3

@itmustbejoke to czemu piszesz :/

6

@Colon no i to są ciekawostki, a nie ile razy szympansy srają w ciągu doby

4

@BarcaInfo a ten co się obudził, chyba ostro pite było

0

@niepoprawniepoprawny piszesz że grają tak samo, tylko wypadli mu piłkarze. Ci piłkarze do lutego wrócą, jednak już wiesz że z Realem odpadną. Jakoś mi się to do kupy nie składa :)

0

@Chwytliwy @Skaramuczi trochę czytałem o Pedrim, ale nie widziałem żadnego meczu. Do jakiego pomocnika jest mu najbliżej stylem gry, żebym mógł se to jakoś zobrazować :P

1

@kkbarca jest niżej

2

@badej60 Vidal najzwyczajniej w świecie nie nadaje się do gry w pierwszym składzie Barcelony. Jako zmiennik okej, może dać dużo. Ale skoro taka rola mu nie pasuje no to ariwederczi

0

@tristan87 @PatrychoO nie narzekać bo Norbiego znowu dadzą

4

@Rewolucja123 ja już kompletnie nie mam pojęcia czy ty próbujesz tym kogoś sprowokować czy serio w to wierzysz xD

1

@SelloutCrowd strims.world

3

@Danny Gaucho strój rozumiem, słuchawki już niekoniecznie

2

@puyol_presidend5 za 2000 już kupisz peceta który odpali najnowsze gry. Nie będą to najwyższe detale rzecz jasna, ale sobie poradzi. A Fifa to z palcem w... No ale dolicz do tego monitor+system (choć tu zalecam mimo wszystko "nieoficjalne" źródła jak masz ograniczony budżet)

4

3

@MarioVeB! No ale tak w sumie skoro z nimi często piszesz to są cały czas na górze listy, więc to tylko jedno kliknięcie więcej niż ze skrótu. :P

1

@MarioVeB! Kiedyś była taka opcja, teraz już nie ma, no chyba że pobierzesz ręcznie starą wersję messengera i zablokujesz aktualizacje. No i to tylko kwestia samej aplikacji, marka telefonu nie ma znaczenia :P

1

@IronSanHybrid a kupiłeś już wszystko na pewno?

0

@Wojcio u mnie 9 w tym roku i będzie tłok xD

0

@Pablopicasso27 niektórzy też samochodu nie mają bo im zbędny, pytanie czy tobie też

0

Padł mi dzisiaj komputer, wesołych świąt

8

@Danny Gaucho pod sukienkę w sam raz

2

@SeeleyBooth i jakie zakupiłeś

6

@SeeleyBooth wyobraź sobie moje zaskoczenie jak się w sklepie dowiedziałem, że są różne rodzaje podpasek

1

@Socjopata dziękuje i nawzajem mój drogi

2

@MaTi61415 paragon?

4

@mat32 Obejrzeć na pewno warto. Początek mocno nierówny, ale im dalej w sezon tym lepiej, no i nie zrażaj sie opiniami typu "gniot bo czarny w słowiańskim świecie"

38

@IronSanHybrid i ten stresik że cie wezmą za robota, jak nie zaznaczysz dwóch pikseli samochodu wystających na kolejny kwadracik

2

@Kubsoleon nie tylko ty, część jest średnio napisana, ale to też kwestia tego że oprócz Cavilla to większość postaci nie miała styczności z "poważnym" aktorstwem. Rozkręcą się w kolejnych. Poza tym sam serial się rozkręci jak skończą już opowiadania i zacznie się saga, teraz to tylko takie długie intro

1

@SeeleyBooth nie ciesz się że wygrałeś na loterii, jeszcze cię jutro ktoś okradnie ;)

3

@voytoos1989 Yenn akurat bardzo ładna :) a Triss to widocznie zdecydowała że już nie będzie sobie naprawiać urody magią i wróciła do prawdziwej postaci xD

0

@matirix20 ile ci się symulowały te 4 lata?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?