2

@MatiVEB25 a czemu ma się nie opłacać? Jedna z najlepszych gier w historii i do tego tania jak barszcz.

2

@Kacstiff yyy, to nie lepiej wyciszyć muzykę w grze i puścić swoją w tle?

6

@krefi10 osoby na takich stanowiskach nie wypowiadają się, żeby ciebie poinformować o planach, tylko mówią to co im się opłaca powiedzieć

1

@Munio jedynka to raczej bez problemu, dwójka generalnie nie była zbyt dobrze zoptymalizowana

2

@SylwekFCB w końcu się dowiemy co z tym Coutinho

1

@AmigoBlancos nawet teraz Ci się chce? xD

1

@MarioVeB! Tomb Raider

0

@Robertinho z tym przewijaniem to już wygodniej było po prostu w link kliknąć i mieć wszystko jak na tacy w nowej karcie. Może lepiej żeby link do kliknięcia też się pojawiał pod tym podglądem

62

Taki ProTip na cały przyszły rok:
Wpisujcie w dokumentach pełny rok 2020, bo jak wpiszecie datę np. 01.01.20 to wam ktoś może dopisać na końcu "19" i będziecie mieli papier z zeszłego roku :f

1

@Robertinho tak, ale nie w tej formie. Nie wiem czy da się to wdrożyć jakoś zgrabniej ale teraz ta ankieta to taka krowa przewijana :P

0

@matirix20 podaj całą ścieżkę gdzie masz wklejone te zdjęcia

0

@Salwik92 i tak pewnie byłby rezerwowym przy Haalandzie

0

@matirix20 o cholibka, to ja tu chyba bez transferów bym grał

0

@Transu96 nic nie pisałem, to musiał być szum xD

19

@Transu96 musisz dochodzić szybciej

0

@Transu96 przeca teraz tyle tych kart specjalnych wypuszczają że po kilku tygodniach każdy ma Suarezy i Mbappy w składach :v

1

@Mathew86 Zlatan ma 38 i gra w Serie A. Kupujmy teraz 38-latków!

4

@koksik2700 jak 4 za litr to dla ciebie drogo to ja nie wiem co ty pijesz xD

3

@puyol_presidend5 obyś się nigdy nie dowiedział, że założyłem konto z twoim nickiem na stronie dla gejów

1

@kuba4352r375 słucham pana

4

@kerouac OK boomer

0

@Mankind airbnb

1

@Kubox kup używke jak chcesz sobie pograć i nie czekać rok

8

@kenneth99 gratuluję xD

1

@Kuczek to tylko i wyłącznie zależy od twórcy danej gry. Czy wydadzą darmową aktualizacje z lepszymi teksturami, czy dadzą to jako płatne DLC, czy jako osobną grę do kupienia drugi raz, czy zostawia to w spokoju i będzie działać jak na PS4.

0

@dominik127pl z perspektywy klubów może i pijawka, ale nikt nie załatwia swoim piłkarzom takich warunków jak on :)

0

@Vxb93 Czasem warto sobie samemu różne rzeczy przypomnieć zamiast dać sobie wyprać mózg szczekaniem gawiedzi :)

1

@FC1899Barca 0 bramek w 16 spotkaniach nie wygląda za dobrze, ale jak się spojrzy że on w tych 16 meczach łącznie rozegrał ledwo 450 minut to już trochę inaczej się na to patrzy. No i nadal ma dopiero 19 lat

1

@prokofiew Gratulacje i zdrowia dla małej :)

5

@codemat na narty jeździć to tak, a profile na 4.0 to nie ma komu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?