@Kostek931 Grał w presezonie dużo, ale prezentował sie zwyczajnie słabo. Dlatego Sarri postawił na pewniaków żeby dobrze zacząć sezon, Matthijs jeszcze dostanie swoje okazje
@Coutinho007 No i nadal to nie ma żadnego znaczenia, oni znają tylko nazwiska a ustawienie to już wrzucają według własnego widzimisie. Oczywiście jest opcja że wyjdą tak jak tam jest podane, mówię tylko że moim zdaniem tak nie będzie i prędzej zagrają jakimś 4-2-3-1 czy czym podobnym
@masq Wg mnie powinien grać tam gdzie widzi go trener. Największym plusem przemawiającym za transferem Antka było to że jest niesamowicie uniwersalny i może zająć każdą pozycje w ataku, a teraz nagle każdemu przeszkadza że gra tam a nie tam.
No to Rafinha raczej nie zagra w niedzielę, jeszcze sie połamie znowu i zaś transfer nie wypali. Mam nadzieje że Messi będzie w stanie wyjść od początku razem z Antkiem, a skoro już ma grać Carles Perez po lewej to żeby chociaż Ansu dostał z 20 minut w drugiej połowie :)
@Avada Kedavra napisze to po raz milionowy - nie zawsze. I najczęściej na tej stronie to nie ma żadnego znaczenia. Najczęściej mialem reklamy jakiegoś Gillette czy innego Żywca a nie ma żadnej opcji żeby to powiązane było z moimi "preferencjami" :)
@tbas Podpisał kontrakt chyba w maju, w presezonie go nie było, na treningach pojawił się dopiero przy okazji katastrofy zdrowotnej w ataku, myślę mimo wszystko że to nie ma nic wspólnego z jego kontraktem, a po prostu nadarzyła się okazja żeby chłopaka wypróbować, chociaż w gierkach treningowych
@AmigoBlancos mimo wszystko w Realu go nie chcę. Jest jaki jest, ale zawsze jest to "ryzyko" że odpali i będzie tam grał jak z nut, a możliwości ma ogromne :)
@kozakkk Co tydzień Eleven i C+ naprzemiennie wybierają które mecze chcą mieć u siebie, w jednym tygodniu jako pierwsze wybiera Eleven, w następnym jako pierwsze wybiera C+. Stąd może sie zdarzyć że np. dwa razy z rzędu Barcelona będzie w Eleven bo dajmy na to Barcelona gra kolejno z Sevillą i Getafe, a Real z Getafe i Sevillą. Eleven wybiera pierwsze i bierze Barca-Sevilla. Za tydzień C+ wybiera pierwsze i bierze Real-Sevilla, stąd Barca trafia drugi raz do Eleven, tym razem jako ten "gorszy" mecz. Jedyne wyjątki to El Clasico pokazywane w obu stacjach jednocześnie.
@Lukaszek Za Coutinho mamy Griezmanna, a Malcom i tak praktycznie wcale nie grał. Do tego pokazuje sie Carles Perez. Właściwie to sytuacja jest ta sama co sezon temu :)
1
@Kostek931 Grał w presezonie dużo, ale prezentował sie zwyczajnie słabo. Dlatego Sarri postawił na pewniaków żeby dobrze zacząć sezon, Matthijs jeszcze dostanie swoje okazje
0
@koziar Nie z taką kadrą. Grając wszystkie mecze w takim tempie to za kilka miesięcy będą mieli kryzys
0
@VEBmacnow Grał słabo w sparingach i widocznie potrzebuje jeszcze troche czasu, tyle :)
1
@Coutinho007 No i nadal to nie ma żadnego znaczenia, oni znają tylko nazwiska a ustawienie to już wrzucają według własnego widzimisie. Oczywiście jest opcja że wyjdą tak jak tam jest podane, mówię tylko że moim zdaniem tak nie będzie i prędzej zagrają jakimś 4-2-3-1 czy czym podobnym
3
@kuz Myślę że to tylko Flashscore go tak wsadziło i nie zagrają klasycznym 4-3-3
3
James w wyjściowym składzie Realu na Valladolid
0
@Veb1233 Tydzień temu Digne był w jedenastce kolejki także zdarza sie najlepszym :P
5
@Rewolucja123 xDD
1
@masq Wg mnie powinien grać tam gdzie widzi go trener. Największym plusem przemawiającym za transferem Antka było to że jest niesamowicie uniwersalny i może zająć każdą pozycje w ataku, a teraz nagle każdemu przeszkadza że gra tam a nie tam.
