@cat_r37 Ale zdajesz sobie sprawę, że Bartomeu jest gotowy wywalić na zbity pysk każdego członka zarządu, który mu nie odpowiada, żeby tylko siebie ochronić? Tu nie chodzi o poprawe wizerunku w oczach sponsorów, tylko żeby socios go nie zwalili ze stołka
@HansLanda Wystarczyło oglądać spotkania żeby obalić tą twoją teorię. Real wyszedł z dołka i właśnie widać jak ta liga sie super wzmocniła, że od 22 grudnia notują same zwycięstwa jedno po drugim. Można? Można.
@HansLanda Ale co to ma do rzeczy, byliśmy liderem tylko dzięki fatalnej postawie Realu i Atletico. Jak mnie pamięć nie myli to notowali najgorszy start sezonu od 15 lat, to już nie ma żadnego znaczenia bo Real też był słaby? Fantastycznie.
@BarcaInfo pie***lenie o szopenie, z gwiazd z zagranicznych lig też sie ludzie wyśmiewają po takich kiksach, różnica jest taka że tam w następnym meczu oni zachwycają, a u nas od nowa jest to samo.
@Jakchcesz To jest główny problem - sposób w jaki traktuje się piłkarzy w tym klubie. Czemu Real przeważnie robi lepsze interesy przy sprzedaży/wypożyczeniu piłkarza niż Barcelona? Z Barcelony nonstop wylatują jakieś odrzutki i niepotrzebni zawodnicy, na których zarząd stara sie zarobić chociaż złamany grosz. Zawodnik Realu na rynku jest znacznie bardziej "luksusowy" obecnie :)
@FC1899Barca Tylko czy jest sens porównywać jego liczby z Atletico, gdzie okazji do strzelenia gola w meczu jest nieporównywalnie mniej niż (przynajmniej powinno być w teorii) w Barcelonie. Oczywiście, tam był główną armatą, tu nie jest, ale też była masa sytuacji gdzie dostał już to dobre podanie i był w dogodnej okazji, a walił prosto w bramkarza albo boczną siatkę. Moim zdaniem to i Barcelonie sie z nim źle gra, i on sam źle sie czuje ze swoją rolą w tym systemie. Rolą, której tak właściwie nie ma, bo został tylko wepchnięty z partyzanta w jedyną pustą pozycję. A co do niego ma Messi, że ewidentnie go pomija to nie mam pojęcia, skoro nawet Suarez wydaje sie mieć z Antkiem bardzo fajne relacje.
@arasz1819 No ale... przecież nikt nigdzie nie napisał że super hiper Juventus zajebiście że grają na Ronaldo. Wcześniej grali jako kolektyw, ale przede wszystkim mieli inny skład i innego trenera. Gdyby z obecnego Juve wyjąć Ronaldo i wsadzić innego piłkarza, zostawiając taką samą taktykę, to byliby gdzieś w środku tabeli w najlepszym wypadku. Ja to widzę w ten sposób: Grają na niego bo są słabi, a nie że są słabi bo grają na niego :)
@arasz1819 Pisać, że ja jestem zapatrzony w Ronaldo to już ciężko o większą głupotę, naprawdę :) Gdyby za Ronaldo był tam inny napastnik i też strzelał tyle bramek, to Juventus byłby uzależniony od tego właśnie piłkarza. Ale jest tam Ronaldo, więc są uzależnieni od Ronaldo
@robsesh Lautaro przynajmniej w przeciwieństwie do Griezmanna jest (byłby) kupiony na konkretną pozycję jako następca Suareza, w tym prawdopodobnie jeden sezon będą mogli pograć razem. Na Antka od początku nie było żadnego, ale to najmniejszego pomysłu.
@Gaucho Juventus zdobył w tym sezonie 44 bramki, z czego aż 20 to gole Ronaldo, trzeba coś dodawać do tego? Jasne że grają na niego, przecież po to był ściągnięty, tym bardziej że środek pola Juve to jest jakiś nieśmieszny żart.
@robsesh ??? No skoro wydają milion razy więcej niż zarabiają (z oficjalnych źródeł :)) to stać ich na zapłacenie marnych 30mln. Przecież ich nie wykluczyli za to że nie mają pieniędzy xD City było ostrzegane wielokrotnie i temat przewija się już od kilku lat, wiedzieli co sie święci
@Arkon Czy ja wiem, smarować był czas zanim wyszła na świat oficjalna decyzja i wszyscy już o tym wiedzą, nawet UEFA sie tak nie ośmieszy żeby im to teraz anulować. Jednak CAS to co innego xD
1
@zioomeek http://strims.world/ChelseaManchesterUnited.php
3
@Blanco8080 w ustawieniach musi być
3
@Pawlak1992 Wszystko mi jedno, ja słucham oryginałów, ale jak ktoś woli te mózgojeby to niech se słucha :P
3
@VanBest i pomyśleć że jeszcze w grudniu straszyli zimą stulecia, a widziałem śnieg dwa razy
1
@cat_r37 No właśnie, został mu rok kadencji. Ten człowiek ma gdzieś co sie stanie z klubem jak on odejdzie, bo to już nie będzie jego zmartwienie.
