2

@SeeleyBooth Bilety na koncerty, przynajmniej tak napisane na mojej butelce :V

3

@Ronaldinho10_ Piękna :(

11

Kiedy widzisz post krytykujący Leo, pod nim 19 odpowiedzi i przed rozwinięciem wątku lecisz szybko po popcorn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@KamQiX Trochę psikus od losu, że najlepszy piłkarz w historii doznał w swojej karierze tylu upokorzeń i bolesnych porażek (żeby nie było, on też przyłożył do niektórych rękę).

3

@KamQiX No niby tak, ale kto był lepszy od nich, skoro nikt ich nie pokonał?
Tak wiem, w grupie przegrali, ale mecze grupowe a play-offy to zupełnie inna bajka.
@edit: w sumie to mieli 3 remisy, więc nie przegrali z nikim ;v

1

@Dziubusiek25 Mirande bierz do pierwszego zespołu. Ma jeden z największych potencjałów na LO w grze.

2

@Katalonbar To Skriniara dziadek Miranda wygryzie? :P

5

@masq 72, dobra cena jak dla mnie

3

@Bovciek Ogólnie to nie ma jednak PESa darmowego w tym miesiącu, zamienili go na Detroit: Become Human :P

25

@Rewolucja123 Nie znam sie, ale sie wypowiem ;D

0

@Phatro Pewnie to przez problemy Cloudflare, po stronie fcbarca nic sie nie dzieje, to zewnętrzny dostawca usług ma problemy i przez ostatnią godzinę masa stron internetowych leżała :)

0

@SeeleyBooth Neto jest w tym okienku. Sprzedaż Jaspera jest na poprzednie, ale kupno Neto już na obecne :)

0

@Messiah10 Robisz napisy do filmów dla dorosłych?

13

@BarcaInfo Remontada z PSG też udała się głównie dzięki niemu :)

7

@Nano22 Możliwe że Sociedad po czerwonej zwietrzył szanse, zaczęli grać ofensywniej i nadziali sie na twoje kontry. Z kolei w innych meczach gdzie ty grasz ofensywnie, przeciwnik sie muruje :)

2

@Kajtek77 Też o tym zaraz pomyślałem :D

1

@Skaramuczi Teraz jest troche deficyt dobrych shooterów. Mocno liczę na nowe Call of Duty ale wiadomo jak to bywa z tą serią.

1

@Skaramuczi Naprawdę dobra i przyjemna gierka, jednak trzeba poświęcić trochę czasu zanim sie pozna wszystkie mechaniki i przestanie biegać bez celu po mapie. Dość duży próg wejścia tak bym to określił.

1

@Transu96 Może Rakuten mu podrzuci jako pośrednik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17

@bartoszekkk Roberto Carlos?

4

@highway Do Piasta na wypożyczenie niech przyjdzie pomoże im do LM wejść

19

@BarcaInfo Okulary ci zaparowało gościu

0

@adrian89 za noname'a który nie ma od ponad roku potężnych problemów z kolanami, które ciągle mogą nawracać

2

@Barwindg spoko spoko

0

@Transu96 Źle wygląda bo grałeś tylko w gry i jesteś przyzwyczajony do wizji CDP, która znacznie miejscami odstaje od ksiażek, na których z kolei oparty jest serial :)

11

@Transu96 Otóż nie bo w książkach Geralt chodził z jednym mieczem, a drugi sobie wisiał na Płotce :)

1

@Gaucho Arda jest wypożyczony jeszcze na rok i wtedy kończy mu sie kontrakt

3

@messi564 Firpo

11

@VamosRakieta Szkoda że ma taryfe bez limitu i dzwoni z byle gównem :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?