4

@Peciak no fajnie że gra, tylko niech to utrzyma z normalnym przeciwnikiem a nie Levante grającym na ślepo

0

@Robertinho Dziękuję, koledzy wyżej już wyjaśnili, przepraszam za zamieszanie.

0

@Transu96 a chcesz boksa

0

@Artsss A to przepraszam, dopiero wpadłem
@Nigaki Ja ci dam za słaba, u mnie powinno być TOP5000

1

Halo czemu w moim TOP5 są tylko 2 komentarze prosze to wyjaśnić @Robertinho

4

Turbo podobno w WBA


8

@sendesara pisali już o tym, po prostu przegapiłeś :)

0

@messi564 Może tak, tego jego wpisu na Twitterze nie traktuje jako potwierdzenie, być może po prostu wyśmiał w ten sposób te plotki

39

Podobno Bakambu był już w drodze do Barcelony, ale zadzwonił do niego Abidal że jednak z niego rezygnują, no fest xD


3

@puyol_presidend5 a ja sie dopiero dowiedziałem, że procenty są przemienne i 8% z 25 to tyle samo co 25% z 8

0

@Hubert102 jak bramki zobaczysz to w zasadzie widziałeś już wszystko co było ciekawego w tym meczu

1

@Ratamahatta jest jeden problem, ciężko przypomnieć sobie wypożyczenia z Barcelony, które dały wymierne korzyści w rozwoju piłkarza, zamiast pozbywać sie niechcianego

1

@daniel32778 a jeszcze Trincao do tego :v

16

@DaPi zapomniał głównego programu też potrenować na apce

0

@Avada Kedavra e tam gadasz, w pierwszych dwóch sezonach grał elegancko

0

@Bykunn a Dembele?? :D

4

@Hiacynk kiedyś napisałbym Robert Lewandowski, ale w ostatnich latach bardzo się rozwinął we wszystkich aspektach obok strzelania i zdecydowanie by sobie poradził

0

@deyna2018 Grałem. To powinno być DLC do Saints Row 3 tak na dobrą sprawę, bo to dokładnie to samo na tym samym silniku tylko jeszcze bardziej pokręcone i przesadzone moim zdaniem. Popieram przedmówcę że The Third dużo lepsze.

5

@snake99 zbanujcie w końcu tego cymbała za prowo bo ile można

1

@JimMorrisonFCB aż się przypomina gdy zapowiadanym wzmocnieniem obrony został wracający po kontuzji Puyol

2

@KacperVEB no pewnie ten któremu najbliżej do ceny 3500 :V

7

@BigShaq czy oni zacytowali sport.pl jako źródło xD

3

@Kapitan hawk podobno prawda, a może nie do końca

0

@wierbafcb @brzucho pamiętajcie że za pół roku za darmo by odszedł

1

@Balus Mam nadzieje że jesteś z siebie dumny

2

@Balus no i masz xDD

0

@PieN rychło w czas ;f

2

@michaleu Ale... ludzie tutaj nawet wrzucają gole piłkarzy, którzy nigdy nie byli w żaden sposób związani z Barceloną, więc...

2

@Hiacynk Kręci liczby jak Jesse Lingard jakby nie patrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?