1

@wikitor321 Przyszedł w tym samym okienku co Alba i kosztował więcej od niego. Zostawmy to tak :P

3

@Drogba1 a Neymar z nimi nie przyjdzie? Co za słabe okno....

1

@Chwytliwy Pierwsza okazja już w lutym :)

1

@SeeleyBooth Ja też, dlatego mówię że z Busiego nie skorzysta. Będzie chciał Rodriego to przyjdzie Rodri, nie ma sensu wypalonego dziadka ściągać.

11

@Rewolucja123 Spokojnie, Luis po Copa America zacznie urlopik i wróci do formy :D

1

@Bartek22 i pewnie dostanie Rodriego znając życie :P

1

@BarcaInfo Dodali tylko piłkarzy, którzy na 100% zostaną w klubie, pomijając wszystkie niewiadome. Sensowna decyzja zapewne narzucona ze strony Konami żeby uniknąć potem wpadki jaką zaliczyła FIFA z Ronaldo

1

@patrykzmc2000 Bartek to już ma wywalone we wszystko, na kolejną kadencję i tak nie może zostać :P

3

@BarcaInfo Dani pana Bartka też kochasz? Nie sądzę :D

1

@Serek Tylko statystyki sie liczą mówisz. To czemu Pele jest wyśmiewany przez wszystkich że zalicza sobie do statystyk bramki strzelone na w-fie w brazylijskiej podstawówce. Ci co mają rozum i szare komórki wiedzą że Messi nie ma sobie równych i tak będzie za 30 czy 50 lat. A ciemnota zawsze była, jest i będzie.

0

@dawidz4 No widzisz a ja wcale w fife nie gram i też mi nie brakuje

0

Depresji idzie w tym FMie dostać, mam po 20 celnych strzałów na mecz, a bramek jak na lekarstwo i wszyscy ofensywni piłkarze zbierają oceny po 6.2-6.4 :V
Zawsze idzie świetnie do czasu aż sie zesra na amen

4

@Gaucho Zobacz sobie sylwetkę Suareza z pierwszego sezonu w Barcelonie. Wyglądał praktycznie tak jak teraz, a nie jak miś puchatek

1

@Skaramuczi me and the boys?

0

@Visca el Barca !! Pytał sie co my byśmy wybrali, dla mnie ta różnica w cenie ma znaczenie więc wziąłbym Mi9 bo w zupełności mi wystarcza :)

0

@WiecekFCB Mi9 jest chyba sporo tańszy, ja tam bym brał Mi9

2

@wierbafcb Aż mi przypomniałeś jak za gówniaka biegałem po podwórku w stroju Szewczenki z Milanu (:

0

@bartekvisca Wague z tego co wiem ma zapewniony awans do pierwszej drużyny w tym sezonie, więc nawet jak odejdzie Semedo i kupimy kogoś nowego to dalej będzie trzech piłkarzy na jedną pozycję.

5

Wcale bym sie nie zdziwił jakby te wszystkie newsy były "wypuszczane" od Raioli żeby w ostatniej chwili podbić ofertę Barcelony (:

0

@Azi Tylko gdzie on bedzie grał

0

@SeeleyBooth Podejrzewam że co najmniej rok spędzi w Barcelonie B. 4 lata go w Barcelonie nie ma i trochę go ominęło, niech wróci na spokojnie

0

@Wittgenstein Nie ruszył cie że teraz wysrywasz takie bzdury tutaj, coś tu sie nie klei

0

@AboveYou NBA od 2K to najlepsza gra sportowa i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Jeżeli tylko lubisz koszykówkę to bierz jak najprędzej :)

0

@FC1899Barca 1. Breaking Bad / Gra o tron / Peaky Blinders /Czarnobyl (nie potrafie między nimi wybrać, kompletnie różne są a wszystkie mega dobre)
2. Narcos

1

@AboveYou Uncharted, The Last of Us, RDR2, God of War, Until Dawn, Spiderman
Wszystkie te gry po prostu trzeba przejść jak sie ma pleja :)

0

@reakwon Ja o tym wiem, nie musisz mi tego mówić :) Chodzi mi o samą frajdę z rozgrywki

18

@Kajtek77 Co to ma znaczyć, tylko wizja ciekawostki o 20:00 utrzymuje mnie przy życiu w tej temperaturze a tu takie rzeczy.

1

@PawelPetek Jak gameplay bedzie tak samo miodny jak w Spidermanie to wady które wymieniłeś mi nie będą przeszkadzać ani trochę :)

1

@Encore No i jest najlepszym strzelcem swojej drużyny, Pogba nie gra to United nie istnieje, nie wiem co w tym dziwnego. Mówisz jakby tam każdy miał po 20-30 goli na luzie i NAWET jakiś Pogba 13 :V

3

@Encore 16 bramek i 15 asyst w Premier League to bym powiedział że jednak są wielkie liczby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?