0

@Qlewer hmm, no mnie akurat nie dziwi że inaczej oceniany jest taki mecz w wykonaniu drużyny po tygodniu pracy z trenerem, a inaczej po 2,5 roku.

0

@koksik2700 jako co

2

@Mati90fcb Perez za Ansu, Arthur i Puig za Vidala i Rakitica :)

3

@koksik2700 za Ernesto przynajmniej już by bramki były! Co z tego że w plecy

3

@A_Gomesinho_21 po to żeby w trakcie meczu mogli zmienić ustawienie?

0

@bari_94 co za różnica jak on ma problem z podjęciem najprostszej decyzji kiedy i gdzie podać

5

Fati zbyt długo był bez gry, najważniejsze że jest ciągle pod grą i dostaje te piłki

3

a Messi dalej chce wszystko sam :f

0

@ShinobiQWE trafiają sie tez osoby twierdzące że ziemia jest płaska i szczepionki powodują autyzm, ale czy ktoś sie powinien nimi przejmować :)

2

@IAmBackCules no nie skupiałem sie na liczbach bo nie wiem ile to było

3

@Lord_Vader pewnie Schlirenzauer miał dwa razy taką serie po prostu. np. 9 podiów z rzędu i za jakiś czas znowu

6

@Kacstiff ŁUKAAAASZ PISZCZEEEEEK a teraz słoweńcy

1

@NaFazieHitman żadne, na Twitterze ma info że nie posiada konta na fejsie

28

@Barca_Big_Moment ja bym chciał żeby Shakira urodziła mi syna

1

@Katalończyk 99 na razie to ty tu najwięcej marudzisz teraz

9

@barteq jak to sie mówi - z dwojga złego lepiej tą stroną

1

@xofcbxo w końcu ktoś normalny

1

@Colon nie wyzywaj dobre?

8

@Chwytliwy ja w sreberka jak świstak

13

@Chwytliwy tym bardziej po co nam Bernardeschi :F

8

@Damian11 w pomocnikach Liverpoolu też nie widze nic ciekawego, a połykają na śniadanie całą te "najlepszą" lige

35

@IronSanHybrid admin chyba coś sugeruje xD

0

@Avada Kedavra Joker Maria Bartomeu?

4

@Mathew86 Nadal United płaci ponad połowe jego pensji z tego co pamiętam

5

@IronSanHybrid jestem memicznym pedantem, boli mnie serduszko

5

@IronSanHybrid Generalnie ten mem jest źle użyty bo Peter po zdjęciu okularów ogarnia że lepiej widzi bez nich, także powinny być odwrotnie hehe

24

@IronSanHybrid to że United płaci więcej niż City, porównując ich kadry, to jest jakiś potężny żart XD

1

@szela1899 e tam Eminem, nowy album Maca Millera wyszedł :)

2

@Witekk10 Wg Sky Sports zapłacą za niego £1.3m :V

0

@ForcaMilosz i tak gra wychodzi na stare to co za różnica. Po prostu sie nie wyrobili. Wiedźmina przekładali chyba trzy razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?