0

@Kajtek77No i co spojlerujesz :/

4

@katalonczyk987 200 milionów nie jest kwotą niższą niż 200 milionów. 200 milionów jest kwotą równą 200 milionów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KamQiX No zabrakło mi słowa no xD

1

@Colon Adidas Teamgeist z MŚ 2006. Dostałem na przyjęcie i wytrzymała przeszło 7 lat, a grane nią było na betonie i tak dalej. Nie do zajechania gała

0

@ArterkHD W końcu chyba rozwinęła te czułki na głowie

4

@_arti Bo na Rambli wyczytał :P

0

@KapiFCB Valverde z tego co wiem bardzo chciał Griezmanna rok temu, głównie dlatego że jest mega uniwersalny i może grać na wielu pozycjach z przodu. O Neymara może i nie prosił, ale chyba się ucieszy z możliwością pracy z nim, szczególnie że on był w drużynie gdy Valverde podpisywał kontrakt z Barcą, a potem sie ulotnił :)

0

@jakub9611 Zerwane więzadła go zniszczyły

2

@IronSanHybrid
Mia: Ej Wiz zbudowali nam wieżowiec, widziałeś?
Wiz: W dupe se wsadź ten swój wieżowiec
Mia: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Danny Gaucho Nawet wieżowiec na ich cześć zbudowali Burj Khalifa

0

@AmigoBlancos Pewnie i poszedł do PSG trochę za kasą, ale szejk ma nieograniczony budżet transferowy (i żadne FFP sie go nie imają) i Neymar na prawdę mógł uwierzyć, że zbudują mu w Paryżu maszynę do wygrywania LM. Na jego nieszczęście wyszło inaczej, ale z jednej strony nie dziwię się że uwierzył w ten "wielki projekt" skoro mieli taki budżet.

0

@damianex10 ale fajerwerków nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@pero1983 A to git, na flashscore nie było podane i sie zdziwiłem

0

Francja-Hiszpania nie bedzie na TVP?

1

@FCBMati10 Atletico zawsze musi mieć w swoim składzie jakiegoś świetnego ofensywnego gracza. Owszem za tyle jeszcze nie kupili, ale też nigdy jeszcze nie zarobili tyle co zarobią na Antku

0

@Michalowsky99 No tak, Benfica dawała 15. Kolejka chętnych aż sie bili o niego.

0

@Michalowsky99 No tak bo na pewno Valencia by go kupiła za 35 gdybyśmy nie wzieli od nich Neto. Już to widze

0

@Michalowsky99 a Gladbach kupi Cillessena za 35? Bo inaczej budżetu nie zamkną :)

5

@puyol_presidend5 Niektórzy mają

3

Żeście odkryli ameryke w tym Sporcie

5

@Danny Gaucho Może Ashley Young na zmiennika Alby w zestawie

1

@Danny Gaucho Żeby cie zobaczyć słodziaku

4

@szymonekk Kiedy był ostatni taki przypadek? Bo szczerze przyznam że nie pamiętam ani jednego

25

@SeeleyBooth a ile by sie sprzedało gdyby te koszulki były ładne ;(

0

@Bobo25 Według mnie on tam w pierwszym momencie faktycznie instynktownie domaga się ręki, ale dosłownie chwilkę później dotarła informacja do mózgu i zaczyna klaskać żeby nie było przypału

14

@masq Lewandowska zanim została bogata hehe

4

@PanRol Wszystkim narzekającym na okienko przypomnę tylko że jest zamknięte

3

@Kurkmen Ma takie samo prawo skomentować jak ty opisywać tą rzeczywistość :)

2

@Kajtek77 Czuje że zaraz ruszy drugi sezon hot16challenge

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?