@Arkon 17,50 zł w Playu. Oczywiście nolimit + bodajże 25GB internetu (to akurat na 4 osoby bo w pakiecie rodzinnym, ale rodzinka to tylko facebook + czasami coś na youtube, także powiedzmy że tak z niecałe 20gb zostaje dla mnie samego :))
@BlauGrana1404 busuu jest moim zdaniem sporo lepsza od Duolingo, ale jak chcesz jednak sie uczyć "na poważnie" (na tyle na ile sie da przez aplikacje :)) to jednak bym pomyślał nad kupnem premium bo darmowa jest ograniczona.
@stoikow bo lepsze drużyny bardziej sie opłaca zostawić na "prime time" i godzinę którą wszyscy dobrze znają i kojarzą z ligą mistrzów, a nie jakąś 19 którą niedzielny janusz kibic przegapi bo nawet nie wie że wtedy mecze lecą
@Barca17griezz10 Pamiętam jak w Zakopanem na urlopie mojego wujka po kwaśnicy przyszpiliło, był w tak krytycznej sytuacji że przeleciał przez płot i narobił komuś pod choinki w ogrodzie. Pies sąsiadów chyba sam musiał być zszokowany o co go obwiniają.
@MichalZZZ na Steam. Zakładasz konto i kupujesz w Steam Store tak jak na pleju, no albo tradycyjnie w sklepach typu MediaExpert, ale wtedy i tak musisz klucz z pudełka aktywować na Steamie (w przypadku FM, do innych gier czasami są inne platformy, no ale Steam jest największy i najwięcej jest na niego).
@PatrychoO Czyli lubisz mieć wszystko w telewizji, ale nie dopłacisz 5zł do Eleven tylko odpalisz streama. Brzmi sensownie. A potem 3 mecze z rzędu trafią do Eleven i znowu będzie płacz @masq spokojnie, zapracowałeś sobie na tytuł tysiącem komentarzy, nie tym jednym :)
@Phatro Brak dodatków fabularnych do GTA V i RDR2 jasno pokazuje, że wolą sobie wrzucić dwa nowe samochodziki do multiplayera albo nowy model konia do RDR2 i na czynsz bedzie. Jasne że w porównaniu do takiego Ubisoftu, Activision czy EA, to Rockstar jest nadal wzorem do naśladowania, ale ich też już dopada ta choroba powoli. Choć oni przynajmniej dopracowują swoje gry i nie spieszą sie z wydaniem na łeb na szyję. Pytanie jak długo CDPR będzie sie trzymał swojej filozofii.
@Zieliniak Moduł WiFi w PS4 jest strasznie słaby. W innych grach tego tak nie czujesz bo w takiej strzelance to jak ciebie opóźni to ze strony serwera gry nic sie nie dzieje, w FIFIE no jednak musicie mieć z przeciwnikiem piłke w tym samym miejscu w tym samym momencie, dlatego jak cie przytnie to potem "nadrabia" przyspieszajac, żeby nadgonić tą ścinę. Z drugiej strony może to też być wina fatalnych serwerów EA, szczególnie krótko po premierze :)
0
@Barca17griezz10 mi tam sie bekło
1
@BarcaInfo no szybko sie nad tym zaczęli zastanawiać.
0
@Wojtas1080pl czy to kolejny sezon hot16challenge?
0
@Arkon 17,50 zł w Playu. Oczywiście nolimit + bodajże 25GB internetu (to akurat na 4 osoby bo w pakiecie rodzinnym, ale rodzinka to tylko facebook + czasami coś na youtube, także powiedzmy że tak z niecałe 20gb zostaje dla mnie samego :))
4
@BigShaq o Sane nawet kontuzjowany informa dostał
1
@BlauGrana1404 busuu jest moim zdaniem sporo lepsza od Duolingo, ale jak chcesz jednak sie uczyć "na poważnie" (na tyle na ile sie da przez aplikacje :)) to jednak bym pomyślał nad kupnem premium bo darmowa jest ograniczona.
3
@Chwytliwy Możesz to zablokować u operatora. Mi nic takiego od dobrych kilku lat nie przychodzi.
1
@Rewolucja123 Suarez sam nie pogodzi sie z rolą jokera na ławeczce, poza tym jest zbyt ciężki dla budżetu żeby go trzymać i nie miał grać.
