8

@SuperVegeta nie wiem choć się domyślam

0

@emeu yr.no chyba najlepsze

0

@Lampeczka no i umiejętności xD

1

@JimMorrisonFCB w dodatku znając Eleven to u nich już o 15 się studio zacznie bo oni zawsze cały dzień gadają :P

2

@xofcbxo żeby ci sodówka nie uderzyła

5

@Lord_Vader maski się przynajmniej w dupe nie wrzynają

1

@Jaca27 znaczy mój komentarz był bardziej do kolegi wyżej w sumie :P Intel faktycznie oprócz wspierania imprezy pojawia się tam co roku ze swoimi stoiskami itd. i faktycznie jakiś czas temu już ogłosili że w tym roku ich nie będzie

0

@Jaca27 Intel jest tylko sponsorem tytularnym imprezy od wielu lat. Turniej organizuje Electronic Sports League

1

@macio_944 no z tym się zgadzam, decyzja powinna zapaść kilka dni temu, ale nadal uważam że lepiej późno niż wcale

2

@xVENUMx a i tak dodam że od 2 tygodni mam ten telefon właśnie w wersji 4/64 i polecam jak najbardziej. Ale czuć że 3 już byłoby mu za mało. Jak masz jakies pytania dot. tego telefonu to śmiało

1

@xVENUMx dopłacać. 4gb ramu teraz to obowiązek szczególnie przy MIUI

4

@macio_944 jasne, jeżeli mieli przyjechać jacyś zarażeni to oni już są w kraju. Jednak w tej sytuacji będą mieli bezpośredni kontakt z dużo mniejszą liczbą ludzi niż podczas pobytu w Spodku

4

@LuisSalvano ty nie rozumiesz nawet czemu jazda na gapę jest zła, co ja się będę produkował. Sprawdź czy ci się kapliczka Neymara nie rozsypała

1

@NGTRX jasne, w pełni rozumiem tę decyzję i popieram. Jednak można było ją wydać na początku tygodnia, a nie kilkanaście godzin przed

2

@NGTRX problem w tym, że to się miało zacząć jutro rano więc wszyscy kibice zza granicy są już w Polsce.

0

@rasta212 będzie dograny do końca i transmitowany normalnie w internecie, nie będzie tylko kibiców w Spodku

44

@LuisSalvano jak będziesz chciał włączyć klasyk to zamiast tego rusz tyłek i idź pograć jak już tak gadasz jak potłuczony

7

Korona zbiera żniwo


0

@Kamilos84 i kolejny dzień to oglądasz

3

O masz, a ja myślałem że to zależy od Leo

12

@xofcbxo kiedy pierwszy raz piszesz odwołanie od bana vs kiedy setny raz piszesz odwołanie od bana

1

Dziadek skończ z tym Lewym bo mnie rozniesie zara

0

@Messiah10 a nawet na jedynce

12

@SeeleyBooth "Tata ja jednak chce mojego siurka z powrotem"

0

@Transu96 w Novigradzie normalnie ziomek tym handluje któryś

0

@Rewolucja123 panie przecież ja ci wytnę po 10 takich akcji z każdego meczmejkinga powyżej szeryfa

28

@matteoFCB weź ty sie pacnij w ten łeb

1

@masakrator05 w tym momencie to Firpo jest tykającą bombą tak samo jak Pique, Umtiti i Alba.

4

@Nano22 w ostatnich 10 wyjazdowych meczach fazy play-off LM Barcelona ma bilans bramkowy 3-18. No tego się nie da usprawiedliwić

4

@Encore w końcu ma porządną drużynę, a nie jakieś dziadki zeusy i edwardy. Oby wrócili do topki bo Navi tam brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?