@Transu96 U mnie w mieście jest podobna sytuacja z wjazdem na McDrive, tyle że za "tobą" na tym rysunku zaraz jest zjazd z ronda i w kilkanaście sekund blokujesz całe rondo, ale wystarczy objechać żebyś wjeżdżał z przeciwnego kierunku bo tam jest pas do prawoskrętu na McDrive. I tak sie znajdą pajace co czekają tak jak na rysunku i blokują najbardziej ruchliwe rondo w mieście. Z tym że u nas da sie łatwo tego uniknąć objeżdżając z drugiej strony i masz osobny pas do zjazdu, tutaj chyba po prostu zablokujesz drugi pas, no ale masz prawo czekać :V
@Chwytliwy W jednym komentarzu piszesz że Jarosław wszystko kontroluje a Szumowski jest tylko kozłem ofiarnym, żeby w kolejnym napisać że Szumowski dostał wolną rękę i to on podejmuje decyzje. Chyba sie powinieneś z tym przespać jeszcze :V
@jordus100 Ale tak samo miałem z Beerbongs&Bentleys. Szczerze mówiąc to wszystkie utwory Posta na każdej jego płycie są "na jedno kopyto", to po prostu więcej tego samego i albo komuś to siedzi albo nie :P
@MesQueUnClub_87 Na GG może i tak było, teraz już nie ma czegoś takiego jak "nara" czy "uciekam" bo każdy jest online praktycznie nonstop, każde zniknięcie w ciągu dnia to jest zaledwie niezapowiedziane "zaraz wracam" :V
@Rothan1 Czarne lustro trzyma poziom tylko do pewnego momentu, no i tam każdy odcinek to osobna historia więc możesz sobie oglądac z doskoku. A Spartakusa polecam jak najbardziej :)
@macio_944 Lubie takie akcje i popieram. Bez problemu pozwala mi to zrobić selekcję i każdego kto coś wrzuci na ten temat na fejsa przestaje obserwować (tj. nie widze jego kolejnych postów) :)
7
@darek60 Chyba przez tę aferę z podatkami chciał zawinąć sie z Hiszpanii.
11
@msmsms Dużo rzeczy kolego nie rozumiesz tak zauważyłem
32
@Avada Kedavra Jak słusznie sie pruje to może mieć i 10 lat i mieć rację. A jak niesłusznie... to co za różnica czy ma 10 czy 40? :)
0
@Transu96 U mnie w mieście jest podobna sytuacja z wjazdem na McDrive, tyle że za "tobą" na tym rysunku zaraz jest zjazd z ronda i w kilkanaście sekund blokujesz całe rondo, ale wystarczy objechać żebyś wjeżdżał z przeciwnego kierunku bo tam jest pas do prawoskrętu na McDrive. I tak sie znajdą pajace co czekają tak jak na rysunku i blokują najbardziej ruchliwe rondo w mieście. Z tym że u nas da sie łatwo tego uniknąć objeżdżając z drugiej strony i masz osobny pas do zjazdu, tutaj chyba po prostu zablokujesz drugi pas, no ale masz prawo czekać :V
5
Wg Sky Sports Barca oferuje Semedo+Umtitiego za Ndombele, no nie wiem nie wiem :V
3
@Kajtek77 I tak do niczego niepotrzebne były a tylko niepotrzebny stres, wszystkich i tak przepychali na 30% nawet jak język im obcięło
0
@TheNekro94 Mi w sumie nigdy się w nocy nie włączyła, albo tak twardo śpię że nie słyszę. Przeważnie jak coś tam mieli to o 9-10 rano
0
@robsesh Suarez to od 3 sezonów nie potrafi odegrać piłki na klepke żeby sie nie odbiła jak od kłody :P
9
@Chwytliwy W jednym komentarzu piszesz że Jarosław wszystko kontroluje a Szumowski jest tylko kozłem ofiarnym, żeby w kolejnym napisać że Szumowski dostał wolną rękę i to on podejmuje decyzje. Chyba sie powinieneś z tym przespać jeszcze :V
0
@jordus100 Ale tak samo miałem z Beerbongs&Bentleys. Szczerze mówiąc to wszystkie utwory Posta na każdej jego płycie są "na jedno kopyto", to po prostu więcej tego samego i albo komuś to siedzi albo nie :P
0
@jordus100 Po premierze tak go katowałem, że aż mi zbrzydł w końcu :V
3
@Avada Kedavra Ty bambaryło
5
@Avada Kedavra A jak cie zwyzywam to dostane FCBarca Premium?
1
@zmiter912576 a zmienić ma procesor bo? Intel lepszy? Może 2 lata temu
7
@IronSanHybrid to tato xD
3
@IronSanHybrid To samo co przy połykaniu mieczy, ale takie picie piwa nie może być przyjemne, to sie jej tak spieni w żołądku że szok xD
26
@zadafcb Rozebrałem sie dla ciebie, też tak umiem zrobić
0
@Kajtek77 A jaki super bramkarz przyjdzie grzać tyłek na ławce cały sezon i nie będzie marudził
2
@IAmBackCules Oni z tej góry chcą antenami kontrolować cały świat!!!!111
6
@T_TG Zapytaj go o to odpowiadając na jego komentarz.
1
@leonidas_29 Przejrzałem tak sobie na szybko twoje komentarze i 90% jest na temat polityki albo wirusa, a ty sie innych czepiasz xD
5
@MesQueUnClub_87 Na GG może i tak było, teraz już nie ma czegoś takiego jak "nara" czy "uciekam" bo każdy jest online praktycznie nonstop, każde zniknięcie w ciągu dnia to jest zaledwie niezapowiedziane "zaraz wracam" :V
0
@deyna2018 Od wczoraj. ??? XD
4
@AmigoBlancos Tego prosiaka co z trybun dostał?
3
@Rothan1 Czarne lustro trzyma poziom tylko do pewnego momentu, no i tam każdy odcinek to osobna historia więc możesz sobie oglądac z doskoku. A Spartakusa polecam jak najbardziej :)
2
@macio_944 Lubie takie akcje i popieram. Bez problemu pozwala mi to zrobić selekcję i każdego kto coś wrzuci na ten temat na fejsa przestaje obserwować (tj. nie widze jego kolejnych postów) :)
22
@T_TG "No zrobiłem wszystko, ale on nie chciał" ~ Wypowiedź z marca 2022r.
2
@IronSanHybrid Strategia Survivalowa
2
@Avada Kedavra Ale musze przeczytać część żeby wiedzieć na jaki jest temat ;(
1
@culesjasiules Ilaix Moriba :)