@KamQiX jednak 25 mln za ŚO dla takiego klubu jak Schalke to nie jest mało, być może będzie się prezentował fajnie ale i tak nie skorzystają. Oni wydają po 40 mln na okienko, wydać połowę na obrońcę lekką ręką im nie przyjdzie, nawet jak będzie sie fajnie spisywał.
@sidzej z poprzednich klubów Setien odchodził przez brak potrzebnych mu wzmocnień, pytanie czy teraz będzie naciskał tak samo czy zadowoli sie wujek samym faktem, że ma Messiego :F
@LuisSalvano Jak sie nie będzie układać to nowy zarząd bez sentymentów po prostu za rok Setiena wywali. Minus tylko jest taki że będzie trzeba mu wypłacić odszkodowanie :)
@LuisSalvano Bartomeu i ekipa jak zwykle dali ciała. Wszyscy po kolei im odmawiali jeden po drugim, a już sralnik sie zrobił i nie mogli sie z tego wycofać. Został oprócz Setiena tylko Pimienta. Ten kontrakt tym bardziej jest dziwny, że po drodze są wybory prezydenckie
@NeroTFP Chciałbym zobaczyć jak ustawia zespół w różnych meczach na różne sposoby. Największą wadą jego Betisu był brak jakiejkolwiek alternatywy jak pierwszy plan nie działał.
Setien jest idealny właśnie na pół roku. Może przez taki okres ta jego jedna jedyna formuła się nie wypali. Jednak nawet jakby jakimś cudem wygrał wszystko do końca sezonu to wolałbym nie przedłużać z nim tej umowy latem pamiętając to co stało się z Betisem.
0
@Colon zamiast zabić głównego bohatera najpierw wygłoszę półgodzinny monolog, podczas którego on wymyśli sposób jak sie mnie pozbyć xD
0
@BarcaInfo chce zobaczyć jak Setien tak robi hehe
1
@KamQiX jednak 25 mln za ŚO dla takiego klubu jak Schalke to nie jest mało, być może będzie się prezentował fajnie ale i tak nie skorzystają. Oni wydają po 40 mln na okienko, wydać połowę na obrońcę lekką ręką im nie przyjdzie, nawet jak będzie sie fajnie spisywał.
9
@LuisSalvano no nie wydaje mi sie
58
@POLNEYMAR albo polneymar do jakiegoś fajnego użytkownika
4
@TheNekro94 poczekaj do końca stycznia to wróci do normy
1
@deyna2018 może być wina karty, może być wina tv, może być wina kabla. Nikt tu nie jest jasnowidzem musisz próbować i wykluczać kolejne opcje
0
Nie w tym lecie.
26
Romero pisze że Puiga nie będzie jutro w kadrze na mecz Barcy B, czyżby go Setien już awansował? :V
1
@barpol11 jezu a co ja ci zrobiłem
1
@robsesh czyli mamy taki sam plan na popołudnie :)
5
@sidzej z poprzednich klubów Setien odchodził przez brak potrzebnych mu wzmocnień, pytanie czy teraz będzie naciskał tak samo czy zadowoli sie wujek samym faktem, że ma Messiego :F
18
@bias no, ma mental wyciągania czegoś dobrego z gówna w którym sie znalazł. W sam raz do Barcelony
40
@bias a co on miał z Las Palmas wygrać LaLiga? Ciekawe ile Guardiola miałby % zwycięstw z taką kadrą xD
5
Uff, czyli jednak mi sie to nie śniło. Dzień dobry! :)
0
Wg Romero Setien ma kontrakt 6miesięcy+rok+rok, czyli rozumiem że po pół roku decydują czy przedłużają o rok, i za rok tak samo? :)
0
@LuisSalvano Jak sie nie będzie układać to nowy zarząd bez sentymentów po prostu za rok Setiena wywali. Minus tylko jest taki że będzie trzeba mu wypłacić odszkodowanie :)
29
Carles Alena w tym momencie:
https://i.gyazo.com/d8e27faf9c8d730feb30a0e0c2c3e558.png
1
@LuisSalvano Bartomeu i ekipa jak zwykle dali ciała. Wszyscy po kolei im odmawiali jeden po drugim, a już sralnik sie zrobił i nie mogli sie z tego wycofać. Został oprócz Setiena tylko Pimienta. Ten kontrakt tym bardziej jest dziwny, że po drodze są wybory prezydenckie
0
W przyszłym roku i tak wybory, wątpie że Setien ten kontrakt wypełni
1
@BarcaInfo wróci do Barcelony, a do gry kiedy? :F
3
@kerouac daj sie pocieszyć choć chwile w tym sezonie marudo :)
0
@NeroTFP @Rewolucja123
1
@NeroTFP Chciałbym zobaczyć jak ustawia zespół w różnych meczach na różne sposoby. Największą wadą jego Betisu był brak jakiejkolwiek alternatywy jak pierwszy plan nie działał.
17
@BarcaInfo no oby efekt był lepszy tym razem xDD
1
Setien jest idealny właśnie na pół roku. Może przez taki okres ta jego jedna jedyna formuła się nie wypali. Jednak nawet jakby jakimś cudem wygrał wszystko do końca sezonu to wolałbym nie przedłużać z nim tej umowy latem pamiętając to co stało się z Betisem.
11
@ranger3120 do klopa to zaraz kontrakt Valverde trafi
12
@LuisSalvano ostatnim banie w tym tygodniu chciałeś napisać xD
3
@pazio23 Eriksena za darmo :V
11
@Grubson06 Mięso mieszane na cienkim, sos ostry