8

@Vxb93 Fatalnie to chyba za duże słowo. No i jednak bym nie powiedział że to było skrzydło, rejony w jakich operował to bardziej skrajny pomocnik przy 442. Widać że to nie jego pozycja na dłuższą metę, ale jak będzie trzeba to tam zagra i nie będzie bezużyteczny. Niech próbują.

2

@Dzemix111 I AM THE ONE WHO KNOCKS

54

Podejrzewam że Ansu zajarany będzie tym gestem Leo co najmniej tak samo co samym debiutem, niesamowicie dużo musi dla niego znaczyć docenienie przez Messiego.

0

@Bartek22 Bardzo mnie ciekawi jak będzie sie zachowywał z Messim na boisku. Oby go nie dopadła powszechna choroba tej drużyny "wszystko na Messiego"

2

@ViscaBarca123 Mimo wszystko wolałbym nie sprawdzać więcej razy czy będzie tak wracał :D

0

@matirix20 Ciężko wyrokować w tym wieku, obaj mają mega potencjał, w dużej mierze od nich zależy jak go wykorzystają, ale też dużo zależy od klubu jak zostaną poprowadzeni w kolejnych sezonach.

4

@Ronaldinho10_ Niech go tam ochronią przed wodą sodową błagam :P

1

@damianex10 Też miałem wrażenie że dzisiaj jakiś taki niepewny był z piłką przy nodze, jakby mniej skoncentrowany niż zawsze. Ale to raczej tylko słabszy moment i w sumie nie przełożył sie w żaden sposób na obraz meczu.

16

@BarcaInfo Ta a kto go bedzie na treningi woził, nigdzie sie nie wybierasz kolego

31

@KamQiX Kamil opanuj sie xD

4

@MarioVeB! Dobry mecz Busiego mimo tego zawalonego gola, dobrze w końcu widzieć go w dobrej dyspozycji, dużo czasu minęło :) Niemniej chyba już nigdy nie przestanie mnie irytować to jego przyspieszenie godne kamaza

0

@kaziks a no możliwe, to tym bardziej :P

5

@Cave Wystarczająco jak na 16-latka. Ale coś czuje że niedługo będzie trzeba mu podstawić pod nos nowy kontrakt :)

1

@Wiktorek2002 Mowa o Hudsonie? Też go uwielbiam tak jak większość tu obecnych :P

4

@Wilczeq Perez zadebiutował tydzień temu z Bilbao już

1

@student97r Śmiać mi sie chciało bo czekałem na debiut Ansu, a jednocześnie szkoda mi było zdejmować kogokolwiek, oby takich meczów jak najwięcej.

1

@student97r To jak dzisiaj wszyscy pomocnicy wychodzili wysoko, jak podłączali sie pod pole karne Betisu, takiego czegoś właśnie oczekuje od pomocników Barcelony. Tydzień temu piłkarze jasno przyznawali że nie wiedzieli jak mają atakować. Dzisiaj opcji do rozegrania bylo mnóstwo w każdym momencie meczu. "Szapoba"

1

@KamQiX Nie chce pompować balonika, ale z tego równania może wychodzi Ansu Fati :D

8

@KamQiX Perez nie gra przebojowo, ale za to bardzo odpowiedzialnie. Co w odniesieniu do Dembele jest miłą odmianą i tym bardziej to doceniam

2

@kaziks Pewnie ma podwójne obywatelstwo

0

@stradomek No u nas nadal prawa strona to jeden wielki znak zapytania. Semedo i Roberto są okej, ale to tylko tyle i żaden z nich nie jest jakiś super. Wague nadal czeka na swoją szanse i nie wiadomo co z nim będzie. Żeby jeszcze nie skończyło sie tak że cała ta trójka wyżej nawali a za rok przyjdzie do pierwszego składu ograny w Betisie Emerson

11

Tak na marginesie, Rakitic idealnie wpisałby się w politykę transferową Juve jakby nie patrzeć :)

0

@Tales_Omletu W środku pola broń boże :)

1

@SeeleyBooth Valverde coś tam ostatnio gadał o braku dynamiki w środku pola. Tydzień temu chyba stwierdził, że przeszarżował i dziś zamiast ani jednego stojącego pala w środku, pierwszy już sie pojawił. Może jak tym razem też nie wypali to za tydzień wróci duet Buskitić :P

0

@stradomek No płacili żeby sie dorzucić Betisowi zapewniając sobie przy nim opcje wykupu. Teoretycznie mogli go kupić sami i do Betisu wypożyczyć, ale wtedy trener mniej chętnie by korzystał z "cudzego" piłkarza. A póki co jest pełnoprawnym zawodnikiem Betisu.
Co jak go nie wykupią? A no będą 6 baniek w plecy, ale takie ryzyko sie podejmuje.

0

@stradomek Barcelona ma prawo go wykupić z Betisu jeszcze chyba przez dwa następne sezony. Jak nie skorzystają to zostaje na stałe w Betisie.

2

@Maximus2 Późno wrócił, a całą wiosenną rundę miał problemy z przygotowaniem fizycznym. Pewnie nie chcą szarżować z nim.

1

@AmigoBlancos Co ciekawe Sterlingowi nawet chce sie biegać więcej niż kilometr na mecz i potrafi biec szybciej niż babcia na pasach. No jak ten Guardiola to z nim zrobił

0

@Cariones odszedłby za rok za darmo, a tak chociaż 30 milionów na nim zarobią. A sam Werner ma furtkę bezpieczeństwa, jakby mu sie zdarzyła jakaś długa kontuzja to nie zostanie na lodzie bez klubu

6

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?