@Ratamahatta Czy ja wiem, Barca Valverde to mimo wszystko najbardziej zbalansowana Barcelona pomiędzy obroną i atakiem. Nie twierdzę, że ten kierunek jest dla tego klubu dobry (wiadomo Barca ofensywną grą zawsze stała), ale zwłaszcza w pierwszym roku pracy w defensywie mieliśmy przez dłuższy czas monolit. Teraz już może dużo z tego nie zostało, ale u takiego Enrique też system w pozostałych dwóch sezonach nie działał fenomenalnie jak w pierwszym.
@KamQiX Już pisałem wiele razy, że na papierze mamy mega mocną kadrę, ale ich dopasowanie, rola poszczególnych piłkarzy w zespole i tworzenie "kolektywu" na boisku po prostu leży i kwiczy.
@BarcaInfo Szczerze to nie wiem czemu ludzie narzekają na to, według mnie ta wymiana dla obu klubów jest dobra biorąc pod uwagę że Jasper tak mocno naciskał na transfer. Inaki Pena ma 20 lat i bez sensu żeby siedział w tym wieku na ławce przez 50 spotkań.
@l0Messini Powtórzę to co pisałem wcześniej. Jeżeli po wszystkich deklaracjach i tym co przeszedł z Barceloną, nie miał żadnego problemu z tym żeby iść do Realu bo mu dali lepszą ofertę, to po prostu on tu schrzanił a nie zarząd i wcale mi go nie szkoda. Nie będzie taki gówniarz stawiał warunków, szczególnie że podobno mu zależało kiedyś na klubie :)
@Encore Jak już tak wymieniamy to Neymar jest na przykład zawodnikiem którego drugi sezon z rzędu nie ma grube kilka miesięcy, a od transferu do PSG zagrał tylko w co drugim spotkaniu :)
0
@Messibestplayerintheworld Dembele by sie nie zgodził :)
0
@chavez O cholera, myślałem że z 70 za niego dadzą, no to zmienia postać rzeczy
6
@Ratamahatta Czy ja wiem, Barca Valverde to mimo wszystko najbardziej zbalansowana Barcelona pomiędzy obroną i atakiem. Nie twierdzę, że ten kierunek jest dla tego klubu dobry (wiadomo Barca ofensywną grą zawsze stała), ale zwłaszcza w pierwszym roku pracy w defensywie mieliśmy przez dłuższy czas monolit. Teraz już może dużo z tego nie zostało, ale u takiego Enrique też system w pozostałych dwóch sezonach nie działał fenomenalnie jak w pierwszym.
0
@Konias4318 Podejrzewam że ze 150 baniek mu wpiszą, młody na pewno chciał zostawić sobie furtkę dla większego klubu
14
@KamQiX Już pisałem wiele razy, że na papierze mamy mega mocną kadrę, ale ich dopasowanie, rola poszczególnych piłkarzy w zespole i tworzenie "kolektywu" na boisku po prostu leży i kwiczy.
1
@vangoor Przecież od początku sie mówi że to ma być wymiana 1:1 bramkarzami, nie wiem co ty sie obudziłeś dopiero :V
5
@vangoor Biorą w rozliczeniu Cillessena :)
1
@AduŚ07 Wydech to on ma zapchany i sie zapowietrzył xd
1
@Konradomoreno https://pbs.twimg.com/media/D9PihA6XYAAJ4nm.jpg
2
@4drian0 Na Zalando są bardzo dobre jakościowo ubrania z różnych marek :)
6
@BarcaInfo Szczerze to nie wiem czemu ludzie narzekają na to, według mnie ta wymiana dla obu klubów jest dobra biorąc pod uwagę że Jasper tak mocno naciskał na transfer. Inaki Pena ma 20 lat i bez sensu żeby siedział w tym wieku na ławce przez 50 spotkań.
8
@BlAugrAnAPolAnd Bayern buduje mądrze kadre? To jest książkowy przykład jak zaprzepaścić kilka sezonów przez politykę transferową.
2
@Boberson no ale czekaj, czy bycie dobrym człowiekiem nie polega właśnie na dawaniu drugiej szansy? ^^
5
@BarcaInfo z City nikt ważny już nie odchodzi :P
0
@l0Messini Powtórzę to co pisałem wcześniej. Jeżeli po wszystkich deklaracjach i tym co przeszedł z Barceloną, nie miał żadnego problemu z tym żeby iść do Realu bo mu dali lepszą ofertę, to po prostu on tu schrzanił a nie zarząd i wcale mi go nie szkoda. Nie będzie taki gówniarz stawiał warunków, szczególnie że podobno mu zależało kiedyś na klubie :)
1
@l0Messini Poczekaj może do końca okienka :)
4
@ViscaBarca123 Aż sie łezka w oku kręci ;(
5
A mnie dziwi że Wisła Płock sie nim nie interesuje
0
@norbi77 Coś innego od grów o tron a na miniaturce Ned Stark, no nieźle :D
2
@koksik2700 Na pewno stabilniej, prawdopodobnie twórcy wypuszczą jakieś aktualizacje podbijające framerate czy tekstury dla nowych konsol
7
@Odesseiron To Mundo pisze że klub dementuje, łykasz jak pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Coutinho007 Przecież hype na niego już dawno sie skończył :)
1
@Encore Jak już tak wymieniamy to Neymar jest na przykład zawodnikiem którego drugi sezon z rzędu nie ma grube kilka miesięcy, a od transferu do PSG zagrał tylko w co drugim spotkaniu :)
4
@jacob345 tutaj też każdy chce kogo innego :)
1
@PatrychoO Ona chyba w dinozaury kamieniami rzuca do dzisiaj
1
@student97r Albo skończy jak każdy trener Chelsea i cała legenda Franka upadnie
11
@SeeleyBooth Busquets, Rakitic, Vidal < 3
3
@KingKahuka Przy Zidanie nie odważy sie odwalać takiej szopki jak z Mourinho. Real to aktualnie chyba jedyny klub w którym Pogba może nie gwiazdorzyć.
5
@Madridista_PL Co zrobiłeś z tymi wszystkimi przegranymi zakładami, że Hazard na 100% zostanie w Chelsea? ;)
21
@bixmix Brzmi jak Portugalia na Euro :P