0

Pytanie za 100 punktów do pirackich świrów: da sie już obejrzeć online Jokera w dobrej jakości gdzieś? Nie chce pobierać z torrentów

0

@marcin000019 z 8 drużyn aż 3 wywalczą sobie awans na Katowice, niestety tak realistycznie patrząc nie sądzę że którakolwiek z trzech polskich ekip sie dostanie. Jasne, mają szanse, ale wole się miło zaskoczyć niż rozczarować setny raz :F

0

@LoveValverde nawet Tibo Kurła ma formę

7

@robsesh pewnie dlatego jest na rynku pierdylion laptopów które lepiej radzą sobie z grami niż twój komputer

9

@LoveValverde ale bilety na stadion są wyprzedane podobno, po prostu przyjdą miejscowi zamiast Hiszpanów, co za różnica

1

@olek_____5 bardziej przesadzonego komentarza nie da się napisać, i to w obie strony jednocześnie

17

@MIKE89 na twoim miejscu po wymyśleniu takiej historyjki bym nie nazywał innych idiotami xD

1

@Ermitano odpalam sobie czasem to


1

@El dominatore nie ma co wyrokować przed. Jak się tak naładujesz od początku że da ciała, to nawet jak mu wyjdzie porządnie to ci nie podpasuje

13

@Adamski69 sama jego głowa jest tyle warta. Ciekawe ile byłaby warta sama głowa Mbappe

28

@gumaz kręcony licznik

5

@Odesseiron to nie jest bzdura, jego klub oficjalnie poinformował że wypożyczenie zakończone na życzenie piłkarza. Tylko że on do Barcelony nie wróci, po prostu chce przejść szybciej do Galatasaray

0

@damianex10 jedyny słuszny Chajzer

5

@ViscaBarca123 myślałem że tam będzie Xavi w koszulce meczowej Barcelony i Guardiola na ławce :/

14

@Showman przez te wszystkie zmienne w postaci wiatru, przeliczników i belki to tylko ciekawostka, a nie coś co by miało jakieś odzwierciedlenie

10

Leon Zawodowiec za 15 minut na Pulsie dla zainteresowanych

0

@contowsky De Gea :F

0

@TheNekro94 pytanie czy naprawdę chcemy rozliczać tych pseudo-ekologów, którzy poza gadaniem i tak gówno mogą zrobić, czy właśnie ludzi którzy mogli coś na to poradzić. Mogli, bo tu trzeba było reagować dawno temu zanim to się rozrosło na taką skalę, ale reakcji nie było.

1

@TheNekro94 akurat z tego co wiem to Australijczycy mają największe pretensje do swojego własnego rządu o brak odpowiedniej reakcji, a nie do jakiejś celebrytki co ze szkoły uciekła. Także Pan premier niech się zajmie swoim ogródkiem zamiast płakać że jakieś dziecko coś źle napisało w internecie.

12

@TheNekro94 najpierw się czepiasz że nie zabrała głosu, jak się jednak okazało że nie masz racji i zabrała to dalej ona jest ta najgorsza bo na pewno zrobiła to tylko dla korzyści. Po prostu powiedz ze chcesz sobie pomarudzić z nudów na cokolwiek

12

@kamilos1214 znalazłbym jakieś szwajcarskie korzenie

32

@shinthps proponuję jeszcze raz w roku noc oczyszczenia gdzie się będziemy mogli zwyzywać bez konsekwencji

1

Wbijasz rano odruchowo na Ramble
Po kilku postach przypominasz sobie że wczoraj był remis
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/030/967/spongebob.jpg

2

@Mathew86 jeżeli udałoby się ten transfer sfinansować ze sprzedaży Semedo to niech przychodzi. Ale i tak nie jestem przekonany. Poczekałbym na nowego trenera i niech on decyduje, chociaż wiem że nie zawsze jest tak pięknie bo jak nie teraz to kto inny go zaklepie.

7

@Mathew86 obaj to są wynalazki, a skoro do jednego już mamy prawo wykupu to nie widzę sensu :)

4

Emersona niech ściągną, jeden wynalazek już mamy

16

@sonek zadaje mu co 3 dni te same durne pytania to się nie dziwię

0

@Danny Gaucho e tam, ewidentnie nam wiało w plecy i upadliśmy jak Morgenstern

3

@NeroTFP zawsze to jakaś odmiana po Stochu i Kobayashim wygrywajacymi wszystkie konkursy :D

9

@MensculinVeB zawsze wolałem psy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?