@lukas10 Jedynie na Malcomie nie straciliśmy. Z Paco sie udało stracić ledwie 10mln, jeszcze może Yerry Mina okazał sie dobrym dealem, choć tu zasługa jego bramek na mundialu. Paulinho to był jakiś chiński szwindel, który ciężko wytłumaczyć. A Neymar... tu raczej nie ma co komentować
@arkasath "w razie czego można go jeszcze sprzedać." - taka opcja Barcelony nie dotyczy. Stąd sie nie sprzedaje, a już na pewno nie za przyzwoite pieniądze
@robsesh Generalnie to zależy od save'a. Czasami to sie tak trafi że Messi nie potrafi prosto piłki kopnąć przez dwa sezony, a u mnie w United niedawno Jesse Lingard zdobył złotą piłkę, a w innym sejwie przez 15 kolejek nie zdobył gola, a grałem dokładnie tą samą taktyką i to był dokładnie ten sam sezon (w obu przypadkach pierwszy sezon w Utd, po prostu kiedy indziej zaczałem jeszcze raz)
@Nano22 Ja osobiście przy korzystnym wyniku gdzieś koło 60 minuty zmieniam trzech z najniższą kondycją. Do wyjściowego składu wybieram tylko powyżej 90% kondycji, no chyba że np. kalendarz ułoży sie w stylu: mecz z City -> mecz w LM -> mecz z Liverpoolem, a walczę o mistrza to trochę ich przeoram przez te 3 spotkania z rzędu podstawową jedenastką, ale odpowiednio wcześniej ich zaczynam oszczędzać żeby weszli w ten tydzień na 100% kondychy i zaraz po tych meczach znowu odpoczywają
@Crakitic a kiedy ma być skreślana, jak już odpadnie? Co tydzień grają spotkania na których można wyrobić opinie, a to że to liga mistrzów, wcale Barcelonie nie pomaga. Wręcz przeciwnie
@MaTt_BarcaFan zawsze on kończy jako kozioł ofiarny. Jasne, teraz już sie nie nadaje, ale swego czasu był brany pod uwage jako jeden z najlepszych transferów Barcelony i to w pełni zasłużenie. 18 baniek za tego gościa to nawet dziś z perspektywy czasu grosze za takiego gościa.
@DaPi Tabula Rasa - mocno polecam. Wkleje ci tu opis z filmwebu bo nie chce przypadkiem czegoś zdradzić :V (Cierpiąca na amnezję młoda kobieta staje się kluczową postacią w sprawie zaginięcia. Aby oczyścić się z zarzutów i rozwiązać zagadkę, musi odtworzyć wspomnienia. ) Dark też w sumie pasuje
@myscooter Zgadza sie, my nie potrzebujemy jednego zbawiciela, tylko co najmniej trzech - po jednym do każdej formacji, żeby ta drużyna znów nabrała sensu
@kaziks Ja tam nie widze nic złego w tym, urodziny mam w lipcu, ale jak ktoś mnie teraz zapyta ile mam lat to powiem że 23, choć tak naprawdę 22,5. I to nie dlatego że potrzebuje sie "postarzać", po prostu przeważnie podaje wiek rocznikowo jak i większość osób które znam
@Bobo25 Nie wiem jak to tam wygląda wg przepisów, ale skoro FIFA czy tam UEFA dopuszcza przez kontuzję Dembele transfer poza oknem (chyba tylko z ligi hiszpańskiej lub wolnego transferu) to mogliby równie dobrze po prostu pozwolić ściągnąć piłkarza z wypożyczenia, ale pewnie to akurat niedozwolone plus Bayern raczej na to nie pójdzie
@capm No jest opcja żeby zawrzeć w umowie wypożyczenia taką klauzule, że klub macierzysty może zerwać wypożyczenie w każdej chwili. Ale żaden szanujący sie klub w rzeczywistości sobie na taki zapis nie pozwoli
@Bykunn No i też nie dostanie dopóki nie zda :D W każdym razie z tego co pamiętam to ja rozwiązywałem jakieś testy próbne na płytce którą dostałem od mojej szkoły jazdy, a potem sie okazało że połowa pytań jest ta sama co z tej płyty, nawet z tymi samymi zdjęciami
@ranger3120 dolej se po prostu tę łyżkę do jakiegoś posiłku, zamiast walić na czysto. Walnij se łyżkę oliwy na makaron czy tam ryż i masz to samo, a smaku jakoś drastycznie nie zmieni, najwyżej zagryziesz od razu mięchem czy czym tam
1
@Transu96 panie połowa lutego a ten w czapce świątecznej
0
@lukas10 Jedynie na Malcomie nie straciliśmy. Z Paco sie udało stracić ledwie 10mln, jeszcze może Yerry Mina okazał sie dobrym dealem, choć tu zasługa jego bramek na mundialu. Paulinho to był jakiś chiński szwindel, który ciężko wytłumaczyć. A Neymar... tu raczej nie ma co komentować
1
@arkasath "w razie czego można go jeszcze sprzedać." - taka opcja Barcelony nie dotyczy. Stąd sie nie sprzedaje, a już na pewno nie za przyzwoite pieniądze
2
@kerouac nie dostałem żadnej walentynki to musze odreagowac
11
@zawsze_barca tobie to chyba nieźle genitalia gila z tego powodu co?
