@BigShaq czekaj, a czy czasem Isco nie był kiedyś zadeklarowanym fanem Barcelony, podobnie jak jeszcze przynajmniej jeden inny piłkarz Królewskich, tylko już nie pamiętam kto :)
@daniel32778 przed chwilą ktoś tu pisał że Dembele gra za szeroko i powinien schodzić do środka bo Semedo nie ma miejsca, jak widać on nie może być pochwalony :D
@KamQiX Odkąd w Realu nie ma Ronaldo to Klasyk mocno stracił na temperaturze, poza tym tak jak mówisz na ławkach trenerskich w obu klubach też nie wrze. Sądzę że pojedynki City z Liverpoolem aktualnie elektryzują bezstronnych kibiców bardziej niż El Clasico
@hoeniker Takie samo legitne źródło jak te wszystkie Sporty i inne MundoDeportivy. Rzucił kwotę nie popartą niczym. Choć ta już przynajmniej wygląda realistycznie w porównaniu do tego miliarda :)
1
@PatrychoO Czytam te jego wypowiedzi i nigdzie nie widze żeby coś wspominał że grali padake ;v
2
@kordyl1010 Przeczytałem do połowy i już chciałem pisać jakim cudem chcesz wcisnąć 4 pomocników do 4-3-3. Na szczęście saved.
27
"Znasz Neymara lepiej niż ktokolwiek inny"
Dawno już takiego stwierdzenia na wyrost nie widziałem
2
@Nano22 Ta, jak był 10 lat młodszy i jeszcze czasami przekraczał prędkość 5km/h
2
@student97r Takie pytanie, jaką różnice w Fantasy Premier League robi to czy ktoś jest fanem NBA czy nie? ;D
5
@Barca_Big_Moment Busquets na ŚO o rany strach myśleć ile bramek by odprowadził wzrokiem xD
0
@monsterrize Chodzi o sprzedanie go zimą, nie rozwiązanie kontraktu
9
@BigShaq czekaj, a czy czasem Isco nie był kiedyś zadeklarowanym fanem Barcelony, podobnie jak jeszcze przynajmniej jeden inny piłkarz Królewskich, tylko już nie pamiętam kto :)
24
@_catalan "Masz grubciu, przyszedł Griezmann więc przyda ci sie troche farta"
0
@Avada Kedavra Widzisz, nawet Ramosowi czy Casemiro nie życzę kontuzji, tym bardziej w meczu towarzyskim :)
1
@VenoM Zgadzam sie, poza tym już od dawna wiadomo że lubi sobie odciąć prąd i prawie skasował bodajże Ceballosa
2
Teraz w dwumeczu z Napoli priorytet muszą dostać Suarez, Messi, Arthur, Vidal i Coutinho :)
0
@Tom0VeB chodzi mi o to że obojętnie co by nie zrobił to ktoś się znajdzie mądry i powiem że powinien zrobić inaczej :)
0
@daniel32778 przed chwilą ktoś tu pisał że Dembele gra za szeroko i powinien schodzić do środka bo Semedo nie ma miejsca, jak widać on nie może być pochwalony :D
5
@Buksza zwruszajonce
3
@Deraxium co, dosłownie nikt tak nie pisał xD
0
@Rewolucja123 w grudniu po południu
1
@Fawrf
0
@LioMessi10 a kto ci bedzie te napisy tam na żywo wpisywał w czasie rzeczywistym? XD
8
@jakub6623 XDDDDDDDDDD
0
@KamQiX Odkąd w Realu nie ma Ronaldo to Klasyk mocno stracił na temperaturze, poza tym tak jak mówisz na ławkach trenerskich w obu klubach też nie wrze. Sądzę że pojedynki City z Liverpoolem aktualnie elektryzują bezstronnych kibiców bardziej niż El Clasico
4
@Jericho Zawołaj brata, rozbierzcie sie i będą bracia golec w domu
0
@Kamiloza91 Jakaś rocznica założenia klubu czy coś tam
1
@barcanawieki
Diablo 2, Warcraft 3, Wiedźmin 3
1
@bartulek98 Xiaomi Mi9T (tańsza wersja Mi9, ale w tej cenie bardzo bardzo dobra
3
@Suzu podobno 18 teraz, 5 za rok +7 zmiennych
16
@MXFCB już tak mówiono o oknie gdzie kupiliśmy Digne, Paco, Gomesa. Jak wyszło wiadomo
2
@Katalonbar ciekawe że przesyt jest akurat na pozycji która jest najgorsza w zespole xd
0
@BarcaInfo te zmienne to pewnie "zagraj 5 meczów w Barcelonie - 9M" xD
0
@hoeniker Takie samo legitne źródło jak te wszystkie Sporty i inne MundoDeportivy. Rzucił kwotę nie popartą niczym. Choć ta już przynajmniej wygląda realistycznie w porównaniu do tego miliarda :)