19 stycznia 2020, 22:07
0
@Qlewer hmm, no mnie akurat nie dziwi że inaczej oceniany jest taki mecz w wykonaniu drużyny po tygodniu pracy z trenerem, a inaczej po 2,5 roku.
19 stycznia 2020, 22:06
@koksik2700 jako co
19 stycznia 2020, 22:00
2
@Mati90fcb Perez za Ansu, Arthur i Puig za Vidala i Rakitica :)
19 stycznia 2020, 21:52
3
@koksik2700 za Ernesto przynajmniej już by bramki były! Co z tego że w plecy
19 stycznia 2020, 21:47
@A_Gomesinho_21 po to żeby w trakcie meczu mogli zmienić ustawienie?
19 stycznia 2020, 21:46
@bari_94 co za różnica jak on ma problem z podjęciem najprostszej decyzji kiedy i gdzie podać
19 stycznia 2020, 21:43
5
Fati zbyt długo był bez gry, najważniejsze że jest ciągle pod grą i dostaje te piłki
19 stycznia 2020, 21:21
a Messi dalej chce wszystko sam :f
19 stycznia 2020, 17:54
@ShinobiQWE trafiają sie tez osoby twierdzące że ziemia jest płaska i szczepionki powodują autyzm, ale czy ktoś sie powinien nimi przejmować :)
19 stycznia 2020, 17:52
@IAmBackCules no nie skupiałem sie na liczbach bo nie wiem ile to było
19 stycznia 2020, 17:49
@Lord_Vader pewnie Schlirenzauer miał dwa razy taką serie po prostu. np. 9 podiów z rzędu i za jakiś czas znowu
19 stycznia 2020, 16:51
6
@Kacstiff ŁUKAAAASZ PISZCZEEEEEK a teraz słoweńcy
19 stycznia 2020, 14:46
1
@NaFazieHitman żadne, na Twitterze ma info że nie posiada konta na fejsie
19 stycznia 2020, 14:43
28
@Barca_Big_Moment ja bym chciał żeby Shakira urodziła mi syna
18 stycznia 2020, 11:39
@Katalończyk 99 na razie to ty tu najwięcej marudzisz teraz
18 stycznia 2020, 11:38
9
@barteq jak to sie mówi - z dwojga złego lepiej tą stroną
18 stycznia 2020, 10:57
@xofcbxo w końcu ktoś normalny
18 stycznia 2020, 10:50
@Colon nie wyzywaj dobre?
18 stycznia 2020, 10:28
8
@Chwytliwy ja w sreberka jak świstak
17 stycznia 2020, 21:41
13
@Chwytliwy tym bardziej po co nam Bernardeschi :F
17 stycznia 2020, 21:12
@Damian11 w pomocnikach Liverpoolu też nie widze nic ciekawego, a połykają na śniadanie całą te "najlepszą" lige
17 stycznia 2020, 21:03
35
@IronSanHybrid admin chyba coś sugeruje xD
17 stycznia 2020, 14:39
@Avada Kedavra Joker Maria Bartomeu?
17 stycznia 2020, 14:25
4
@Mathew86 Nadal United płaci ponad połowe jego pensji z tego co pamiętam
@IronSanHybrid jestem memicznym pedantem, boli mnie serduszko
17 stycznia 2020, 14:22
@IronSanHybrid Generalnie ten mem jest źle użyty bo Peter po zdjęciu okularów ogarnia że lepiej widzi bez nich, także powinny być odwrotnie hehe
17 stycznia 2020, 14:20
24
@IronSanHybrid to że United płaci więcej niż City, porównując ich kadry, to jest jakiś potężny żart XD
17 stycznia 2020, 11:08
@szela1899 e tam Eminem, nowy album Maca Millera wyszedł :)
16 stycznia 2020, 20:38
@Witekk10 Wg Sky Sports zapłacą za niego £1.3m :V
16 stycznia 2020, 20:28
@ForcaMilosz i tak gra wychodzi na stare to co za różnica. Po prostu sie nie wyrobili. Wiedźmina przekładali chyba trzy razy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Qlewer hmm, no mnie akurat nie dziwi że inaczej oceniany jest taki mecz w wykonaniu drużyny po tygodniu pracy z trenerem, a inaczej po 2,5 roku.
0
@koksik2700 jako co
2
@Mati90fcb Perez za Ansu, Arthur i Puig za Vidala i Rakitica :)
3
@koksik2700 za Ernesto przynajmniej już by bramki były! Co z tego że w plecy
3
@A_Gomesinho_21 po to żeby w trakcie meczu mogli zmienić ustawienie?
0
@bari_94 co za różnica jak on ma problem z podjęciem najprostszej decyzji kiedy i gdzie podać
5
Fati zbyt długo był bez gry, najważniejsze że jest ciągle pod grą i dostaje te piłki
3
a Messi dalej chce wszystko sam :f
0
@ShinobiQWE trafiają sie tez osoby twierdzące że ziemia jest płaska i szczepionki powodują autyzm, ale czy ktoś sie powinien nimi przejmować :)
2
@IAmBackCules no nie skupiałem sie na liczbach bo nie wiem ile to było
3
@Lord_Vader pewnie Schlirenzauer miał dwa razy taką serie po prostu. np. 9 podiów z rzędu i za jakiś czas znowu
6
@Kacstiff ŁUKAAAASZ PISZCZEEEEEK a teraz słoweńcy
1
@NaFazieHitman żadne, na Twitterze ma info że nie posiada konta na fejsie
28
@Barca_Big_Moment ja bym chciał żeby Shakira urodziła mi syna
1
@Katalończyk 99 na razie to ty tu najwięcej marudzisz teraz
9
@barteq jak to sie mówi - z dwojga złego lepiej tą stroną
1
@xofcbxo w końcu ktoś normalny
1
@Colon nie wyzywaj dobre?
8
@Chwytliwy ja w sreberka jak świstak
13
@Chwytliwy tym bardziej po co nam Bernardeschi :F
8
@Damian11 w pomocnikach Liverpoolu też nie widze nic ciekawego, a połykają na śniadanie całą te "najlepszą" lige
35
@IronSanHybrid admin chyba coś sugeruje xD
0
@Avada Kedavra Joker Maria Bartomeu?
4
@Mathew86 Nadal United płaci ponad połowe jego pensji z tego co pamiętam
5
@IronSanHybrid jestem memicznym pedantem, boli mnie serduszko
5
@IronSanHybrid Generalnie ten mem jest źle użyty bo Peter po zdjęciu okularów ogarnia że lepiej widzi bez nich, także powinny być odwrotnie hehe
24
@IronSanHybrid to że United płaci więcej niż City, porównując ich kadry, to jest jakiś potężny żart XD
1
@szela1899 e tam Eminem, nowy album Maca Millera wyszedł :)
2
@Witekk10 Wg Sky Sports zapłacą za niego £1.3m :V
0
@ForcaMilosz i tak gra wychodzi na stare to co za różnica. Po prostu sie nie wyrobili. Wiedźmina przekładali chyba trzy razy