6

@Piotr89Sand a czemu mam ci uwierzyć skoro nie podałeś źródła i sam piszesz że internet to siedlisko fake news

2

-Obcięcie pensji bo klub nie ma przychodów? A nigdy w życiu, won stąd!
3 miesiące później
-Ale... ale jak to nie mamy pinionszków na Neymara? ;(

2

@NeroTFP Reputacja tego klubu w ostatnich latach zaliczyła taki zjazd że to sie w pale nie mieści, a oni jeszcze tylko do tego dokładają. Jak sie nie zgodzą to śmiech na sali

11

@NeroTFP Oni sie powinni dogadać prywatnie solidarnie w tej kwestii, to już w ogóle by była tragedia jakby kapitan musiał postem na instagramie wymuszać obniżki pensji kolegom

0

@DLFCB No nie licząc takich państw jak Watykan, San Marino czy Andora, które w sumie włączają sie praktycznie odpowiednio do Włoch i Hiszpanii, to faktycznie Luksemburg ma największy procent chorych do populacji, zaraz za nimi jest Islandia.

3

@Bykunn Zgadza się że decyzja zapadła za późno, ale nawet dzień przed miało to sens. No byli już w większości w kraju, ale z iloma osobami mieli bezpośredni kontakt? 10? 100? Zawsze lepiej niż 15 tysięcy ludzi w jednej hali stykających się ramionami i zdzierającymi głosy plując na siebie przy tym przypadkiem, nie mówiąc już o tym że przez hale Expo w trakcie IEM przewija się kilkaset tysięcy osób łącznie i każdy coś tam po sobie mógł "zostawić"

3

@NaFazieHitman w obecnej generacji też Xbox był mocniejszy a wiadomo jak wyszło :v

0

@KidusFCB na dysk google i tylko linka podesłać

0

@Kamil92 Sergio Ramos

0

@Hiacynk Niektórzy wtedy wczytują sejwa :V

0

@macio_944 Już myślałem że rozdają W3 GOTY za darmo :P

3

@Hiacynk Wszystkie te bezcukrowe smakują jak płyn do naczyń, ostatnio się naciąłęm na Sprite bez cukru i musiałem to wylać do zlewu, powinni to jakoś widoczniej oznaczać do diaska xD

0

@Hiacynk Jest jeszcze w ogóle w sklepie zwykłe pepsi cherry czy już tylko to bezcukrowe badziewie "no calories"

0

@bodzio10 Potem pan Minister powiedział że wyjście na świeże powietrze też jest konieczne dla zachowania zdrowia psychicznego (coś w tym rodzaju w każdym razie), więc by wynikało że można iść sie przespacerować, ino pojedynczo.

2

@4drian0 @SeeleyBooth Sory chłopaki, ale smacznego

0

@msmsms Ja tak kiedyś zrobiłem z goframi, ło panie

0

@Gwyn ale po co skoro mieli wypełnienie pojazdów ledwo 30%?

5

@MaTt_BarcaFan Dla tych co mają problem z myśleniem. Siedź na dupie

1

@tomono nie wiesz kto u ciebie mieszka?

15

@SeeleyBooth można ale dwójkami tylko

3

@barcafan9512 Do wyborów jeszcze trochę czasu, poczekaj :)

0

@joloskyy a ja gdzieś napisałem że u mnie tak jest? Przegłos sie znikąd nie pojawia i nawet na głupim skype idzie przeprowadzić normalną rozmowę jak sie wie jak się zachować. Żaden program tu nic nie zmieni. A widziałem dość nagrań z "e-lekcji" żeby stwierdzić że tam żadnego porządku nie ma w większości. Ja na szczęście już jestem na studiach i tacy idioci w większości poodpadali dużo wcześniej :)

5

@MichalZZZ Nie, nie za mało. O ile nie ściągasz nałogowo pornografii a napalone mamuśki z twojej okolicy nie przyciągają twojej uwagi, to windows defender wystarczy w zupełności.

1

@joloskyy Microsoft Teams*
Ale jak ktoś ma mikrofon z dupy albo nie potrafi go wyłączyć gdy nic nie mówi to wszędzie będzie przegłos i syf, jakiegokolwiek softu byś nie używał

0

@NeroTFP No i przeważnie te negocjacje wygrywają, więc chyba dla nich warto :)

0

@robsesh no właśnie, ludzie nie kupują gogli, nikt nie gra w te gry to po co je robić? Poza tym jakoś nagle na gogle od Valve tysiące ludzi znalazło pieniądze zaraz po zapowiedzi Alyxa

15

@msmsms pewnie bym dostał toporem w pierwszej linii i tyle by było z mojej bitwy xD

1

@macio_944 No tak, wiadomo że VR i AR to przyszłość i prędzej czy później wejdzie do codziennego użytku. Ale już było blisko żeby ten pomysł "zdechł" na jeszcze dobrych kilka lat. Po (oby) sukcesie Alyxa może coś przyspieszy w temacie, jak zobaczą że jednak można.

0

@macio_944 To była ostatnia deska ratunku dla gamingu w VR, gdyby Alyx nie wyszedł to VR skończyłby jak 3D w telewizorach, o którym już nikt nawet nie pamięta.

0

@Pawlak1992 Aguero do Arsenalu. Biedaczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?