@Chwytliwy No tak, ale piszesz w jednym zdaniu o potrzebie łatania dziur zamiast tworzenia Galacticos, a w tym samym zdaniu chcesz De Ligta, który żadnej dziury nie załata i bliżej mu właśnie do transferu w stylu Galaktycznych. Tylko na to zwracam uwage :P
@Chwytliwy No jasne, jak ten czy tamten zagra słabo to bedziesz mógł napisać że trzeba było brać De Ligta za wszelką cenę. Prawda jest taka że na papierze on nam jest TERAZ niepotrzebny (choć uważam że powinien przyjść jako opcja na wiele lat, nawet kosztem Samu). Może sie okazać że jeden czy drugi nie ma formy, ale w żaden sposób to nie tworzy dziury w kadrze. Środek obrony to obok bramki ostatnia pozycja, która wymaga jakiegokolwiek wzmocnienia u nas. De Ligt nie załata żadnej dziury, tylko wypcha ją po brzegi aż sie będzie wylewało, a inne dziury jak były tak będą.
@IronSanHybrid Chociaż biorąc pod uwagę że nasz trener w Lidze Światowej skorzystał już z usług 22 różnych siatkarzy, to na uniwersjadzie gra chyba nasz piąty albo szósty skład :V
@Albus54 Szczerze to sie nie orientuje czy sie szykują jakieś premiery w tym segmencie. Możesz śledzić ceny na bestcena czy gearbest bo tam czasami są na te telefony mocne przeceny.
@Odesseiron To jest serial z gatunku: Obejrzeć w dwa dni dobrze sie bawiąc i zapomnieć. Niezobowiązująca rozrywka, nie wymagająca jakiegoś wytężania mózgownicy. Siadasz wieczorem, oglądasz 5 odcinków z rzędu i tyle. No i w nim jest w sumie coś dla każdego, dzieciaki mają fajne napisane postaci, "nastolatkowie" dostają swój "pseudo-horror" a dorośli mogą sobie powspominać jak to w latach 80-tych było :)
@barteq Wszyscy skazywali ich na porażkę, trafili chyba na najgorszego możliwego rywala i nie dość że wywieźli remis z wyjazdowego meczu, to jeszcze zagrali dobrze dla oka. Czemu ludzie mieliby sie tym nie cieszyć? Jasne, mogą dostać w łeb 4-0 w rewanżu, ale nikt raczej na poważnie nie wierzył w awans Piasta, teraz sie dopiero otwierają możliwości
@barteq No ja akurat widziałem wiele wpisów podkreślających, że BATE w 90% przypadków domyka awans na wyjeździe mimo niekorzystnego wyniku w pierwszym meczu u siebie. Nie wiem gdzie te twoje skrajności, moze sobie wybierasz wpisy które pasują do twojej teorii :)
@Odesseiron Z tego co czytałem to te poniżej 50zł to w co piątej bedzie trzeba wpisać pin, a powyżej tak jak było. No i ten limit ma być później podniesiony z 50 do 100zł
10
@panczo to o jakiej treści w końcu
17
@tbas Przywieź kebaba
0
@Chwytliwy No tak, ale piszesz w jednym zdaniu o potrzebie łatania dziur zamiast tworzenia Galacticos, a w tym samym zdaniu chcesz De Ligta, który żadnej dziury nie załata i bliżej mu właśnie do transferu w stylu Galaktycznych. Tylko na to zwracam uwage :P
34
@masq ? XD
Sory że sie upewniają przy transakcji takimi drobniakami jak 120 baniek, masz rozmienić?
0
@Chwytliwy No jasne, jak ten czy tamten zagra słabo to bedziesz mógł napisać że trzeba było brać De Ligta za wszelką cenę. Prawda jest taka że na papierze on nam jest TERAZ niepotrzebny (choć uważam że powinien przyjść jako opcja na wiele lat, nawet kosztem Samu). Może sie okazać że jeden czy drugi nie ma formy, ale w żaden sposób to nie tworzy dziury w kadrze. Środek obrony to obok bramki ostatnia pozycja, która wymaga jakiegokolwiek wzmocnienia u nas. De Ligt nie załata żadnej dziury, tylko wypcha ją po brzegi aż sie będzie wylewało, a inne dziury jak były tak będą.
