@BulaKG Ale nie rozumiesz jednego, Najman był gościem Borka i sam Najman chciał żeby Stanowski się tam pojawił bo mieli "spine" na Twitterze wcześniej. Co ty myślałeś że oni se podyskutują o sporcie przy herbatce tam? Od początku było wiadomo jak to będzie wyglądać i po co Stanowski tam idzie. Poza tym... na tym polega Hejt Park między innymi :)
@Bobo25 nie wiem jak to jest ze zmianą pakietu w trakcie miesiąca bo od zawsze korzystam z najwyższego. A Dom z papieru już jest, premiery na Netflixie zawsze są o 9 polskiego czasu
@Bobo25 zmniejszenie tego bitrate'u nie rzuca sie w oczy, gdyby nie dali tego komunikatu (który musieli dać) to 95% użytkowników nigdy by nie zauważyła
@Colon no pewnie że uBlock Origin. Tab Manager super opcja dla kogoś kto chomikuje po 100 zakładek na pasku, ja jak mam więcej niż 5 na raz otwarte to mnie denerwuje :P
3
@BulaKG Ale nie rozumiesz jednego, Najman był gościem Borka i sam Najman chciał żeby Stanowski się tam pojawił bo mieli "spine" na Twitterze wcześniej. Co ty myślałeś że oni se podyskutują o sporcie przy herbatce tam? Od początku było wiadomo jak to będzie wyglądać i po co Stanowski tam idzie. Poza tym... na tym polega Hejt Park między innymi :)
3
@BulaKG Tak? A jakbyś siebie nazwał skoro worek ziemniaków jest odważniejszy?
1
@Danny Gaucho już myślałem że to jakiś kolejny synonim na dolne dwie półkule
1
@Danny Gaucho brałem w aucie, nie brałem w auto :/
15
@karci0 wziąć w auto?
3
@Piotr89Sand mi się nie podoba więc po co to robią, świat się kręci wokół mnie hohoho xD
0
@Bobo25 nie wiem jak to jest ze zmianą pakietu w trakcie miesiąca bo od zawsze korzystam z najwyższego.
A Dom z papieru już jest, premiery na Netflixie zawsze są o 9 polskiego czasu
2
@Bobo25 zmniejszenie tego bitrate'u nie rzuca sie w oczy, gdyby nie dali tego komunikatu (który musieli dać) to 95% użytkowników nigdy by nie zauważyła
11
@IronSanHybrid te "korki" gumowe sie zdzierały po tygodniu i były zwykłe trampki xD
4
@barcelonaLM że Kaczyński to karakan?
0
@MarioVeB! A jak by sprawdzał skoro nie może podejść i zmierzyć :)
0
@marcin000019 wchodzisz na serwer i czekasz aż sie mapa zmieni i masz dropa, proste xd po co jakieś bindy xd
0
@sergio5 Skoro bez niego mają teraz 3 miejsce, to skoro on jest taki super to z nim będzie jeszcze lepiej, tak czy nie?
5
@sergio5 czemu niby w LE? Teraz byli na 3 miejscu z 8pkt przewagi nad United
6
@joloskyy To teraz promowanie własnego albumu w mediach jest złe? :)
0
@paweuwarrior ja już o tym czytałem dwa dni temu, więc chyba nie fejk :)
9
@IAmBackCules ale 2m od sąsiadki też musisz :/
1
@DLFCB Jakby nie patrzeć to USA ma 5x więcej mieszkańców, a i rozłożonych na dużo większym terenie to też trudniej to jakoś zamknąć i ograniczyć
0
@Avada Kedavra Ja tak mam chyba od 3 lat :P
0
@Avada Kedavra Badają ilu osobom to przeszkadza czyt. ile osób zagląda na główną
3
@sebasek99 Podobno sam Prezes Kaczyński ma uczyć Wychowania do życia w rodzinie
0
@Colon no pewnie że uBlock Origin.
Tab Manager super opcja dla kogoś kto chomikuje po 100 zakładek na pasku, ja jak mam więcej niż 5 na raz otwarte to mnie denerwuje :P
3
@DanielOOL https://www.reddit.com/r/SoccerNoobs/comments/42zy7g/why_can_laporte_play_for_bilbao/
w komentarzu masz wyjaśnienie
1
@IronSanHybrid Nie no trzymajta mie bo mie rozniesie w tej kwarantannie
0
@IronSanHybrid A widzisz, a mi sie na studiach przydał :P
3
@SuperVegeta Newsów nie można poczytać cały rok w koło bo nie wiadomo czy to prawda czy żart
5
@IronSanHybrid od 6 lat istnieje już Photomath, który robi dokładnie to samo :P
0
@Kuczek TikiTaka mogłaby być w miejscu gorących dyskusji, które na głównej imo są niepotrzebnie wyświetlane
0
@tobiasson92 A czemu to ma znaczenie skoro masz siedzieć w domu? Na zakupach ci nie jest żona potrzebna
6
@Kajtek77 plage na świat spuścił żeby Barcelony nie było stać na transfer a tu piłkarze pensje obniżają, no zawsze wiatr w oczy