0

@badej60 Musimy też nie odchodzić od gry z gościem, który umie grać jako wysunięty napastnik.

1

@FanBarcy22 gdybym dostawał złotówke za każdym razem, jak ktoś nie ma pojęcia skąd sie wzięło mes que un club, to chyba już bym wykupił większość udziałów w Amazonie

4

@Pilka_jest_okragla Aczkolwiek Leganes zaznacza, że nie ma żadnych pretensji do Barcelony, tylko do samych przepisów. Barcelona miała możliwość to wykorzystała, ale odpowiednio komunikowali sie z władzami Leganes. Chociaż raz nie zachowali sie jak buce, chociaż z perspektywy Leganes to i tak niewiele zmienia.

9

@IronSanHybrid Ten przepis najzwyczajniej w świecie powinien przestać istnieć. Jeśli Leganes dostałoby teraz pozwolenie, to co z klubem od którego oni kupią piłkarza? Też musi dostać. A potem kolejny. Od tego są dwa okna transferowe żeby zbudować kadrę, która pozwoli sobie z tak długą kontuzją poradzić

0

@mientusek1407 jasne, ale wystarczyło nie pozbywać sie Pereza za paczke gruszek

1

@Kamiloza91 jaki szlak? turystyczny? :P

4

@macio_944 Szczerze? Jestem ciekaw ile z tych jedynek to oceny osób, które nawet nie mają zamiaru obejrzeć filmu

0

@Elosek Czasami jest też tak, że taki nowy nabytek z miejsca daje kilka bramek i dopiero potem jak mija "miesiąc miodowy" to zderza sie z rzeczywistością, może na te pół roku pociągnie xD

0

@pinasmeister Jak miała bodajże 5 lat to wyjechali do UK, ot cały sekret :)

3

@BarcaInfo Może w końcu jakiś Milan który sie da oglądać

7

Komentarz usunięty

32

@FC1899Barca Jak czytam te porównania transferów to mam chęć sie umówić do onkologa

1

@Veb1233 Bronie i czołgi :)

3

Reddit cały też akurat spadł z rowerka, może znowu jakaś grubsza awaria. No albo zbieg okoliczności :F

0

@Saenchai Sam tak napisałeś, ja sie tylko odnoszę. Porównujesz siebie do Dembele co już pokazuje że nie masz najmniejszego pojęcia o pracy mięśni

0

@Zieliniak z Boatenga też raczej sie ludzie nie cieszyli tak tylko dodam :P

8

@IronSanHybrid Dokładnie, kwestia czasu.

6

@Saenchai a to Dembele ma kontuzje kości czy mięśni? Ktoś ci chyba na treningu ostatnio w głowe przyłożył

2

@Kajtek77 no skoro ma klauzule to co oni mają do oddawania. Pytanie czy sam Werner chciałby ich zostawić jak nadal grają w LM

1

@MesQueUnClub_87 no miał wtedy 16 lat

0

@Rakitovic00 Też fakt

1

@krzywy no po prostu nie ma zakazu gry w LM po zmianie klubu w trakcie sezonu

4

@Rakitovic00 Dlatego dobrze, że pierwszy mecz gramy na San Paolo :V

2

@lukas199626 Kupili go już oficjalnie 20 stycznia, więc jak po okienku? :)

5

Komentarz usunięty

10

@damianex10 czyli mój stary cały czas trenował do olimpiady, o cholera

0

@DaPi wydaje mi się że to właśnie United ma najwięcej punktów zdobytych w meczach z TOP6 (za LFC rzecz jasna).

0

@LuisSalvano No ten to sie na pewno z koszulek nie zwróci :)

3

@contowsky Mają wartość, ale z tego co widzę to niestety nie wiesz jaką :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?