0

@Bobo25 no i elegancko, działaj panie rektorze działaj

40

@NeroTFP po prostu zapomniał że jest chory

3

@KacperVEB o 10 miała rozpocząć się konferencja po naradzie zespołu zarządzania kryzysowego. Nie wiem czy już trwa czy opóźnienie jakieś

0

@Kettger no Ter Stegenowi też Atalanta nie strzeliła :D

3

@Avada Kedavra gościu pewnie łyknął że to przez zupę z nietoperza xD

15

@beznicku1000 No dżuma też sama zniknęła, razem z połową Europy xD

0

@marcin000019 no...bo dobrał karty :)

7

@macio_944 te klasyfikacje wiekowe PEGI itd. są tak samo bezużyteczne jak potwierdzenie wieku na stronach porno xD

1

@koksik2700 no jak idziesz spać o północy to pewnie jest xD

0

@tomono polecam z north fisha wyjść

0

@itmustbejoke z napisami angielskimi zdecydowanie. Jak będziesz rozumiał to nie czytasz, jak czegoś nie zrozumiesz to przeczytasz na napisach. Proste :)

0

@KapiFCB To kluby powinny lecieć do prawników, żeby nie płacić pełnej pensji piłkarzom skoro nie będą grali spotkań :)

11

@Barwindg miajom

1

@Arkon no tak bo w La Liga to w każdym meczu jest tyle emocji że się z ekranu wylewa

1

@Krzysztof1987 zachowywał by się jak człowiek to by mu ludzie kibicowali

0

No to panu już podziękujemy

4

@tbas weź ty napisz to po polsku od nowa

17

The Last of Us doczeka się serialu, który będzie owocem współpracy firm HBO, Sony Pictures Television oraz PlayStation Productions. Za jego scenariusz ma odpowiadać Neil Druckmann z Naughty Dog i Craig Mazin znany z doskonale przyjętego Czarnobyla.

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/serial-the-last-of-us-zmierza-na-hbo-scenarzysta-czarnobyla-na-po/z01d7b2

0

@mikael Zmienili coś w tym systemie w porównaniu do 19? Bo w 19stce dostawałem oferty od Romy i Napoli po awansie Chojniczanką do Ekstraklasy już xD

2

@Kajtek77 chyba że Schalke jednak zabuli za niego te chyba 25 baniek jak dalej będzie tak grać :D

5

@4drian0 Może cie to zdziwi, ale ta firma nie istnieje i tylko konto se prowadzą dla beki :V

0

@Szenszej Przez ciebie myślałem że mi sie karta graficzna wywaliła i artefakty wyświetla

2

@Messibestplayerintheworld Hellblade warto, szczególnie polecam grać na słuchawkach bo ścieżka dźwiękowa to chyba najmocniejszy element tej gry. W GreedFalla nie grałem

6

@KamQiX jak do wyboru to super, jak narzucą jeden wariant to nadal średnio

0

@Danny Gaucho jeden nie był gotowy na el Clasico, drugi się na el Clasico nie nadaje. Ja wolę pierwszego

3

@Danny Gaucho no podejmujesz ryzyko po rozmowie z piłkarzem i sztabem wystawiając piłkarza na ważny mecz. Na porządku dziennym w klubach tak się dzieje

4

@Bykunn myślisz że Firpo zagrałby lepiej? Ja nie sądzę

0

@SeeleyBooth no niby 12 milionów, ale ściągnęli już na tą samą pozycję Wague (wiadomo jak to wygląda) a w Betisie nadal czeka Emerson. Ile można tych prawych obrońców ściągać za grosze. Te 12 baniek jest potrzebne gdzie indziej, choć i tak pewnie trafi w błoto

0

@cules100pro nie no nie popadajmy w skrajności. Zawodzi na razie i to bardzo, ale też nie ma co bić na alarm. Wydaje mi się że ten klub i ta kadra jest obecnie w takim stanie, że nawet jakiś De Bruyne by miał problem wejść na swój poziom

2

@VanBest w czym kadra z poprzedniego sezonu była lepsza od obecnej? Była nawet gorsza, jedynie kontuzji tyle nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?