0
@stoikow bo lepsze drużyny bardziej sie opłaca zostawić na "prime time" i godzinę którą wszyscy dobrze znają i kojarzą z ligą mistrzów, a nie jakąś 19 którą niedzielny janusz kibic przegapi bo nawet nie wie że wtedy mecze lecą
2
@MarioVeB! Mój tata używa tego i sobie chwali bardzo :)
https://www.morele.net/powerbank-adata-p20000d-20000mah-ap20000d-dgt-5v-cbk-1080914/
0
@Mathew86 obcokrajowcom i tak już płacą :V
87
@Zip ban za obrażanie użytkownika
1
@Mesi12 jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie
1
@mercurial2000 na GOG jest dużo klasyków, na Steamie też coś sie znajdzie, np. Gothic itd.
13
@Grzesior667 no ale skoro już został to nie będzie się obrażał tylko da z siebie wszystko. Czego tu można więcej nie rozumieć
6
@MesQueUnClub96 Tak, aczkolwiek nie
0
@TheNekro94 przeżywasz jak sraczke tych Słoweńców. Pogódź sie że zagrali lepszy mecz niż my.
11
@Bruttal na C+ też, niespodzianka
7
@Barca17griezz10 Pamiętam jak w Zakopanem na urlopie mojego wujka po kwaśnicy przyszpiliło, był w tak krytycznej sytuacji że przeleciał przez płot i narobił komuś pod choinki w ogrodzie. Pies sąsiadów chyba sam musiał być zszokowany o co go obwiniają.
2
@Gregsky10 Napisz do C+ żeby cie za Ostrego wzieli
2
@eydem Czekałbym na 20, chyba że szkoda ci pieniędzy no bo jednak na premierę troche będzie kosztować.
1
@danio1899 Ogólnie to Atleti ale był okres gdzieś 10-15 minut gdzie to Real więcej cisnął.
0
@MichalZZZ Jakbyś miał jakieś wątpliwości to możesz pisać na PW
0
@MichalZZZ na Steam. Zakładasz konto i kupujesz w Steam Store tak jak na pleju, no albo tradycyjnie w sklepach typu MediaExpert, ale wtedy i tak musisz klucz z pudełka aktywować na Steamie (w przypadku FM, do innych gier czasami są inne platformy, no ale Steam jest największy i najwięcej jest na niego).
0
@MichalZZZ poczekałbym chyba już na nową :)
0
@PatrychoO Czyli lubisz mieć wszystko w telewizji, ale nie dopłacisz 5zł do Eleven tylko odpalisz streama. Brzmi sensownie. A potem 3 mecze z rzędu trafią do Eleven i znowu będzie płacz
@masq spokojnie, zapracowałeś sobie na tytuł tysiącem komentarzy, nie tym jednym :)
7
@Grzesior667 nie no przecież nie powinni patrzeć na siebie tylko brać to co chcą malkontenci z La Rambli
1
@Phatro Brak dodatków fabularnych do GTA V i RDR2 jasno pokazuje, że wolą sobie wrzucić dwa nowe samochodziki do multiplayera albo nowy model konia do RDR2 i na czynsz bedzie. Jasne że w porównaniu do takiego Ubisoftu, Activision czy EA, to Rockstar jest nadal wzorem do naśladowania, ale ich też już dopada ta choroba powoli. Choć oni przynajmniej dopracowują swoje gry i nie spieszą sie z wydaniem na łeb na szyję.
Pytanie jak długo CDPR będzie sie trzymał swojej filozofii.
2
@Zieliniak Moduł WiFi w PS4 jest strasznie słaby. W innych grach tego tak nie czujesz bo w takiej strzelance to jak ciebie opóźni to ze strony serwera gry nic sie nie dzieje, w FIFIE no jednak musicie mieć z przeciwnikiem piłke w tym samym miejscu w tym samym momencie, dlatego jak cie przytnie to potem "nadrabia" przyspieszajac, żeby nadgonić tą ścinę.
Z drugiej strony może to też być wina fatalnych serwerów EA, szczególnie krótko po premierze :)
3
@Phatro Rockstar też już sie rozleniwia i woli doić kasiore na marnych dodatkach do multiplayera.