@Katalończyk 99 no tak, bo profesjonaliści zarabiający kilka milionów euro rocznie za granie potrzebują dominy z batem za nimi żeby grać do końca spotkania.
@KamQiX no po prostu nie instaluje byle czego, wiem że różne odpadki się walają po dysku ale czy taki ccleaner coś zmieni w działaniu mojego kompa to wątpię, może jak ktoś ma 2gb Ramu i dysk na korbę :P
0
@daniel32778 no już z dwa lata bedzie chyba :V
8
@daniel32778 no niech wsadzi, też na to czekam xD
8
@Socjopata jak w kiblu pisuary za wysoko to też pewnie przeżywa że Messi by sie tu komfortowo nie odlał
2
@Danny Gaucho no za to chyba jeszcze nie dostałeś, czas na jakąś odmianę
1
@Danny Gaucho panie dopisz mnie pan do subskrypcji newslettera
6
@Luki 10 kurde ty to jednak jesteś. Powiedz mi jeszcze czy znajdę w końcu miłość życia
1
@student97r ale to tylko nominacje, głosowanie dopiero będzie panie kolego
0
@AmigoBlancos tutaj też jak weszła Rambla 4.0 to z początku było dużo ciszej niż na starej, ludzie się muszą przyzwyczaić
4
@Kapitan hawk tam przyznają złote maliny
19
Kiedy widzisz dwa usunięte komentarze z rzędu
https://i.redd.it/c77hndlimce31.jpg
10
ooj panie Klemą nie zna pan dziennikarzy
8
@MesQueUnClub_87 szczerze to chyba po raz pierwszy mi go szkoda. Wydaje sie że w końcu poszedł po rozum do głowy i przykłada sie do przygotowania itd.
9
@Janiama dlatego nawet Suarez w wywiadzie mówi że za bardzo sie rozluźnili
6
@AdamR77 owszem
2
@NeroTFP źle spojrzałem, już usunąłem ze wstydu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szymix654 wygranej w innych meczach. Pozdrawiam z rodzinką
0
@Katalończyk 99 no tak, bo profesjonaliści zarabiający kilka milionów euro rocznie za granie potrzebują dominy z batem za nimi żeby grać do końca spotkania.
0
@Chwytliwy jak mawia klasyk: to zależy. Czasem sie uda uratować czasem nie, wyjmij klawisze i czekaj z różańcem w ręku
1
@xofcbxo no tak słyszałem, myszy mi doniosły
2
@xofcbxo wypuścili cie z kojca?
11
@socha w nocy będzie ciemno a jutro czwartek
3
@Fawrf bierz tam arthura za fraki i na boisko z nim
5
@TheNekro94 @Granto no macie jakby troche mniejsze ryzyko niż Janiama, dajcie chociaż że do półfinału nie wejdziemy :P
1
@Szalik młodzi są młodzi to mogą, starzy nie mogą :V
3
@Bykunn Lautaro bedzie tańszy :V
8
@TheNekro94 piszą o tym już wszystkie Kręcidły i Ćwiąkały także chyba nie zmyślił :P
0
@KamQiX no po prostu nie instaluje byle czego, wiem że różne odpadki się walają po dysku ale czy taki ccleaner coś zmieni w działaniu mojego kompa to wątpię, może jak ktoś ma 2gb Ramu i dysk na korbę :P
14
@KamQiX a ja myślałem że kolega sobie śmieszki urządza że odkurzaczem czyści a zapomniałem że to taki program jest faktycznie ;D
1
@eosz usuwam ręcznie co mi niepotrzebne i tak też polecam :)