@KapiFCB Valverde z tego co wiem bardzo chciał Griezmanna rok temu, głównie dlatego że jest mega uniwersalny i może grać na wielu pozycjach z przodu. O Neymara może i nie prosił, ale chyba się ucieszy z możliwością pracy z nim, szczególnie że on był w drużynie gdy Valverde podpisywał kontrakt z Barcą, a potem sie ulotnił :)
@AmigoBlancos Pewnie i poszedł do PSG trochę za kasą, ale szejk ma nieograniczony budżet transferowy (i żadne FFP sie go nie imają) i Neymar na prawdę mógł uwierzyć, że zbudują mu w Paryżu maszynę do wygrywania LM. Na jego nieszczęście wyszło inaczej, ale z jednej strony nie dziwię się że uwierzył w ten "wielki projekt" skoro mieli taki budżet.
@FCBMati10 Atletico zawsze musi mieć w swoim składzie jakiegoś świetnego ofensywnego gracza. Owszem za tyle jeszcze nie kupili, ale też nigdy jeszcze nie zarobili tyle co zarobią na Antku
@Bobo25 Według mnie on tam w pierwszym momencie faktycznie instynktownie domaga się ręki, ale dosłownie chwilkę później dotarła informacja do mózgu i zaczyna klaskać żeby nie było przypału
0
@Kajtek77No i co spojlerujesz :/
4
@katalonczyk987 200 milionów nie jest kwotą niższą niż 200 milionów. 200 milionów jest kwotą równą 200 milionów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KamQiX No zabrakło mi słowa no xD
1
@Colon Adidas Teamgeist z MŚ 2006. Dostałem na przyjęcie i wytrzymała przeszło 7 lat, a grane nią było na betonie i tak dalej. Nie do zajechania gała
0
@ArterkHD W końcu chyba rozwinęła te czułki na głowie
4
@_arti Bo na Rambli wyczytał :P
0
@KapiFCB Valverde z tego co wiem bardzo chciał Griezmanna rok temu, głównie dlatego że jest mega uniwersalny i może grać na wielu pozycjach z przodu. O Neymara może i nie prosił, ale chyba się ucieszy z możliwością pracy z nim, szczególnie że on był w drużynie gdy Valverde podpisywał kontrakt z Barcą, a potem sie ulotnił :)
0
@jakub9611 Zerwane więzadła go zniszczyły
2
@IronSanHybrid
Mia: Ej Wiz zbudowali nam wieżowiec, widziałeś?
Wiz: W dupe se wsadź ten swój wieżowiec
Mia: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Danny Gaucho Nawet wieżowiec na ich cześć zbudowali Burj Khalifa
0
@AmigoBlancos Pewnie i poszedł do PSG trochę za kasą, ale szejk ma nieograniczony budżet transferowy (i żadne FFP sie go nie imają) i Neymar na prawdę mógł uwierzyć, że zbudują mu w Paryżu maszynę do wygrywania LM. Na jego nieszczęście wyszło inaczej, ale z jednej strony nie dziwię się że uwierzył w ten "wielki projekt" skoro mieli taki budżet.
0
@damianex10 ale fajerwerków nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@pero1983 A to git, na flashscore nie było podane i sie zdziwiłem
0
Francja-Hiszpania nie bedzie na TVP?
1
@FCBMati10 Atletico zawsze musi mieć w swoim składzie jakiegoś świetnego ofensywnego gracza. Owszem za tyle jeszcze nie kupili, ale też nigdy jeszcze nie zarobili tyle co zarobią na Antku
0
@Michalowsky99 No tak, Benfica dawała 15. Kolejka chętnych aż sie bili o niego.
0
@Michalowsky99 No tak bo na pewno Valencia by go kupiła za 35 gdybyśmy nie wzieli od nich Neto. Już to widze
0
@Michalowsky99 a Gladbach kupi Cillessena za 35? Bo inaczej budżetu nie zamkną :)
5
@puyol_presidend5 Niektórzy mają
3
Żeście odkryli ameryke w tym Sporcie
5
@Danny Gaucho Może Ashley Young na zmiennika Alby w zestawie
1
@Danny Gaucho Żeby cie zobaczyć słodziaku
4
@szymonekk Kiedy był ostatni taki przypadek? Bo szczerze przyznam że nie pamiętam ani jednego
25
@SeeleyBooth a ile by sie sprzedało gdyby te koszulki były ładne ;(
0
@Bobo25 Według mnie on tam w pierwszym momencie faktycznie instynktownie domaga się ręki, ale dosłownie chwilkę później dotarła informacja do mózgu i zaczyna klaskać żeby nie było przypału
14
@masq Lewandowska zanim została bogata hehe
4
@PanRol Wszystkim narzekającym na okienko przypomnę tylko że jest zamknięte
3
@Kurkmen Ma takie samo prawo skomentować jak ty opisywać tą rzeczywistość :)
2
@Kajtek77 Czuje że zaraz ruszy drugi sezon hot16challenge