5

@arda ja bym wypożyczył Aguero albo Lewandowskiego

3

@macio_944 w sumie mnie nie dziwi, że firmy które wydają chyba najbardziej dopracowane gry (CDP i Rockstar, port RDR2 na PC to wpadka, ale chyba już załatali) najbardziej wykorzystują pracowników. W takim EA czy Ubisofcie nie słyszałem żeby się ludzie skarżyli, ale za to wiadomo jak ich gry wyglądają

3

0

@ShawnC Trzeba jednak brać pod uwagę, że Inter w rewanżu z nami też miał rezerwową praktycznie całą drugą linię. A jak widać chłopaki z przodu sami sobie mało kreują i polegają na podaniach od kolegów

2

@TheNekro94 Teraz sie stawia na wyrobników, co to będą zasuwać we wszystkie strony po kolei, a ci "z fantazją" są faulowani po 15 razy w meczu. Jedni sami sie wykończą, a drugich wykończą ci pierwsi :V

7

Oho, Griezmann założył sobie organizacje esportową, ciekawe :V


4

@Szicek10 Podobno w lipcu

12

@NaFazieHitman Kane XD to już lepiej dajcie tego Piątka

5

@Avada Kedavra A umiesz płakać na zawołanie i drzeć pape jak poparzony? To jesteś idealny

9

@koksik2700 Udział przy bramce co 120 minut, raczej nie jest to tragiczny wynik :)

11

Komentarz usunięty

0

@Katalończyk 99

0

@AmigoBlancos Chodzi po prostu o przyszłą gwiazdę z Brazylii :)

5

@xofcbxo ale tak razem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@xofcbxo wypijemy sobie meliski?

5

@Bobo25 " zbyt wielkiej uwagi do kwestii fizycznych/wydolnościowych nie przykładał"
przekręcania jednego i tego samego cytatu ciąg dalszy ;f

4

@amanter jakoś mu marnowanie okazji nie przeszkadza jak podaje do swojego funfla Luisa 8 na 10 piłek

2

@ollo0 szkoda że tylko jeden z nich to napastnik i to jeszcze kaleczny

3

@LeoMessi1994 Abel Ruiz jest ale chłopa mocno kontuzje przystopowały i teraz sie zawija podobno do Lizbony na wypożyczenie

3

@blaugrana1980 Suarez w lidze mistrzów i tak nic nie gra od dawna :V

1

@Jakchcesz miał być ostatni post, do spania ale już

4

@Volk nie no szanujmy sie, tutaj też jest niezłe bagno jak biali grają :)

1

@Przemek2323 aj przemuś przemuś, spójrz czasem na życie pozytywnie zamiast wiecznie srać pod siebie

0

@Bartek22 no generalnie przy takiej budowie to na to przepychanie on nic nie poradzi, tu potrzeba tygodni na siłowni

1

@Douglasinho Grał sporo bliżej środka razem z Messim. Występ jak najbardziej na plus, choć dalej nie rozumiem jaka ma być rola na dłuższą metę w tej drużynie. Suareza też nie zastąpi na szpicy bo ewidentnie ciągnie go niżej. Oj będziemy mieli ból głowy bez Luisito :)

24

@Przemek2323 albo ci co nie mieli -5 dioptrii na każdym oku

7

@Douglasinho jak ciało obce to dziś wyglądał Rakitic a nie Griezmann

1

@Chwytliwy Na to własnie cierpiał Betis Setiena - brak napastnika, a klub nie chciał mu go kupić. Myślę że tym razem tak łatwo nie da sie spławić i jeśli faktycznie w najbliższym czasie nic nie wymyśli to kogoś ściągną. Oby nie Boatenga :)

9

Szczerze, w obliczu braku Frenkiego, Arthura i przede wszystkim Suareza spodziewałem się nawet 0:0 i czułem że będą męczarnie jeśli chodzi o to ostatnie podanie. Ale to co chciałem zobaczyć zobaczyłem - absolutna kontrola nad meczem i nie siedziałem 90 minut w strachu, że zaraz ktoś walnie babola i będziemy gonić wynik (chociaż raz było blisko). Miejmy nadzieję, że w najbliższych tygodniach wymyślą coś żeby ten brak Luisito jakoś "zakleić"

2

@Jaro1279 nie wchodź to wzrośnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?