1
@cat_r37 Ale zdajesz sobie sprawę, że Bartomeu jest gotowy wywalić na zbity pysk każdego członka zarządu, który mu nie odpowiada, żeby tylko siebie ochronić? Tu nie chodzi o poprawe wizerunku w oczach sponsorów, tylko żeby socios go nie zwalili ze stołka
29
@AdiKingu96 Co z tego że to napisałeś, jak to nic nie wnosi, a tak naprawdę przeczytałem to bo nic innego nikt nie napisał
9
@cat_r37 ale oni nie chronią wizerunku klubu, tylko własną dupe, srając przy okazji na całą resztę również związaną z tym klubem
15
@FCMichalo Bartomeu kazał usunąć
0
@Gaucho a ja nie ^^
0
@koksik2700 Finansowe nie, wizerunkowe jak najbardziej. Dwa lata bez LM to dla klubu dużo większy problem niż 2 lata bez transferów
0
@HansLanda Wystarczyło oglądać spotkania żeby obalić tą twoją teorię. Real wyszedł z dołka i właśnie widać jak ta liga sie super wzmocniła, że od 22 grudnia notują same zwycięstwa jedno po drugim. Można? Można.
0
@HansLanda Ale co to ma do rzeczy, byliśmy liderem tylko dzięki fatalnej postawie Realu i Atletico. Jak mnie pamięć nie myli to notowali najgorszy start sezonu od 15 lat, to już nie ma żadnego znaczenia bo Real też był słaby? Fantastycznie.
10
@BarcaInfo pie***lenie o szopenie, z gwiazd z zagranicznych lig też sie ludzie wyśmiewają po takich kiksach, różnica jest taka że tam w następnym meczu oni zachwycają, a u nas od nowa jest to samo.
1
@HansLanda W każdych klubach wywalają trenerów w trakcie sezonu, do czasu Valverde to właśnie Barca była w tej kwestii wyjątkiem :)
6
@FC1899Barca ci od wywiadów z TVP to pajace, taka jest historia
4
@NaFazieHitman Albo to jest jakiś wyższy poziom trollingu, albo serio mu odwaliło psychicznie. Chociaż osobiście stawiam na to pierwsze xd
2
@Jakchcesz To jest główny problem - sposób w jaki traktuje się piłkarzy w tym klubie. Czemu Real przeważnie robi lepsze interesy przy sprzedaży/wypożyczeniu piłkarza niż Barcelona? Z Barcelony nonstop wylatują jakieś odrzutki i niepotrzebni zawodnicy, na których zarząd stara sie zarobić chociaż złamany grosz. Zawodnik Realu na rynku jest znacznie bardziej "luksusowy" obecnie :)
2
@FC1899Barca Tylko czy jest sens porównywać jego liczby z Atletico, gdzie okazji do strzelenia gola w meczu jest nieporównywalnie mniej niż (przynajmniej powinno być w teorii) w Barcelonie. Oczywiście, tam był główną armatą, tu nie jest, ale też była masa sytuacji gdzie dostał już to dobre podanie i był w dogodnej okazji, a walił prosto w bramkarza albo boczną siatkę. Moim zdaniem to i Barcelonie sie z nim źle gra, i on sam źle sie czuje ze swoją rolą w tym systemie. Rolą, której tak właściwie nie ma, bo został tylko wepchnięty z partyzanta w jedyną pustą pozycję. A co do niego ma Messi, że ewidentnie go pomija to nie mam pojęcia, skoro nawet Suarez wydaje sie mieć z Antkiem bardzo fajne relacje.
1
@arasz1819 No ale... przecież nikt nigdzie nie napisał że super hiper Juventus zajebiście że grają na Ronaldo. Wcześniej grali jako kolektyw, ale przede wszystkim mieli inny skład i innego trenera. Gdyby z obecnego Juve wyjąć Ronaldo i wsadzić innego piłkarza, zostawiając taką samą taktykę, to byliby gdzieś w środku tabeli w najlepszym wypadku.
Ja to widzę w ten sposób: Grają na niego bo są słabi, a nie że są słabi bo grają na niego :)
1
@arasz1819 Pisać, że ja jestem zapatrzony w Ronaldo to już ciężko o większą głupotę, naprawdę :) Gdyby za Ronaldo był tam inny napastnik i też strzelał tyle bramek, to Juventus byłby uzależniony od tego właśnie piłkarza. Ale jest tam Ronaldo, więc są uzależnieni od Ronaldo
10
@robsesh Lautaro przynajmniej w przeciwieństwie do Griezmanna jest (byłby) kupiony na konkretną pozycję jako następca Suareza, w tym prawdopodobnie jeden sezon będą mogli pograć razem. Na Antka od początku nie było żadnego, ale to najmniejszego pomysłu.
3
@Gaucho Juventus zdobył w tym sezonie 44 bramki, z czego aż 20 to gole Ronaldo, trzeba coś dodawać do tego? Jasne że grają na niego, przecież po to był ściągnięty, tym bardziej że środek pola Juve to jest jakiś nieśmieszny żart.
7
@betonito ale wiesz że prawdopodobnie go już latem w City nie będzie? Nawet niezależnie od tego bana i tak pewnie by odszedł po sezonie.
13
@SkN Skoki Narciarskie 2002. Serdecznie zapraszam, Adam Małysz.
3
@robsesh ??? No skoro wydają milion razy więcej niż zarabiają (z oficjalnych źródeł :)) to stać ich na zapłacenie marnych 30mln. Przecież ich nie wykluczyli za to że nie mają pieniędzy xD City było ostrzegane wielokrotnie i temat przewija się już od kilku lat, wiedzieli co sie święci
7
@myscooter Z czego Barca ma wiele większe przychody niż wymieniona wcześniej dwójka :)
0
@Arkon Czy ja wiem, smarować był czas zanim wyszła na świat oficjalna decyzja i wszyscy już o tym wiedzą, nawet UEFA sie tak nie ośmieszy żeby im to teraz anulować. Jednak CAS to co innego xD
1
@Kidd na 90% po prostu kolejna drużyna bedzie grała, czemu cała liga miałaby cierpieć przez jedną drużynę (ograniczenie punktów do rankingu itd)
6
@kubix05 Ok boomer