@KamQiX Trochę psikus od losu, że najlepszy piłkarz w historii doznał w swojej karierze tylu upokorzeń i bolesnych porażek (żeby nie było, on też przyłożył do niektórych rękę).
@KamQiX No niby tak, ale kto był lepszy od nich, skoro nikt ich nie pokonał? Tak wiem, w grupie przegrali, ale mecze grupowe a play-offy to zupełnie inna bajka. @edit: w sumie to mieli 3 remisy, więc nie przegrali z nikim ;v
@Phatro Pewnie to przez problemy Cloudflare, po stronie fcbarca nic sie nie dzieje, to zewnętrzny dostawca usług ma problemy i przez ostatnią godzinę masa stron internetowych leżała :)
@Nano22 Możliwe że Sociedad po czerwonej zwietrzył szanse, zaczęli grać ofensywniej i nadziali sie na twoje kontry. Z kolei w innych meczach gdzie ty grasz ofensywnie, przeciwnik sie muruje :)
@Skaramuczi Naprawdę dobra i przyjemna gierka, jednak trzeba poświęcić trochę czasu zanim sie pozna wszystkie mechaniki i przestanie biegać bez celu po mapie. Dość duży próg wejścia tak bym to określił.
@Transu96 Źle wygląda bo grałeś tylko w gry i jesteś przyzwyczajony do wizji CDP, która znacznie miejscami odstaje od ksiażek, na których z kolei oparty jest serial :)
2
@SeeleyBooth Bilety na koncerty, przynajmniej tak napisane na mojej butelce :V
3
@Ronaldinho10_ Piękna :(
11
Kiedy widzisz post krytykujący Leo, pod nim 19 odpowiedzi i przed rozwinięciem wątku lecisz szybko po popcorn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@KamQiX Trochę psikus od losu, że najlepszy piłkarz w historii doznał w swojej karierze tylu upokorzeń i bolesnych porażek (żeby nie było, on też przyłożył do niektórych rękę).
3
@KamQiX No niby tak, ale kto był lepszy od nich, skoro nikt ich nie pokonał?
Tak wiem, w grupie przegrali, ale mecze grupowe a play-offy to zupełnie inna bajka.
@edit: w sumie to mieli 3 remisy, więc nie przegrali z nikim ;v
1
@Dziubusiek25 Mirande bierz do pierwszego zespołu. Ma jeden z największych potencjałów na LO w grze.
2
@Katalonbar To Skriniara dziadek Miranda wygryzie? :P
5
@masq 72, dobra cena jak dla mnie
3
@Bovciek Ogólnie to nie ma jednak PESa darmowego w tym miesiącu, zamienili go na Detroit: Become Human :P
1
@hefaj6 https://store.steampowered.com/search/?supportedlang=polish
25
@Rewolucja123 Nie znam sie, ale sie wypowiem ;D
0
@Phatro Pewnie to przez problemy Cloudflare, po stronie fcbarca nic sie nie dzieje, to zewnętrzny dostawca usług ma problemy i przez ostatnią godzinę masa stron internetowych leżała :)
0
@SeeleyBooth Neto jest w tym okienku. Sprzedaż Jaspera jest na poprzednie, ale kupno Neto już na obecne :)
0
@Messiah10 Robisz napisy do filmów dla dorosłych?
13
@BarcaInfo Remontada z PSG też udała się głównie dzięki niemu :)
7
@Nano22 Możliwe że Sociedad po czerwonej zwietrzył szanse, zaczęli grać ofensywniej i nadziali sie na twoje kontry. Z kolei w innych meczach gdzie ty grasz ofensywnie, przeciwnik sie muruje :)
2
@Kajtek77 Też o tym zaraz pomyślałem :D
1
@Skaramuczi Teraz jest troche deficyt dobrych shooterów. Mocno liczę na nowe Call of Duty ale wiadomo jak to bywa z tą serią.
1
@Skaramuczi Naprawdę dobra i przyjemna gierka, jednak trzeba poświęcić trochę czasu zanim sie pozna wszystkie mechaniki i przestanie biegać bez celu po mapie. Dość duży próg wejścia tak bym to określił.
1
@Transu96 Może Rakuten mu podrzuci jako pośrednik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
17
@bartoszekkk Roberto Carlos?
4
@highway Do Piasta na wypożyczenie niech przyjdzie pomoże im do LM wejść
19
@BarcaInfo Okulary ci zaparowało gościu
0
@adrian89 za noname'a który nie ma od ponad roku potężnych problemów z kolanami, które ciągle mogą nawracać
2
@Barwindg spoko spoko
0
@Transu96 Źle wygląda bo grałeś tylko w gry i jesteś przyzwyczajony do wizji CDP, która znacznie miejscami odstaje od ksiażek, na których z kolei oparty jest serial :)
11
@Transu96 Otóż nie bo w książkach Geralt chodził z jednym mieczem, a drugi sobie wisiał na Płotce :)
1
@Gaucho Arda jest wypożyczony jeszcze na rok i wtedy kończy mu sie kontrakt
3
@messi564 Firpo
11
@VamosRakieta Szkoda że ma taryfe bez limitu i dzwoni z byle gównem :V