 3, Wiedźmin 3

1

@bartulek98 Xiaomi Mi9T (tańsza wersja Mi9, ale w tej cenie bardzo bardzo dobra

3

@Suzu podobno 18 teraz, 5 za rok +7 zmiennych

16

@MXFCB już tak mówiono o oknie gdzie kupiliśmy Digne, Paco, Gomesa. Jak wyszło wiadomo

2

@Katalonbar ciekawe że przesyt jest akurat na pozycji która jest najgorsza w zespole xd

0

@BarcaInfo te zmienne to pewnie "zagraj 5 meczów w Barcelonie - 9M" xD

0

@hoeniker Takie samo legitne źródło jak te wszystkie Sporty i inne MundoDeportivy. Rzucił kwotę nie popartą niczym. Choć ta już przynajmniej wygląda realistycznie w porównaniu do tego miliarda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?