24
@KamQiX Tu już od dawna nie ma żadnego projektu, kupują piłkarzy każdego z innej parafii już od jakiegoś czasu.
0
@Chwytliwy Na tę chwilę nie mamy na ŚO żadnych dziur do łatania
2
@IronSanHybrid Chociaż biorąc pod uwagę że nasz trener w Lidze Światowej skorzystał już z usług 22 różnych siatkarzy, to na uniwersjadzie gra chyba nasz piąty albo szósty skład :V
0
@Felippe96 Zwolnią sie jeszcze numery, bodajże Rafinha ma 12 a mam nadzieje że wyleci :)
4
@IronSanHybrid A nasz trzeci garnitur klepie wszystkim tyłki na uniwersjadzie :)
0
@Felippe96 Neymar w PSG chociażby gra z 10 a nie 11, więc to nie jest jakiś jego charakterystyczny numer :)
0
@JaSzymon Według mnie ten wzór powinien być na całym przodzie, bez tych czarnych poziomych pasów
0
@Felippe96 Prezentacja pewnie bedzie bez numeru tak jak u Frenkiego. A temat numerów rozwiąże sie pod koniec okienka jak bedzie wiadomo kto odszedł :)
8
@Arkon
-No siema Virgil nie chcesz może do Barcy?
-Nie
-Ok, to cześć
1
@macio_944 Cały czas tak samo :)
0
@Albus54 Szczerze to sie nie orientuje czy sie szykują jakieś premiery w tym segmencie. Możesz śledzić ceny na bestcena czy gearbest bo tam czasami są na te telefony mocne przeceny.
5
@Albus54 Redmi Note 7, nawet do tysiąca nie dostaniesz nic lepszego, a do wyrwania czasem nawet poniżej 700
9
@zadafcb Wszystkie inne zawodniczki w tym momencie:
https://i.gyazo.com/7535d0a0c3aec1a7604cc064c22ab9fb.png
3
@Kapitan hawk BarcaInfo to Rakitic pewnie
1
@liberos35 http://sport.tvp.pl chyba działa na telefonie bez problemu
0
@dzagos Zapewne Old Town Road :)
1
@Odesseiron To jest serial z gatunku: Obejrzeć w dwa dni dobrze sie bawiąc i zapomnieć. Niezobowiązująca rozrywka, nie wymagająca jakiegoś wytężania mózgownicy. Siadasz wieczorem, oglądasz 5 odcinków z rzędu i tyle. No i w nim jest w sumie coś dla każdego, dzieciaki mają fajne napisane postaci, "nastolatkowie" dostają swój "pseudo-horror" a dorośli mogą sobie powspominać jak to w latach 80-tych było :)
0
@KamQiX Nawet grają w rozgrywkach nazwanych ich imieniem :)
3
@ofenzywa wykop to reddit dla biedaków ;v
0
@barteq Wszyscy skazywali ich na porażkę, trafili chyba na najgorszego możliwego rywala i nie dość że wywieźli remis z wyjazdowego meczu, to jeszcze zagrali dobrze dla oka. Czemu ludzie mieliby sie tym nie cieszyć? Jasne, mogą dostać w łeb 4-0 w rewanżu, ale nikt raczej na poważnie nie wierzył w awans Piasta, teraz sie dopiero otwierają możliwości
1
@barteq No ja akurat widziałem wiele wpisów podkreślających, że BATE w 90% przypadków domyka awans na wyjeździe mimo niekorzystnego wyniku w pierwszym meczu u siebie. Nie wiem gdzie te twoje skrajności, moze sobie wybierasz wpisy które pasują do twojej teorii :)
2
@Momalsino A jak kupimy Neymara i odpadniemy frajersko z LM? :>
0
@kris81 Jeżeli to "staranie sie o De Ligta" ma oznaczać danie mu takiej kasy jakiej oczekuje pulpecik Raiola to podziękuje :)
10
@BigShaq Ładnie sie będą prezentować w LE. Oh wait...
0
@Odesseiron Z tego co czytałem to te poniżej 50zł to w co piątej bedzie trzeba wpisać pin, a powyżej tak jak było. No i ten limit ma być później podniesiony z 50 do 100zł