28
@zawsze_barca Zawsze ktoś musi być tu w centrum uwagi, wyczułeś dobry moment po ucieczce Janiamy :V
3
@robsesh Generalnie to zależy od save'a. Czasami to sie tak trafi że Messi nie potrafi prosto piłki kopnąć przez dwa sezony, a u mnie w United niedawno Jesse Lingard zdobył złotą piłkę, a w innym sejwie przez 15 kolejek nie zdobył gola, a grałem dokładnie tą samą taktyką i to był dokładnie ten sam sezon (w obu przypadkach pierwszy sezon w Utd, po prostu kiedy indziej zaczałem jeszcze raz)
3
@Nano22 Ja osobiście przy korzystnym wyniku gdzieś koło 60 minuty zmieniam trzech z najniższą kondycją. Do wyjściowego składu wybieram tylko powyżej 90% kondycji, no chyba że np. kalendarz ułoży sie w stylu: mecz z City -> mecz w LM -> mecz z Liverpoolem, a walczę o mistrza to trochę ich przeoram przez te 3 spotkania z rzędu podstawową jedenastką, ale odpowiednio wcześniej ich zaczynam oszczędzać żeby weszli w ten tydzień na 100% kondychy i zaraz po tych meczach znowu odpoczywają
0
Co tam ciekawego ogrywacie na androidzie? Przydałaby sie jakaś darmowa wciągająca gierka
9
@bartoszekkk No ile byś dał? Bo na realizacje tego planu to każdy dodatkowy grosz sie przyda
2
@Crakitic a kiedy ma być skreślana, jak już odpadnie? Co tydzień grają spotkania na których można wyrobić opinie, a to że to liga mistrzów, wcale Barcelonie nie pomaga. Wręcz przeciwnie
3
@MaTt_BarcaFan zawsze on kończy jako kozioł ofiarny. Jasne, teraz już sie nie nadaje, ale swego czasu był brany pod uwage jako jeden z najlepszych transferów Barcelony i to w pełni zasłużenie. 18 baniek za tego gościa to nawet dziś z perspektywy czasu grosze za takiego gościa.
0
@capoN na każdym slajdzie ci sie inna reklama wyświetli, więcej hajsiku :)
0
@DaPi Tabula Rasa - mocno polecam. Wkleje ci tu opis z filmwebu bo nie chce przypadkiem czegoś zdradzić :V (Cierpiąca na amnezję młoda kobieta staje się kluczową postacią w sprawie zaginięcia. Aby oczyścić się z zarzutów i rozwiązać zagadkę, musi odtworzyć wspomnienia. )
Dark też w sumie pasuje
3
@bixmix Solidny, ale weź wersje z 4GB RAM
2
@myscooter Zgadza sie, my nie potrzebujemy jednego zbawiciela, tylko co najmniej trzech - po jednym do każdej formacji, żeby ta drużyna znów nabrała sensu
0
@kaziks Ja tam nie widze nic złego w tym, urodziny mam w lipcu, ale jak ktoś mnie teraz zapyta ile mam lat to powiem że 23, choć tak naprawdę 22,5. I to nie dlatego że potrzebuje sie "postarzać", po prostu przeważnie podaje wiek rocznikowo jak i większość osób które znam
34
@kamiVeB a 3 miesiące temu ciągle było "te mecze to tylko na c+ lecą, za co ja tym elevenom płace" xd
0
@DaPi a mandacik już panu jakiś wpadł?
1
@Bobo25 Nie wiem jak to tam wygląda wg przepisów, ale skoro FIFA czy tam UEFA dopuszcza przez kontuzję Dembele transfer poza oknem (chyba tylko z ligi hiszpańskiej lub wolnego transferu) to mogliby równie dobrze po prostu pozwolić ściągnąć piłkarza z wypożyczenia, ale pewnie to akurat niedozwolone plus Bayern raczej na to nie pójdzie
0
@capm No jest opcja żeby zawrzeć w umowie wypożyczenia taką klauzule, że klub macierzysty może zerwać wypożyczenie w każdej chwili. Ale żaden szanujący sie klub w rzeczywistości sobie na taki zapis nie pozwoli
5
@Bykunn No i też nie dostanie dopóki nie zda :D W każdym razie z tego co pamiętam to ja rozwiązywałem jakieś testy próbne na płytce którą dostałem od mojej szkoły jazdy, a potem sie okazało że połowa pytań jest ta sama co z tej płyty, nawet z tymi samymi zdjęciami
9
@AmigoBlancos Nie wiem co gorsze, pisanie pożegnań na stronie, czy pisanie referatu o pożegnaniach na stronie :V
3
@AllBundy a znając nasze szczęście to nie zagra bo w pierwszym sie połamie na 8 miesięcy
0
@ranger3120 dolej se po prostu tę łyżkę do jakiegoś posiłku, zamiast walić na czysto. Walnij se łyżkę oliwy na makaron czy tam ryż i masz to samo, a smaku jakoś drastycznie nie zmieni, najwyżej zagryziesz od razu mięchem czy czym tam
1
@VamosRakieta śmieszna jest ta piłka kobieca, w finale takich rozgrywek taka różnica poziomów ;f
1
@jeyx77x niech usuną wszystkie dyscypliny których nie lubie, na co to komu
2
@Skaramuczi tylko że w meczach gdzie Real grał z bardzo szczelną defensywą to właśnie ci piłkarze nie grali. Przypadek?
6
@mesqueunbarca kto próbuje grać jak Pep? Bo na pewno nie Enrique i tym bardziej nie Valverde.
0
@KapiFCB Generalnie jak nie masz żadnej, to najlepiej kupić najnowszą. A potem to kupuj kolejną co 2-3 lata