2

Kurna a ja już avatar zmieniałem co jest

1

@KamQiX nie no u nas sie liczą wszystkie strzały jako prawie-bramki, ale że przeciwnik mógł strzelić cztery bramki to nieważne :P

4

@tobiasson92 gdyby oni wykorzystali swoje to by było 3-3

0

Koledzy da sie ten deal z avatarem anulować jeszcze co

2

Griezmann chyba ma już więcej odbiorów niż Suarez kiksów, a to już sztuka xD

0

@Colon jajco panie, jajco

0

@Chwytliwy Był już zdrowy przed meczem z Sevillą, w którym nie zagrał ani minuty, następnie w sobotę rozegrał 90 minut i najwidoczniej wyglądał dobrze fizycznie skoro znowu wychodzi w pierwszym składzie. Mnie nie obchodzi jak to wygląda co do samej zasady tylko od początku mówie o tym konkretnym przypadku.

6

@Chwytliwy Widocznie jest w dobrej kondycji i uznali że potrzebuje grać, a tak jak napisałem potem jest 6 dni bez meczu EEE..............

2

@Gaucho Alba dopiero co po kontuzji wrócił też potrzebuje grać, a przez przełożenie klasyku i tak jest 6 dni do kolejnego meczu.

2

@Socjopata panie co ty masz pan za avatara

0

@Odesseiron to ostatnie to chyba nawet z pierwszego trailera jest

0

@daniel32778 ale mi tego nie musisz tłumaczyć :V

1

@Hushovt ciekawe jak to wygląda w kwestii obronionych strzałów

1

@Odesseiron a gdzie z tymi łapami

2

La Rambla bez żadnego mejwena to nie La Rambla. Jedni przychodzą inni odchodzą, ale balans zachowany.

0

@Mazeri spróbuj wyczyścić ciasteczka

1

@NeroTFP Sposób na morderstwo

1

@Konias4318 to pytanko do kolegi @KamQiX choć z tego co pamiętam na razie nie planował wznawiać działalności :P

0

@MesQueUnClub_87 Właśnie panie Robert kiedy profile 4.0 będą halo

1

@Jakchcesz Jeszcze jak sie spojrzy w jakim obaj są wieku i ile lat jeszcze mogą nas cieszyć grą w takim duecie, ach :)

1

@Douglasinho Kurde ludzie pamiętają xD

14

@Janiama Sory, ale im częściej musisz przypominać że ty to sie znasz a inni nie, tym tylko bardziej tracisz na wiarygodności. To już mnie powoli zaczyna bawić że każdą dyskusje jaką widze kwitujesz "ja grałem, a ty to co?" "Ja naprawde sie znam" "Ja to tamto". Może to cie zaskoczy, ale każdy taki "ranking" będzie subiektywny i to że ktoś ma inne zdanie niż Ty, nie znaczy że jest w błędzie.

0

@MichalZZZ Ja używam chrome, ale to nie ma większego znaczenia i raczej kwestia preferencji. Ja po prostu używam chrome na wszystkich swoich sprzętach i wszystko mam zsynchronizowane.

0

@MichalZZZ generalnie z adblockerem raczej nic ci nie grozi, ale część stron już coś tam kombinuje że wymagają wyłączenia adblocka przed oglądaniem. W każdym razie jak nie będziesz próbował kupić nerki na czarnym rynku to raczej przy takim normalnym użytkowaniu internetu Windowsowa zapora wystarczy. Dodatkowo tak jak mówiłem jest np. darmowy program od Malwarebytes którym co kilka tygodni sobie przeskanujesz komputer i jesteśmy w domu.

1

@MichalZZZ jak masz win10 to nic nie instaluj dodatkowego bo to i tak sam ściek co tylko zawala niepotrzebnie. Nie wchodź na jakieś nawiedzone strony z tajlandzkimi pornuchami i jak przeskanujesz raz na jakiś czas kompa jakimś Malwarebytes to będzie w porządku.

3

@zodiak_10 szczególnie to odbicie Leo na pucharze piękne xD

5

@deyna2018 ciekawostka, pare zespołów zawiodło nawet jak nie grali o tej

5

@SeeleyBooth według mnie tylko durne przepisy uratowały go od sprokurowania karnego

14

@SkN @mateusz33 no faktycznie tak go shejtował że sie chłop przez kilka tygodni nie pozbiera po tym komentarzu.

3

@Transu96 troche słone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?