@BarcaInfo Dodali tylko piłkarzy, którzy na 100% zostaną w klubie, pomijając wszystkie niewiadome. Sensowna decyzja zapewne narzucona ze strony Konami żeby uniknąć potem wpadki jaką zaliczyła FIFA z Ronaldo
@Serek Tylko statystyki sie liczą mówisz. To czemu Pele jest wyśmiewany przez wszystkich że zalicza sobie do statystyk bramki strzelone na w-fie w brazylijskiej podstawówce. Ci co mają rozum i szare komórki wiedzą że Messi nie ma sobie równych i tak będzie za 30 czy 50 lat. A ciemnota zawsze była, jest i będzie.
Depresji idzie w tym FMie dostać, mam po 20 celnych strzałów na mecz, a bramek jak na lekarstwo i wszyscy ofensywni piłkarze zbierają oceny po 6.2-6.4 :V Zawsze idzie świetnie do czasu aż sie zesra na amen
@bartekvisca Wague z tego co wiem ma zapewniony awans do pierwszej drużyny w tym sezonie, więc nawet jak odejdzie Semedo i kupimy kogoś nowego to dalej będzie trzech piłkarzy na jedną pozycję.
@FC1899Barca 1. Breaking Bad / Gra o tron / Peaky Blinders /Czarnobyl (nie potrafie między nimi wybrać, kompletnie różne są a wszystkie mega dobre) 2. Narcos
@Encore No i jest najlepszym strzelcem swojej drużyny, Pogba nie gra to United nie istnieje, nie wiem co w tym dziwnego. Mówisz jakby tam każdy miał po 20-30 goli na luzie i NAWET jakiś Pogba 13 :V
1
@wikitor321 Przyszedł w tym samym okienku co Alba i kosztował więcej od niego. Zostawmy to tak :P
3
@Drogba1 a Neymar z nimi nie przyjdzie? Co za słabe okno....
1
@Chwytliwy Pierwsza okazja już w lutym :)
1
@SeeleyBooth Ja też, dlatego mówię że z Busiego nie skorzysta. Będzie chciał Rodriego to przyjdzie Rodri, nie ma sensu wypalonego dziadka ściągać.
11
@Rewolucja123 Spokojnie, Luis po Copa America zacznie urlopik i wróci do formy :D
1
@Bartek22 i pewnie dostanie Rodriego znając życie :P
1
@BarcaInfo Dodali tylko piłkarzy, którzy na 100% zostaną w klubie, pomijając wszystkie niewiadome. Sensowna decyzja zapewne narzucona ze strony Konami żeby uniknąć potem wpadki jaką zaliczyła FIFA z Ronaldo
1
@patrykzmc2000 Bartek to już ma wywalone we wszystko, na kolejną kadencję i tak nie może zostać :P
3
@BarcaInfo Dani pana Bartka też kochasz? Nie sądzę :D
1
@Serek Tylko statystyki sie liczą mówisz. To czemu Pele jest wyśmiewany przez wszystkich że zalicza sobie do statystyk bramki strzelone na w-fie w brazylijskiej podstawówce. Ci co mają rozum i szare komórki wiedzą że Messi nie ma sobie równych i tak będzie za 30 czy 50 lat. A ciemnota zawsze była, jest i będzie.
0
@dawidz4 No widzisz a ja wcale w fife nie gram i też mi nie brakuje
0
Depresji idzie w tym FMie dostać, mam po 20 celnych strzałów na mecz, a bramek jak na lekarstwo i wszyscy ofensywni piłkarze zbierają oceny po 6.2-6.4 :V
Zawsze idzie świetnie do czasu aż sie zesra na amen
4
@Gaucho Zobacz sobie sylwetkę Suareza z pierwszego sezonu w Barcelonie. Wyglądał praktycznie tak jak teraz, a nie jak miś puchatek
1
@Skaramuczi me and the boys?
0
@Visca el Barca !! Pytał sie co my byśmy wybrali, dla mnie ta różnica w cenie ma znaczenie więc wziąłbym Mi9 bo w zupełności mi wystarcza :)
0
@WiecekFCB Mi9 jest chyba sporo tańszy, ja tam bym brał Mi9
2
@wierbafcb Aż mi przypomniałeś jak za gówniaka biegałem po podwórku w stroju Szewczenki z Milanu (:
0
@bartekvisca Wague z tego co wiem ma zapewniony awans do pierwszej drużyny w tym sezonie, więc nawet jak odejdzie Semedo i kupimy kogoś nowego to dalej będzie trzech piłkarzy na jedną pozycję.
5
Wcale bym sie nie zdziwił jakby te wszystkie newsy były "wypuszczane" od Raioli żeby w ostatniej chwili podbić ofertę Barcelony (:
0
@Azi Tylko gdzie on bedzie grał
0
@SeeleyBooth Podejrzewam że co najmniej rok spędzi w Barcelonie B. 4 lata go w Barcelonie nie ma i trochę go ominęło, niech wróci na spokojnie
0
@Wittgenstein Nie ruszył cie że teraz wysrywasz takie bzdury tutaj, coś tu sie nie klei
0
@AboveYou NBA od 2K to najlepsza gra sportowa i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Jeżeli tylko lubisz koszykówkę to bierz jak najprędzej :)
0
@FC1899Barca 1. Breaking Bad / Gra o tron / Peaky Blinders /Czarnobyl (nie potrafie między nimi wybrać, kompletnie różne są a wszystkie mega dobre)
2. Narcos
1
@AboveYou Uncharted, The Last of Us, RDR2, God of War, Until Dawn, Spiderman
Wszystkie te gry po prostu trzeba przejść jak sie ma pleja :)
0
@reakwon Ja o tym wiem, nie musisz mi tego mówić :) Chodzi mi o samą frajdę z rozgrywki
18
@Kajtek77 Co to ma znaczyć, tylko wizja ciekawostki o 20:00 utrzymuje mnie przy życiu w tej temperaturze a tu takie rzeczy.
1
@PawelPetek Jak gameplay bedzie tak samo miodny jak w Spidermanie to wady które wymieniłeś mi nie będą przeszkadzać ani trochę :)
1
@Encore No i jest najlepszym strzelcem swojej drużyny, Pogba nie gra to United nie istnieje, nie wiem co w tym dziwnego. Mówisz jakby tam każdy miał po 20-30 goli na luzie i NAWET jakiś Pogba 13 :V
3
@Encore 16 bramek i 15 asyst w Premier League to bym powiedział że jednak są wielkie liczby :)