@Jaca27 znaczy mój komentarz był bardziej do kolegi wyżej w sumie :P Intel faktycznie oprócz wspierania imprezy pojawia się tam co roku ze swoimi stoiskami itd. i faktycznie jakiś czas temu już ogłosili że w tym roku ich nie będzie
@xVENUMx a i tak dodam że od 2 tygodni mam ten telefon właśnie w wersji 4/64 i polecam jak najbardziej. Ale czuć że 3 już byłoby mu za mało. Jak masz jakies pytania dot. tego telefonu to śmiało
@macio_944 jasne, jeżeli mieli przyjechać jacyś zarażeni to oni już są w kraju. Jednak w tej sytuacji będą mieli bezpośredni kontakt z dużo mniejszą liczbą ludzi niż podczas pobytu w Spodku
8
@SuperVegeta nie wiem choć się domyślam
0
@emeu yr.no chyba najlepsze
0
@Lampeczka no i umiejętności xD
1
@JimMorrisonFCB w dodatku znając Eleven to u nich już o 15 się studio zacznie bo oni zawsze cały dzień gadają :P
2
@xofcbxo żeby ci sodówka nie uderzyła
5
@Lord_Vader maski się przynajmniej w dupe nie wrzynają
1
@Jaca27 znaczy mój komentarz był bardziej do kolegi wyżej w sumie :P Intel faktycznie oprócz wspierania imprezy pojawia się tam co roku ze swoimi stoiskami itd. i faktycznie jakiś czas temu już ogłosili że w tym roku ich nie będzie
0
@Jaca27 Intel jest tylko sponsorem tytularnym imprezy od wielu lat. Turniej organizuje Electronic Sports League
1
@macio_944 no z tym się zgadzam, decyzja powinna zapaść kilka dni temu, ale nadal uważam że lepiej późno niż wcale
2
@xVENUMx a i tak dodam że od 2 tygodni mam ten telefon właśnie w wersji 4/64 i polecam jak najbardziej. Ale czuć że 3 już byłoby mu za mało. Jak masz jakies pytania dot. tego telefonu to śmiało
1
@xVENUMx dopłacać. 4gb ramu teraz to obowiązek szczególnie przy MIUI
4
@macio_944 jasne, jeżeli mieli przyjechać jacyś zarażeni to oni już są w kraju. Jednak w tej sytuacji będą mieli bezpośredni kontakt z dużo mniejszą liczbą ludzi niż podczas pobytu w Spodku
4
@LuisSalvano ty nie rozumiesz nawet czemu jazda na gapę jest zła, co ja się będę produkował. Sprawdź czy ci się kapliczka Neymara nie rozsypała
1
@NGTRX jasne, w pełni rozumiem tę decyzję i popieram. Jednak można było ją wydać na początku tygodnia, a nie kilkanaście godzin przed
2
@NGTRX problem w tym, że to się miało zacząć jutro rano więc wszyscy kibice zza granicy są już w Polsce.
0
@rasta212 będzie dograny do końca i transmitowany normalnie w internecie, nie będzie tylko kibiców w Spodku
44
@LuisSalvano jak będziesz chciał włączyć klasyk to zamiast tego rusz tyłek i idź pograć jak już tak gadasz jak potłuczony
7
Korona zbiera żniwo
0
@Kamilos84 i kolejny dzień to oglądasz
3
O masz, a ja myślałem że to zależy od Leo
12
@xofcbxo kiedy pierwszy raz piszesz odwołanie od bana vs kiedy setny raz piszesz odwołanie od bana
1
Dziadek skończ z tym Lewym bo mnie rozniesie zara
0
@Messiah10 a nawet na jedynce
12
@SeeleyBooth "Tata ja jednak chce mojego siurka z powrotem"
0
@Transu96 w Novigradzie normalnie ziomek tym handluje któryś
0
@Rewolucja123 panie przecież ja ci wytnę po 10 takich akcji z każdego meczmejkinga powyżej szeryfa
28
@matteoFCB weź ty sie pacnij w ten łeb
1
@masakrator05 w tym momencie to Firpo jest tykającą bombą tak samo jak Pique, Umtiti i Alba.
4
@Nano22 w ostatnich 10 wyjazdowych meczach fazy play-off LM Barcelona ma bilans bramkowy 3-18. No tego się nie da usprawiedliwić
4
@Encore w końcu ma porządną drużynę, a nie jakieś dziadki zeusy i edwardy. Oby wrócili do topki bo Navi tam brakuje