@niepoprawniepoprawny piszesz że grają tak samo, tylko wypadli mu piłkarze. Ci piłkarze do lutego wrócą, jednak już wiesz że z Realem odpadną. Jakoś mi się to do kupy nie składa :)
@Chwytliwy@Skaramuczi trochę czytałem o Pedrim, ale nie widziałem żadnego meczu. Do jakiego pomocnika jest mu najbliżej stylem gry, żebym mógł se to jakoś zobrazować :P
@badej60 Vidal najzwyczajniej w świecie nie nadaje się do gry w pierwszym składzie Barcelony. Jako zmiennik okej, może dać dużo. Ale skoro taka rola mu nie pasuje no to ariwederczi
@puyol_presidend5 za 2000 już kupisz peceta który odpali najnowsze gry. Nie będą to najwyższe detale rzecz jasna, ale sobie poradzi. A Fifa to z palcem w... No ale dolicz do tego monitor+system (choć tu zalecam mimo wszystko "nieoficjalne" źródła jak masz ograniczony budżet)
@MarioVeB! Kiedyś była taka opcja, teraz już nie ma, no chyba że pobierzesz ręcznie starą wersję messengera i zablokujesz aktualizacje. No i to tylko kwestia samej aplikacji, marka telefonu nie ma znaczenia :P
@mat32 Obejrzeć na pewno warto. Początek mocno nierówny, ale im dalej w sezon tym lepiej, no i nie zrażaj sie opiniami typu "gniot bo czarny w słowiańskim świecie"
@Kubsoleon nie tylko ty, część jest średnio napisana, ale to też kwestia tego że oprócz Cavilla to większość postaci nie miała styczności z "poważnym" aktorstwem. Rozkręcą się w kolejnych. Poza tym sam serial się rozkręci jak skończą już opowiadania i zacznie się saga, teraz to tylko takie długie intro
@voytoos1989 Yenn akurat bardzo ładna :) a Triss to widocznie zdecydowała że już nie będzie sobie naprawiać urody magią i wróciła do prawdziwej postaci xD
3
@itmustbejoke to czemu piszesz :/
6
@Colon no i to są ciekawostki, a nie ile razy szympansy srają w ciągu doby
4
@BarcaInfo a ten co się obudził, chyba ostro pite było
0
@niepoprawniepoprawny piszesz że grają tak samo, tylko wypadli mu piłkarze. Ci piłkarze do lutego wrócą, jednak już wiesz że z Realem odpadną. Jakoś mi się to do kupy nie składa :)
0
@Chwytliwy @Skaramuczi trochę czytałem o Pedrim, ale nie widziałem żadnego meczu. Do jakiego pomocnika jest mu najbliżej stylem gry, żebym mógł se to jakoś zobrazować :P
1
@kkbarca jest niżej
2
@badej60 Vidal najzwyczajniej w świecie nie nadaje się do gry w pierwszym składzie Barcelony. Jako zmiennik okej, może dać dużo. Ale skoro taka rola mu nie pasuje no to ariwederczi
0
@tristan87 @PatrychoO nie narzekać bo Norbiego znowu dadzą
4
@Rewolucja123 ja już kompletnie nie mam pojęcia czy ty próbujesz tym kogoś sprowokować czy serio w to wierzysz xD
1
@SelloutCrowd strims.world
3
@Danny Gaucho strój rozumiem, słuchawki już niekoniecznie
2
@puyol_presidend5 za 2000 już kupisz peceta który odpali najnowsze gry. Nie będą to najwyższe detale rzecz jasna, ale sobie poradzi. A Fifa to z palcem w... No ale dolicz do tego monitor+system (choć tu zalecam mimo wszystko "nieoficjalne" źródła jak masz ograniczony budżet)
4
@PatrykBarcelona http://wrozbita-maciej.pl/
3
@MarioVeB! No ale tak w sumie skoro z nimi często piszesz to są cały czas na górze listy, więc to tylko jedno kliknięcie więcej niż ze skrótu. :P
1
@MarioVeB! Kiedyś była taka opcja, teraz już nie ma, no chyba że pobierzesz ręcznie starą wersję messengera i zablokujesz aktualizacje. No i to tylko kwestia samej aplikacji, marka telefonu nie ma znaczenia :P
1
@IronSanHybrid a kupiłeś już wszystko na pewno?
0
@Wojcio u mnie 9 w tym roku i będzie tłok xD
0
@Pablopicasso27 niektórzy też samochodu nie mają bo im zbędny, pytanie czy tobie też
0
Padł mi dzisiaj komputer, wesołych świąt
8
@Danny Gaucho pod sukienkę w sam raz
2
@SeeleyBooth i jakie zakupiłeś
6
@SeeleyBooth wyobraź sobie moje zaskoczenie jak się w sklepie dowiedziałem, że są różne rodzaje podpasek
1
@Socjopata dziękuje i nawzajem mój drogi
2
@MaTi61415 paragon?
4
@mat32 Obejrzeć na pewno warto. Początek mocno nierówny, ale im dalej w sezon tym lepiej, no i nie zrażaj sie opiniami typu "gniot bo czarny w słowiańskim świecie"
38
@IronSanHybrid i ten stresik że cie wezmą za robota, jak nie zaznaczysz dwóch pikseli samochodu wystających na kolejny kwadracik
2
@Kubsoleon nie tylko ty, część jest średnio napisana, ale to też kwestia tego że oprócz Cavilla to większość postaci nie miała styczności z "poważnym" aktorstwem. Rozkręcą się w kolejnych. Poza tym sam serial się rozkręci jak skończą już opowiadania i zacznie się saga, teraz to tylko takie długie intro
1
@SeeleyBooth nie ciesz się że wygrałeś na loterii, jeszcze cię jutro ktoś okradnie ;)
3
@voytoos1989 Yenn akurat bardzo ładna :) a Triss to widocznie zdecydowała że już nie będzie sobie naprawiać urody magią i wróciła do prawdziwej postaci xD
0
@matirix20 ile ci się symulowały te 4 lata?