1

@Lamora The Boys, Tom Clancy's Jack Ryan

0

@Objectivo Xboxa sie nie opłaca kupować no chyba że jesteś super fanem Forza albo Halo. No ewentualnie jak grasz tylko w fife, tytuły ekskluzywne z PS4 cie nie interesują a nie chcesz dopłacać do pleja. W każdym innym wypadku zakup klocka jest bez sensu :P

2

Jest tyle różnych zestawień środka pola, że już sam nie wiem jakie chciałbym dziś obejrzeć. Chcę zobaczyć Rakitica w końcu po dobrym presezonie, chce zobaczyć wreszcie Arthura, chcę żeby grał Frenkie, ale jednocześnie Busi i Roberto zaliczyli ostatnio świetne występy i szkoda ich posadzić. Masakra ;v

4

@betonito oczywiste że nie był, zwiedzili trzy kontynenty

3

https://www.twitch.tv/cdprojektred
Nowy gameplay cyberpunka

6

@MESSIah16 ale po co piszesz że nie dojdzie do skutku, co sam nie jesteś pewny i przekonujesz wszystkich?

1

@Skaramuczi przypominam że nie o tym napisałem

6

Powołanie Rakitica oznacza...zupełnie nic. Przypominam że Coutinho został usunięty z kadry chyba z dwie godziny przed samym meczem

8

@mesi8191 No raczej nie mogą sobie publikować z jego twarzą co im sie podoba, myślisz że on im cały swój wizerunek opchnął?

1

@student97r No szczególnie że był jednak szkoleniowcem reprezentacji i miał styczność osobiście z częścią tych piłkarzy

4

@grizzy10 Reklamę która może ich słono kosztować później, jak Neymar czy nawet Barcelona coś będą chcieli z tym zrobić

0

@Copernicus Gwóźdź programu to był francuski malarz Cantona ze swoim "przemówieniem"

49

@IronSanHybrid autobusami już muszą jeździć bo na Neymara oszczędzają

0

@ArdoFCB Osobiście nic nie kupiłem tam, ale kilku moich znajomych już tak i w sumie żadnych zastrzeżeń nie mieli. Opinii w internecie też dużo wiec nie jest to jakiś "lewy" sklep. Choć ciekawe jak z gwarancjami

3

@Janiama Ciekawy wyścig będzie między Iniestą a Xavim

0

@Dejvv Widziałeś na własne oczy czy po prostu nigdy tego tam nie było? :P

1

@Bykunn Może jednak w ostatniej chwili go skusi jakieś 60 baniek, kto wie. Czy ten jeden sezon jest wart tego, żeby za rok go puścić za darmo? Co prawda oni juz nikogo nie kupią, ale zawsze można zimą sięgnąć.

0

@Gosciuu tak, strona norweska, ale z tego co się orientuje to sprawdzalność ma bardzo dużą we wszystkich krajach Europy. Wiadomo jak to z prognozami, ale według mnie śmiga okej

1

@ArdoFCB yr.no
ps. tak, to adres strony, nie walnąłem nosem w klawiature

3

@Odesseiron Powiedzieli jasno że jest gotowy i trenuje już jakiś czas, a nie gra dopóki sie nie wyjaśni sytuacja transferu. Im chyba też by bardziej pasowała wymówka z kontuzją, ale mówią jasno jak jest.

3

@Bobo25 Dodatkowo za wygrany mecz w grupie UEFA płaci ponad 2mln euro, za remis 900 tysięcy, za porażkę trzeba obejść sie smakiem. Z gorszą grupą walczyliby o punkty i dodatkową kasiorke
@edit: dokładnie to jest 900 tysięcy za każdy zdobyty punkt, czyli 900k za każdy remis i 2,7mln euro za każde zwycięstwo

8

@KamQiX haha, młody naiwny

3

@PatrickoBarca Ma nadzieje że co nie

23

@MesQueUnClub96 No bo to prawda, powinniśmy pewnie wygrać tę grupę tak czy siak, co nie oznacza że to nie jest jedna z najmocniejszych grup jakie w ogóle dało sie wylosować.

33

@MesQueUnClub96 ja też nie, pewnie dlatego też zupełnie nikt tak nie mówi xD

0

@Arkon nie zaczynaj tego tematu, drażliwy :P

1

@myscooter coldzera odszedł już po zatwierdzeniu składów, w takim wypadku może grać tylko trener

0

@Janiama Znalazłem artykuł z zeszłego roku gdzie napisane że za wygrany mecz grupowy UEFA płaciła 2.7 mln euro, za zremisowany 900 tysiecy, za porażkę chyba premii nie ma. Poza tym było 15mln podstawy dla każdego. W tym sezonie pewnie niewiele się to różni. Czy bilety i droższe prawa im przyniosą więcej kasy niż jakby wygrali z dwa mecze w słabszej grupie? Nie wiem.

1

@Janiama Dokładnie, tak czy siak z każdej innej grupy by nie wyszli. Pytanie ile zdobędą punktów, bo od tego chyba też zależy ile kasy dostaną

13

Czemu Iniesta nie wygrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?