@FanBarcy22 gdybym dostawał złotówke za każdym razem, jak ktoś nie ma pojęcia skąd sie wzięło mes que un club, to chyba już bym wykupił większość udziałów w Amazonie
@Pilka_jest_okragla Aczkolwiek Leganes zaznacza, że nie ma żadnych pretensji do Barcelony, tylko do samych przepisów. Barcelona miała możliwość to wykorzystała, ale odpowiednio komunikowali sie z władzami Leganes. Chociaż raz nie zachowali sie jak buce, chociaż z perspektywy Leganes to i tak niewiele zmienia.
@IronSanHybrid Ten przepis najzwyczajniej w świecie powinien przestać istnieć. Jeśli Leganes dostałoby teraz pozwolenie, to co z klubem od którego oni kupią piłkarza? Też musi dostać. A potem kolejny. Od tego są dwa okna transferowe żeby zbudować kadrę, która pozwoli sobie z tak długą kontuzją poradzić
@Elosek Czasami jest też tak, że taki nowy nabytek z miejsca daje kilka bramek i dopiero potem jak mija "miesiąc miodowy" to zderza sie z rzeczywistością, może na te pół roku pociągnie xD
0
@badej60 Musimy też nie odchodzić od gry z gościem, który umie grać jako wysunięty napastnik.
1
@FanBarcy22 gdybym dostawał złotówke za każdym razem, jak ktoś nie ma pojęcia skąd sie wzięło mes que un club, to chyba już bym wykupił większość udziałów w Amazonie
4
@Pilka_jest_okragla Aczkolwiek Leganes zaznacza, że nie ma żadnych pretensji do Barcelony, tylko do samych przepisów. Barcelona miała możliwość to wykorzystała, ale odpowiednio komunikowali sie z władzami Leganes. Chociaż raz nie zachowali sie jak buce, chociaż z perspektywy Leganes to i tak niewiele zmienia.
9
@IronSanHybrid Ten przepis najzwyczajniej w świecie powinien przestać istnieć. Jeśli Leganes dostałoby teraz pozwolenie, to co z klubem od którego oni kupią piłkarza? Też musi dostać. A potem kolejny. Od tego są dwa okna transferowe żeby zbudować kadrę, która pozwoli sobie z tak długą kontuzją poradzić
0
@mientusek1407 jasne, ale wystarczyło nie pozbywać sie Pereza za paczke gruszek
1
@Kamiloza91 jaki szlak? turystyczny? :P
4
@macio_944 Szczerze? Jestem ciekaw ile z tych jedynek to oceny osób, które nawet nie mają zamiaru obejrzeć filmu
0
@Elosek Czasami jest też tak, że taki nowy nabytek z miejsca daje kilka bramek i dopiero potem jak mija "miesiąc miodowy" to zderza sie z rzeczywistością, może na te pół roku pociągnie xD
5
@parpe Niemożliwe
https://i.gyazo.com/69055319d280e97cebdd636e942abbcf.png
0
@pinasmeister Jak miała bodajże 5 lat to wyjechali do UK, ot cały sekret :)
3
@BarcaInfo Może w końcu jakiś Milan który sie da oglądać
7
Komentarz usunięty
32
@FC1899Barca Jak czytam te porównania transferów to mam chęć sie umówić do onkologa
1
@Veb1233 Bronie i czołgi :)
3
Reddit cały też akurat spadł z rowerka, może znowu jakaś grubsza awaria. No albo zbieg okoliczności :F
0
@Saenchai Sam tak napisałeś, ja sie tylko odnoszę. Porównujesz siebie do Dembele co już pokazuje że nie masz najmniejszego pojęcia o pracy mięśni
0
@Zieliniak z Boatenga też raczej sie ludzie nie cieszyli tak tylko dodam :P
8
@IronSanHybrid Dokładnie, kwestia czasu.
6
@Saenchai a to Dembele ma kontuzje kości czy mięśni? Ktoś ci chyba na treningu ostatnio w głowe przyłożył
2
@Kajtek77 no skoro ma klauzule to co oni mają do oddawania. Pytanie czy sam Werner chciałby ich zostawić jak nadal grają w LM
1
@MesQueUnClub_87 no miał wtedy 16 lat
0
@Rakitovic00 Też fakt
1
@krzywy no po prostu nie ma zakazu gry w LM po zmianie klubu w trakcie sezonu
4
@Rakitovic00 Dlatego dobrze, że pierwszy mecz gramy na San Paolo :V
2
@lukas199626 Kupili go już oficjalnie 20 stycznia, więc jak po okienku? :)
5
Komentarz usunięty
10
@damianex10 czyli mój stary cały czas trenował do olimpiady, o cholera
0
@DaPi wydaje mi się że to właśnie United ma najwięcej punktów zdobytych w meczach z TOP6 (za LFC rzecz jasna).
0
@LuisSalvano No ten to sie na pewno z koszulek nie zwróci :)
3
@contowsky Mają wartość, ale z tego co widzę to niestety nie wiesz jaką :P