@BarcaInfo Właściwie jak nie wróci do treningów to co mu mogą zrobić? Pensje zawiesić? Ten tydzień czy dwa mu różnicy w portfelu raczej wielkiej nie zrobią :)
Juventus ma w tym momencie w kadrze czterech stoperów + Can może grać jak ŚO. Chiellini i Bonucci raczej są nietykalni na razie, Rugani podpisał nowy kontrakt w marcu, a z kolei Juve nie wydaje mi sie klubem, który miałby od razu wypożyczyć dopiero co sprowadzonego 21-latka. Jesteś De Ligt pewny, że tam pograsz więcej? :)
@Wawrzyszewski To przy okazji też zapytam eksperta :P Xiaomi Mi 9 ma jakąś sensowną alternatywę w podobnej cenie? Boję się w nim tylko o baterię bo 3330mAh przy ekranie 6,4 wydaje mi sie trochę mało.
@barteq i Frank sie przejedzie na swoim zarządzie również :) Chelsea to ostatni zespół jaki chciałbym prowadzić jako legenda klubu. Za dużo do stracenia biorąc pod uwagę jak tam sie traktuje trenerów.
@TonySoprano Z tego co czytałem to Barcelona nie chce wpłacać klauzuli, tylko dogadać się z Atletico żeby rozłożyć kwotę na raty, a samo Atleti podobno chciałoby włączyć w operacje Semedo. Więc zapewne nadal negocjują szczegóły :)
1
@Barcelismo Chyba dopiero niedawno wchodziły przepisy, które ujednolicały czcionki u wszystkich drużyn La Liga, już sie wycofali z tego?
0
@blaugrana16 Alves też raz po raz był objeżdżany a teraz by ludzie duszę diabłu sprzedali żeby go odmłodzić o 10 lat :)
8
@LuisSalvano Pewnie dlatego że PO to najgorzej obsadzona pozycja w drużynie, a sam Semedo jest tak bezpłciowy w grze do przodu że szok :)
22
@TheMazixX szkoda że tego Douglasa puścili
0
@takisobiektos To czemu Borussia nic nie zrobiła z buntem Dembele wtedy?
7
@Mr8lack Co tam że sprzedali już Hernandeza i Rodriego za łącznie 150 :)
0
@BarcaInfo Właściwie jak nie wróci do treningów to co mu mogą zrobić? Pensje zawiesić? Ten tydzień czy dwa mu różnicy w portfelu raczej wielkiej nie zrobią :)
0
Juventus ma w tym momencie w kadrze czterech stoperów + Can może grać jak ŚO. Chiellini i Bonucci raczej są nietykalni na razie, Rugani podpisał nowy kontrakt w marcu, a z kolei Juve nie wydaje mi sie klubem, który miałby od razu wypożyczyć dopiero co sprowadzonego 21-latka.
Jesteś De Ligt pewny, że tam pograsz więcej? :)
0
@Mr8lack O prosze, a to ci wiadomość :)
25
A my im Ville za grosze oddaliśmy, hatfu
2
@Wawrzyszewski Dużo rzeczy już im sie zdarzyło powiedzieć, które nie miały nic wspólnego z prawdą :)
0
@Aaron10 No ale to już było tydzień temu ;x
27
@MT7 https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/548/129/538.jpg
5
@Fohin De Jong lubi zapuścić sie do przodu, ale mimo wszystko nadal uważałbym to za trochę skierowane w stronę defensywy.
0
@JaSzymon Miał być Dembele a bedzie Vazquez, typowy Bayern :V
5
@blaugrana1980 Może De Jong też planuje we wrześniu zawiesić buty na kołku
7
@wachaFCB Mają rozmach....
0
@Avada Kedavra Ojej pan dorosły sie znalazł w klocki sie nie gra :(
20
@Danny Gaucho Jedyny sensowny wybór :)
0
@JaSzymon Przecież kupili Mendy'ego :)
3
@BarcaInfo Mama Rabiota już chwyta za telefon
3
@Hudson Bo im sie z Terrym pomyliło
3
@Homeopata8989 Malcoma może kupią :V
0
@Wawrzyszewski To przy okazji też zapytam eksperta :P Xiaomi Mi 9 ma jakąś sensowną alternatywę w podobnej cenie? Boję się w nim tylko o baterię bo 3330mAh przy ekranie 6,4 wydaje mi sie trochę mało.
0
Jeszcze żeby tak Bartek zaakceptował te wszystkie dymisje a na końcu swoją własną to by było fajnie :)
1
@AlwaysBlaugrana Dobre, dziś jeszcze nie było
0
@barteq i Frank sie przejedzie na swoim zarządzie również :) Chelsea to ostatni zespół jaki chciałbym prowadzić jako legenda klubu. Za dużo do stracenia biorąc pod uwagę jak tam sie traktuje trenerów.
4
@TonySoprano Z tego co czytałem to Barcelona nie chce wpłacać klauzuli, tylko dogadać się z Atletico żeby rozłożyć kwotę na raty, a samo Atleti podobno chciałoby włączyć w operacje Semedo. Więc zapewne nadal negocjują szczegóły :)
11
@BarcaInfo I wiem dokładnie tyle co przed przeczytaniem tej informacji :D
2
@Aaron10 Ja studiuje prawo i chodze na crossfit