21

@Sznejk ja tam nadal sądzę, że go kupili bo okazja była a co z nim zrobić to "będziemy martwić się później"

1

@MichalZZZ To wszystko kwestia wielu czynników, jak masz ustawioną taktke pod nich itd. No i na każdym sejwie gra jest inna, czasami sie gra uprze że Messi bedzie miał co rok kontuzje na 3-4 miesiące i bedzie grał jak patałach, jak ostatnio grałem kariere United to miałem w drużynie Martiala, Mbappe i Joao Felixa a złotą piłkę zgarnął Jesse Lingard xD

0

Joker w wykonaniu Grosickiego to najlepsze co mnie spotkało w tym miesiąciu, dawno sie tak nie uśmiałem

0

@Elosek tylko nie oznaczaj mnie na śledziku

7

@gumaz Jak ktoś mieszka bez nich ale opłacają mu czynsz to sie liczy? Pytam dla kolegi

4

@MESSIah16 no tak, Puyol na pewno by kazał Neymarowi spier... XDD

0

@masq to co Anka ma na sobie nie ma nic wspólnego z Harley, to zwykła bejsbolówka

13

@Pilka_jest_okragla i właśnie dlatego coraz więcej ludzi ma dość kościoła

12

@Irmscher10 to wciąga, wycofaj sie póki jeszcze możesz

1

@daniel32778 no skoro tak sądzisz :)

1

@barteq w jego sytuacji nawet położenie sie na stół nie gwarantowało, że będzie miał problem z głowy

4

@Maniek9444 Czy skończą mu sie przewlekłe problemy z kolanem? Nie wiem, choć się domyślam

0

@Maniek9444 tylko że musi grać więcej niż jeden mecz w miesiącu żeby być w formie. A od roku nie jest w stanie

1

@LuisSalvano Dead Island to akurat jedna z nudniejszych i monotonnych gier. W Days Gone nie grałem (jeszcze), ale w RDR2 sie raczej nie zgubisz. Jak gdzieś masz dotrzeć to na mapie widzisz gdzie (oczywiście są momenty kiedy np. masz zaznaczony tylko dany obszar i na nim trzeba głębiej poszperać, no ale to raczej już co innego :P). A grę możesz zapisać kiedy chcesz sam (wiadomo że w trakcie misji czy dialogu sie nie da)

4

@Danny Gaucho Jakimś Krzyśkom i Pawełkom pewnie żyłka pęka jak sie małżeństwo razem dobrze bawi, a im znowu żona nie dała

7

@masq pani Lewandowska to raczej była przebrana za gimnazjalistke przebraną za Harley Quinn :P

2

@culesjasiules 19.11 pewniak bo na Steamie tak podają :)

22

@Danny Gaucho koledze "bez" zjadlo

0

@SeeleyBooth niestety ja już sie złapałem dwa lata temu

4

@kubix05 pewnie teraz jak sie śmieje to mu szczęka wypada

1

@Bovciek W pucharach zawsze pełno wpadek, wczoraj Cracovia prawie utopiła z drugoligową Bytovią. Zresztą to nie tylko u nas takie rzeczy ;P

5

@msmsms Ja bym jeszcze za Pique i Lengleta wrzucił De Jonga i Arthura, a za Umtitiego Albe

3

Przynajmniej Ribery znowu twarz dostał :V


3

@SeeleyBooth tak to ten

10

@Hushovt Nie żebym ci psuł humor ale Wague nie ma w kadrze :P

3

@PrinceDamon a w życiu, żeby mnie znowu wujek w nocy... a nieważne

1

@Chwytliwy pewnie ktoś sobie tam pod jego nickiem śmiga

0

@xArabx nie, ogólnie większość pobocznych questów jest na tablicach z ogłoszeniami, ale jest też trochę takich które sie pojawiaja dopiero jak spotkasz konkretną osobę. Ja za trzecim przejściem gry jeszcze znajdowałem nowe questy, których wcześniej nie widziałem xd

0

@PRINSU Mi działają :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?