@MichalZZZ To wszystko kwestia wielu czynników, jak masz ustawioną taktke pod nich itd. No i na każdym sejwie gra jest inna, czasami sie gra uprze że Messi bedzie miał co rok kontuzje na 3-4 miesiące i bedzie grał jak patałach, jak ostatnio grałem kariere United to miałem w drużynie Martiala, Mbappe i Joao Felixa a złotą piłkę zgarnął Jesse Lingard xD
@LuisSalvano Dead Island to akurat jedna z nudniejszych i monotonnych gier. W Days Gone nie grałem (jeszcze), ale w RDR2 sie raczej nie zgubisz. Jak gdzieś masz dotrzeć to na mapie widzisz gdzie (oczywiście są momenty kiedy np. masz zaznaczony tylko dany obszar i na nim trzeba głębiej poszperać, no ale to raczej już co innego :P). A grę możesz zapisać kiedy chcesz sam (wiadomo że w trakcie misji czy dialogu sie nie da)
@xArabx nie, ogólnie większość pobocznych questów jest na tablicach z ogłoszeniami, ale jest też trochę takich które sie pojawiaja dopiero jak spotkasz konkretną osobę. Ja za trzecim przejściem gry jeszcze znajdowałem nowe questy, których wcześniej nie widziałem xd
21
@Sznejk ja tam nadal sądzę, że go kupili bo okazja była a co z nim zrobić to "będziemy martwić się później"
1
@MichalZZZ To wszystko kwestia wielu czynników, jak masz ustawioną taktke pod nich itd. No i na każdym sejwie gra jest inna, czasami sie gra uprze że Messi bedzie miał co rok kontuzje na 3-4 miesiące i bedzie grał jak patałach, jak ostatnio grałem kariere United to miałem w drużynie Martiala, Mbappe i Joao Felixa a złotą piłkę zgarnął Jesse Lingard xD
0
Joker w wykonaniu Grosickiego to najlepsze co mnie spotkało w tym miesiąciu, dawno sie tak nie uśmiałem
0
@Elosek tylko nie oznaczaj mnie na śledziku
7
@gumaz Jak ktoś mieszka bez nich ale opłacają mu czynsz to sie liczy? Pytam dla kolegi
4
@MESSIah16 no tak, Puyol na pewno by kazał Neymarowi spier... XDD
0
@masq to co Anka ma na sobie nie ma nic wspólnego z Harley, to zwykła bejsbolówka
13
@Pilka_jest_okragla i właśnie dlatego coraz więcej ludzi ma dość kościoła
12
@Irmscher10 to wciąga, wycofaj sie póki jeszcze możesz
1
@daniel32778 no skoro tak sądzisz :)
1
@barteq w jego sytuacji nawet położenie sie na stół nie gwarantowało, że będzie miał problem z głowy
4
@Maniek9444 Czy skończą mu sie przewlekłe problemy z kolanem? Nie wiem, choć się domyślam
0
@Maniek9444 tylko że musi grać więcej niż jeden mecz w miesiącu żeby być w formie. A od roku nie jest w stanie
1
@LuisSalvano Dead Island to akurat jedna z nudniejszych i monotonnych gier. W Days Gone nie grałem (jeszcze), ale w RDR2 sie raczej nie zgubisz. Jak gdzieś masz dotrzeć to na mapie widzisz gdzie (oczywiście są momenty kiedy np. masz zaznaczony tylko dany obszar i na nim trzeba głębiej poszperać, no ale to raczej już co innego :P). A grę możesz zapisać kiedy chcesz sam (wiadomo że w trakcie misji czy dialogu sie nie da)
4
@Danny Gaucho Jakimś Krzyśkom i Pawełkom pewnie żyłka pęka jak sie małżeństwo razem dobrze bawi, a im znowu żona nie dała
7
@masq pani Lewandowska to raczej była przebrana za gimnazjalistke przebraną za Harley Quinn :P
2
@culesjasiules 19.11 pewniak bo na Steamie tak podają :)
22
@Danny Gaucho koledze "bez" zjadlo
0
@SeeleyBooth niestety ja już sie złapałem dwa lata temu
0
@No1Mesq http://strims.world/WidzewLodzLegiaWarszawa.php
4
@kubix05 pewnie teraz jak sie śmieje to mu szczęka wypada
1
@Bovciek W pucharach zawsze pełno wpadek, wczoraj Cracovia prawie utopiła z drugoligową Bytovią. Zresztą to nie tylko u nas takie rzeczy ;P
5
@msmsms Ja bym jeszcze za Pique i Lengleta wrzucił De Jonga i Arthura, a za Umtitiego Albe
3
Przynajmniej Ribery znowu twarz dostał :V
3
@SeeleyBooth tak to ten
10
@Hushovt Nie żebym ci psuł humor ale Wague nie ma w kadrze :P
3
@PrinceDamon a w życiu, żeby mnie znowu wujek w nocy... a nieważne
1
@Chwytliwy pewnie ktoś sobie tam pod jego nickiem śmiga
0
@xArabx nie, ogólnie większość pobocznych questów jest na tablicach z ogłoszeniami, ale jest też trochę takich które sie pojawiaja dopiero jak spotkasz konkretną osobę. Ja za trzecim przejściem gry jeszcze znajdowałem nowe questy, których wcześniej nie widziałem xd
0
@PRINSU Mi działają :P