0

@daniel32778 no już z dwa lata bedzie chyba :V

8

@daniel32778 no niech wsadzi, też na to czekam xD

8

@Socjopata jak w kiblu pisuary za wysoko to też pewnie przeżywa że Messi by sie tu komfortowo nie odlał

2

@Danny Gaucho no za to chyba jeszcze nie dostałeś, czas na jakąś odmianę

1

@Danny Gaucho panie dopisz mnie pan do subskrypcji newslettera

6

@Luki 10 kurde ty to jednak jesteś. Powiedz mi jeszcze czy znajdę w końcu miłość życia

1

@student97r ale to tylko nominacje, głosowanie dopiero będzie panie kolego

0

@AmigoBlancos tutaj też jak weszła Rambla 4.0 to z początku było dużo ciszej niż na starej, ludzie się muszą przyzwyczaić

4

@Kapitan hawk tam przyznają złote maliny

19

Kiedy widzisz dwa usunięte komentarze z rzędu
https://i.redd.it/c77hndlimce31.jpg

10

ooj panie Klemą nie zna pan dziennikarzy

8

@MesQueUnClub_87 szczerze to chyba po raz pierwszy mi go szkoda. Wydaje sie że w końcu poszedł po rozum do głowy i przykłada sie do przygotowania itd.

9

@Janiama dlatego nawet Suarez w wywiadzie mówi że za bardzo sie rozluźnili

6

@AdamR77 owszem

2

@NeroTFP źle spojrzałem, już usunąłem ze wstydu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szymix654 wygranej w innych meczach. Pozdrawiam z rodzinką

0

@Katalończyk 99 no tak, bo profesjonaliści zarabiający kilka milionów euro rocznie za granie potrzebują dominy z batem za nimi żeby grać do końca spotkania.

0

@Chwytliwy jak mawia klasyk: to zależy. Czasem sie uda uratować czasem nie, wyjmij klawisze i czekaj z różańcem w ręku

1

@xofcbxo no tak słyszałem, myszy mi doniosły

2

@xofcbxo wypuścili cie z kojca?

11

@socha w nocy będzie ciemno a jutro czwartek

3

@Fawrf bierz tam arthura za fraki i na boisko z nim

5

@TheNekro94 @Granto no macie jakby troche mniejsze ryzyko niż Janiama, dajcie chociaż że do półfinału nie wejdziemy :P

1

@Szalik młodzi są młodzi to mogą, starzy nie mogą :V

3

@Bykunn Lautaro bedzie tańszy :V

8

@TheNekro94 piszą o tym już wszystkie Kręcidły i Ćwiąkały także chyba nie zmyślił :P

0

@KamQiX no po prostu nie instaluje byle czego, wiem że różne odpadki się walają po dysku ale czy taki ccleaner coś zmieni w działaniu mojego kompa to wątpię, może jak ktoś ma 2gb Ramu i dysk na korbę :P

14

@KamQiX a ja myślałem że kolega sobie śmieszki urządza że odkurzaczem czyści a zapomniałem że to taki program jest faktycznie ;D

1

@eosz usuwam ręcznie co mi niepotrzebne i tak też polecam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?