1

@czosnekfcb niespodzianka, to wszystko jest od dawna w artykule na stronie

4

@Norkusik Taka ankieta bardzo krzywy obraz daje w wynikach bo widzisz że niby "NIE" prowadzi zdecydowanie, tylko że głosów na tak jest 3x więcej tylko porozbijane na pozostałe opcje :V

0

@Barwindg to Ty miałeś wcześniej na avatarze ludwiczka czy mi sie osoby pomyliły? ^^

15

@Barwindg Przyślij fotki z tym sekatorem wbitym

26

Trzeba czekać na biały dym z komina w Paryżu

8

@Katalonbar tylko że Neymar już od dawna po kontuzji

1

@Zieliniak a ja widzę bardzo dużo możliwości, i mam nadzieje że Erneścik też :)

0

@Colon Uważam że powrót Neymara wizerunkowo wyjdzie na plus. Jasne, napluł na prezydenta, kibiców, wytoczył pozew, ale to nie to wpadnie w ucho niedzielnym kibicom. W świat pójdzie informacja że największa gwiazda wielkiego PSG po najdroższym transferze w historii futbolu wraca jednak do poprzedniego klubu.

15

@grizzy10 Jeszcze by sie nie mógł skupić na rozmowach :)

1

@Bamek94 Może na tym polega teraz ta niespodzianka :P

0

@Transu96 Jest prawdopodobne że będzie nawet jeszcze w tym roku, może w grudniu. W końcu kończąc sezon trzeci tak jak się skończył, musieli mieć gotowy scenariusz już na sezon czwarty, żeby to dociągnąć do końca. Możliwe że nawet nie było większej przerwy w nagraniach.

2

@kingorbit Dodali dopiero później

0

@baddiekix No normalnie, chcieliśmy otwartego okna żeby w końcu zaczęły pojawiać się oficjalne potwierdzenia, a nie same ploty. Po dwóch miesiącach każdy już ma dość, bo oficjalek już nie ma a ploty sie nie kończą

13

@bluu Sam ci to powiedział czy do Jackowskiego dzwoniłeś

11


Nowy filmik od Tomka Ćwiąkały o Barcelonie i La Masii

2

@Isso89 Jeszcze niecały tydzień, wytrzymasz :)

9

@Rewolucja123 no Dembele to fortnite, a Ty jesteś CS, nie wiem gdzie tu wyzwiska jakieś xD

10

@Rewolucja123 No tak generalnie to nawet on sam siebie nie szanuje

0

@msmsms Załatw se obie i po kłopocie

0

@Phatro Czy najlepszym to nie wiem, ale moim ulubionym na bank jest Paul Scholes

3

@PawelVeB No ale właściwie to o co ci sie rozchodzi?

2

@Encore No przecież, każdy szanujący sie prezydent by powiedział "No wolałbym neymara, dembele kupiliśmy no bo kogoś trzeba było, w sumie to on nic nie umie" xD

5

@bafi Real gra z Villarealem na El Madrigal, nic dziwnego że Eleven wolało ich zgarnąć

12

@MateuszQ Generalnie jestem zdania że pozycje tej trójki z przodu nie powinny mieć znaczenia. Nie powinni być przyspawani do jednej strony a wymiana pozycji powinna być normalnością. MSN gromiło nie tylko przez czyste umiejętności, ale tak często zmieniali strony ze rywale nie ogarniali z przekazywaniem krycia

7

@Nazio87 powiedz to Verrattiemu ^^

1

@myscooter No tak, porównując do innych "Copowiczów" to wrócił szybko, niemniej w jego sytuacji przydałoby się przepracować całe lato. No ale mam nadzieje że to wypracują i sztab trenerski ma dla niego dobry plan

1

@kenneth99 :( już sie w sumie przywiązałem do tego nosacza xD

1

@masa11 no to grubo :P

2

@Kredon Wszystko zależy od niego, swoje szanse dostanie, musi bardzo wiele poprawić fizycznie względem poprzedniego sezonu. Dokładając do tego że późno wrócił z urlopu ze względu na Copa, jeszcze chwile pewnie poczekamy zanim będzie gotowy do gry na poważnie.

18

@IronSanHybrid A co to za promowanie własnego twittera przepraszam bardzo xD Rambla zawierała lokowanie produktu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?