3

@Asturyjczyk Dodaj opis bo ci usuną ;v

0

@Michael24 Jako obrus sie przyda

0

@ViscaBarca123 Z tego co widziałem to chyba wszystkie sekcje młodzieżowe zaliczyły słaby bądź przeciętny sezon, co jak na "renomę" La Masii jest trochę niepokojące

1

@krzychu1526 Owszem, nie neguję tego że jest fantastycznym obrońcą itd. ale po prostu ma taki styl że jego praktycznie nie da się przedryblować, co nie oznacza że on swoją grą nie stwarza zagrożenia dla swojej drużyny.

0

@Pawlak1992 Zgadza się, sam sie zastanawiałem jak to określić i w sumie to był dość duży skrót myślowy, ale chyba i tak wiadomo o co mi chodziło :P

42

@BykFCB A jak ma sie dać przedryblować jak on sie tylko cofa pod swoją bramkę czekając aż Matip zaryzykuje za niego i sie w gościa wpierdzieli

12

@AmigoBlancos Jeżeli ta nagroda jest dla "najlepszego piłkarza" to tak: co roku powinien ją dostawać Messi. Ale wtedy nie miałaby ona zupełnie sensu.
Problem jest tu z nazewnictwem bo Złota Piłka to nie jest nagroda dla najlepszego piłkarza roku tylko dla piłkarza, który poprowadził drużynę do sukcesu w Europie. I mi to zupełnie nie przeszkadza, tylko trzeba to sobie jasno powiedzieć :)

7

@PatrychoO prawie to słowo klucz

0

7

@Klimach fan No tak, wszyscy eksperci i komentatorzy mówią o słabym poziomie finału, ale to fanów Barcelony dupa boli ;v

39

@matelkoveb Brzmi jak stacja drogi krzyżowej

1

@format1977 Czy ja wiem, jej chłopak raczej jej nie zapłacił za reklamowanie ich kanału

1

@Momalsino A z jakich innych powodów sie wbiega na murawę?

0

@Rysiu Jej chłopak czy ktoś tam ma kanał na YT z 10mln subskrypcji nazwany tak samo jak to co miała napisane

0

@chavez Cały sezon od razu wypuszczają

1

@fcbarcafan19 A ja wole normalny komentarz, a nie żenującego Żewłakowa i ślepego Szpakowskiego. A zdaje sie że kolega pytał o komentatorów. Miłego dnia :)

1

@bartekmess Polsat

0

@Arthur Przestańcie mu odpisywać to mu sie znudzi

1

@sebisek Po wprowadzeniu nowej LR pewnie zaczęli pracować nad profilami w 4.0, tak wnioskuje :P

0

@olikwierk10 w TVP Szpakowski z Żewłakowem, a w Polsacie Borek z Niedzielanem

0

@Aerox Polsat według mnie ma zdecydowanie lepszy duet na komentatorce.

0

@marcin000019 "Jakiś błąd", przydałoby się jednak wiedzieć jaki to błąd żeby coś doradzić

0

@VamosRakieta No i masa ludzi (włącznie ze mną xD) robiła sobie z nich śmieszki że ich nawet na Pawła Brożka nie stać przez nowy stadion, a tu jak widać da sie i bez transferów :P 

0

@Danny Gaucho No widzisz tak to już jest, że wszyscy z naszej "paczki" poza studiami jeszcze pracują, także to nie takie hop-siup ^^ 

0

@Danny Gaucho Żubrówka żubrówką, obecnie czasem ciężko jest się umówić z grupą znajomych tym bardziej jeszcze trafić w pogodę żeby było ciepło i przyjemnie w plenerze, gdyby akurat takie spotkanie wypadło mi w dzień LM to bym sobie mecz odpuścił bez problemu. Nie mówię tu o jakiejś popijawie u Zenka w piwnicy którą se możesz strzelić codziennie :P 

1

@Danny Gaucho Akurat planów na dziś nie mam więc obejrzę, ale przy takiej fajnej pogodzie np. z grilla bym nie zrezygnował. No chyba że dla Barcelony, to inna sprawa. 

0

@Ratamahatta Dzięki, teraz mi smutno ;(

2

@sevs Na niskich w FullHD będziesz miał te minimum 30 klatek, więc powinno być ok 

10

@prokofiew na tych samych których nie widzisz bo masz AdBlocka jak 95% użytkowników? 

2

@COU_11 Jasna sprawa że Jesus, chociaż nie sądzę że w ogóle jest opcja żeby go wyjąć - kontrakt do 2023 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?