5

@Rewolucja123 na mój

0

@Cave Po prostu Wiedźmin jako uniwersum jest strasznie biedne. Sam Sapkowski wielokrotnie podkreślał że nie interesuje go budowa świata wokół bohaterów i określił tylko tyle ile mu było potrzebne do zbudowania konkretnych miejsc akcji.

1

@Serek Wiedźmina to możesz z Harrym Potterem co najwyżej zestawić ;f

0

@Lares Odyn w ludzkiej postaci wpadł sobie poszaleć (jego imię to jedno z imion Odyna). Według mitologii lubił sobie organizować takie wypady w ludzkiej postaci do panienek. Jest też teoria że to był Loki, ale chyba się nie przyjęła

0

@notor1ous ja z kolei nie trawie w ogóle Paczesia, tego jego klnięcia co drugie słowo nie potrafie zdzierżyć

0

@matirix20 ten sam potencjał, ten sam wiek, a jeden jest wart 34 a drugi 5 ;f

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@matirix20 albo dlatego że to tylko trailery i w większości te gry dostaną jeszcze downgrade ;f

8

@D10SLEO o to będzie miał już siedem, szybko idzie

0

@Kvothe07 Irlandczyk to tylko i wyłącznie trzy główne postacie, w których wcielają sie trzej znakomici aktorzy, do których każdy dodatkowo ma jakiś tam sentyment. I tylko to ciągnie ten film za uszy

0

@socha a to nie jest tak, że nie można jej zdobyć dwa razy? :)
@edit: dobra nieważne, pomyliło mi sie z Golden Boy od Tuttosport :V

3

@BarcaInfo Myślę Villa widze to:


0

Orientuje sie ktoś na jakiej zasadzie jest wybierany reprezentant danego kraju w głosowaniu na Balona?

2

@Bobo25 Dziennikarz z Argentyny dodatkowo dał Aguero na 3, chyba Maćka przebił jednak :)

0

@PaulFCB imgur chyba najpopularniejszy, to znaczy najwięcej linków widze z niego, sam korzystałem tylko kilka razy.

1

@Odesseiron @KamQiX @Zieliniak
https://images.tweaktown.com/news/6/7/67280_3_ps5-devkit-final-design-devkits-always-look-quite-different.jpg
Tak wyglądał devkit PlayStation 4, teraz sobie porównajcie z finalną wersją tej konsoli :F Sony nie jest głupie, nie wyda takiego złomu do ludzi, szczególnie że Microsoft ma tym razem jednak nie zaspać z grami.

2

@Mati94 Neymar najważniejszy okres sezonu spędził w łóżku, więc o czym tu mówić

0

@Hushovt Wiesz, nikt cie nie zmusza do obserwowania ich. Dlatego osobiście nie pochwalam wrzucania ich postów na Ramble, jak ktoś chce czytać co mają do powiedzenia to sam sobie na Twittera wejdzie :) a on ma prawo prowadzić swoje prywatne konto jak mu sie podoba

4

@Hushovt różnica między nimi jest taka, że Jankowski trolluje i robi sobie jaja z baranów którzy biorą jego posty na poważnie, a pozostała dwójka szczerze wierzy w każde swoje słowo :)

1

@IronSanHybrid no se prychłem konkretnie, niby można sie było spodziewać po nim ale wziął mnie z zaskoczenia xD

0

@MesQueUnClub_87 znaczy na pewno gwiazdki w drużynie są względne i dany piłkarz ma różne ilości gwiazdek w różnych zespołach (nawet jak ocenia go dokładnie ten sam scout). No i rzecz jasna mówię o gwiazdkach gdy patrzysz na piłkarzy ze swojej kadry, ci z innych drużyn zawsze będą mieli gwiazdki w odniesieniu do twojego zespołu.

0

@Sznejk Może. Częściowo to też zależy od tego jakich masz współpracowników w sztabie i kto ten potencjał ocenia. No i gwiazdki zawsze są w odniesieniu do najlepszego piłkarza w drużynie (tu sie moge mylić bo do końca nie jestem pewien), także przykładowo jeżeli grasz Legią to Niezgoda bedzie miał 4 gwiazdki, a jak kupisz Messiego to wszystkim innym spadnie do 1 a Leo będzie miał 5 :V

3

@Wilczeq nie wiem czy Lewy sie uczył hiszpańskiego, bo jeśli nie to nie ma mowy :P

0

@LuisSalvano zacząłeś powieści pisać? ;D

0

@Socjopata kto mu dał potrzymać swoją nagrode do zdjęcia?

0

@draxidox ty zjedz ją

0

@Hushovt ano mieli, ale albo w klubie pracują patałachy, albo organizm Arthura jest bardzo oporny :)

9

@Pilka_jest_okragla Wydaje mi sie że jednak to że on nie gra to nie jest podyktowane widzimisie Valverde, tylko klasycznie Arthur ma problemy fizyczne

0

@RichardWinters Przecież od początku zaznaczyłem żeby tylko na to zwrócił uwagę bo sam nie sprawdzałem. Jak masz dwie pary słuchawek o takim samym brzmieniu, to logicznym jest że te bezprzewodowe będą droższe. A nawet tradycyjne przewodowe słuchawki w tej cenie są tylko przyzwoite. Ale każdy ma inny "próg" jaki dźwięk mu odpowiada, może jemu wystarczą (czy tam odbiorcy prezentu).

2

@LukaszFan z góry mówię że sam ich nie sprawdzałem, ale z racji tego że są całkowicie bezprzewodowe i takie tanie, to raczej bym wnioskował że jakość dźwięku to tam jest na poziomie słuchawek za 20zł . Gdzieś musieli oszczędzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?