8
@SeeleyBooth Jak zapomnieć xD
0
No to Rafinha raczej nie zagra w niedzielę, jeszcze sie połamie znowu i zaś transfer nie wypali. Mam nadzieje że Messi będzie w stanie wyjść od początku razem z Antkiem, a skoro już ma grać Carles Perez po lewej to żeby chociaż Ansu dostał z 20 minut w drugiej połowie :)
0
@Sawik_10 bo ich kariery na trwają tyle samo? Napisałem 4 sezony bo wydaje mi się że wtedy Dembele wchodził do dorosłego futbolu
23
@AV0CAD0 czemu akurat jeden sezon wziąłeś, a nie np. 4 ostatnie? A no tak, wtedy twoją teorie można se w tyłek wsadzić xD
9
@Avada Kedavra napisze to po raz milionowy - nie zawsze. I najczęściej na tej stronie to nie ma żadnego znaczenia. Najczęściej mialem reklamy jakiegoś Gillette czy innego Żywca a nie ma żadnej opcji żeby to powiązane było z moimi "preferencjami" :)
0
@Madridista798 no ta, chyba się jeszcze nie obudziłem xD
0
@Madridista798 Samurai to nie jest postać grana przez Keanu. On gra jako Johny Silverhand.
1
@tbas Podpisał kontrakt chyba w maju, w presezonie go nie było, na treningach pojawił się dopiero przy okazji katastrofy zdrowotnej w ataku, myślę mimo wszystko że to nie ma nic wspólnego z jego kontraktem, a po prostu nadarzyła się okazja żeby chłopaka wypróbować, chociaż w gierkach treningowych
3
@barteq Powiedział gościu przytaczający dane wzięte z dupy
1
@AmigoBlancos mimo wszystko w Realu go nie chcę. Jest jaki jest, ale zawsze jest to "ryzyko" że odpali i będzie tam grał jak z nut, a możliwości ma ogromne :)
1
@kozakkk Co tydzień Eleven i C+ naprzemiennie wybierają które mecze chcą mieć u siebie, w jednym tygodniu jako pierwsze wybiera Eleven, w następnym jako pierwsze wybiera C+. Stąd może sie zdarzyć że np. dwa razy z rzędu Barcelona będzie w Eleven bo dajmy na to Barcelona gra kolejno z Sevillą i Getafe, a Real z Getafe i Sevillą. Eleven wybiera pierwsze i bierze Barca-Sevilla. Za tydzień C+ wybiera pierwsze i bierze Real-Sevilla, stąd Barca trafia drugi raz do Eleven, tym razem jako ten "gorszy" mecz. Jedyne wyjątki to El Clasico pokazywane w obu stacjach jednocześnie.
3
@barteq logika La Rambli, logika prezydenta, logika zarządu i logika piłkarzy Barcelony. Ale to tylko La Rambla jest najgorsza :V
3
@Danny Gaucho sory, przeproś ode mnie rodzeństwo
47
@Veb1233 PIĘĆ ZERO, PIĘĆ ZERO, JEFFREN, JEFFREN, LA MANITA
0
@SeeleyBooth
3
@Profesorek fili.cc
1
@Grzesior667 Czasem można o czymś wiedzieć wcześniej, a i tak potem przytłacza :)
0
@SithRM No to że jego kontuzje to tylko i wyłącznie jego głupota to już wiemy od dawna, Ameryki nie odkryłeś :P
1
@fcbarcafan19 tak
0
@sidzej Szczerze to nie ma znaczenia, patrz na konkretne polecane modele w danej cenie, marka nieważna.
1
@Lukaszek Za Coutinho mamy Griezmanna, a Malcom i tak praktycznie wcale nie grał. Do tego pokazuje sie Carles Perez. Właściwie to sytuacja jest ta sama co sezon temu :)