@Bykunn Podbijam. Gdybym miał kupować sprzęt gorszy od tego, to wolałbym nie kupować wcale. Ten (i podobne do niego) jest już jednak w porządku jak najbardziej do codziennej pracy i nie powinien po dwóch miesiącach dawać ci czasu na posprzątanie w mieszkaniu pomiędzy procesami.
@Zoker Wiesz czemu homoseksualizm Ci się kojarzy z afiszowaniem na siłę? Bo o tych którzy się nie afiszują i po prostu żyją po swojemu nawet nie masz pojęcia. Ich na co dzień nie widać bo się nie rzucają w oczy i nawet nie wiesz że to ludzie o odmiennej orientacji, a sądzę że takich jest znacznie więcej niż tych krzykaczy z LGBT
@IronSanHybrid jak zobaczyłem że delord będzie to już wiedziałem że będzie młyn z nim tam, gość jest tak zakręcony że przy każdej okazji sie go pytają czy coś bierze :D
@MesQueUnClub96 W tym nie ma nic dziwnego. Esportowcy są bardziej "ludzcy" od zwykłych gwiazd sportu. Nawet najlepsi gracze na świecie sobie na co dzień streamują, czytają pytania ludzi na czacie, rozmawiają, można z nimi zagrać gierke. To tworzy jakąś tam więź z fanami i społecznością, a Stocha czy Lewandowskiego widzisz tylko w trakcie meczu/konkursu i w wywiadach. Nie ma interakcji.
@NeroTFP Mieszanie tego jest bez sensu i warto zaznaczyć, że nikt ze środowiska esportowego o to nie prosi i sie nigdzie nie wpycha. Mają swoje plebiscyty, swoje turnieje i swoje nagrody. To własnie sportom tradycyjnym i mediom ogólnie zależy na wciągnięciu do siebie rozgrywek elektronicznych, bo nie oszukujmy się młodych ludzi nie obchodzi żaden plebiscyt TVP, telekamera czy inna złota malina. Popularność im leci na łeb.
0
@bielik Oglądałem dzisiaj od 15 aż do teraz i wszystko grało :)
7
@Mroziu "po pierwsze to Polak"??? XD
1
@bari_94 z tą głową nie ma szans
0
@Coutinho007 No to nic dziwnego że tyle te transfery zajmują czasu, jak mają negocjować jak ich w lodówce zamknąłeś
0
@ranger3120 Wejdź w tego maila i na dole na pewno będzie link żeby anulować subskrypcje tych wiadomości czy coś podobnego.
2
@Bykunn Podbijam. Gdybym miał kupować sprzęt gorszy od tego, to wolałbym nie kupować wcale. Ten (i podobne do niego) jest już jednak w porządku jak najbardziej do codziennej pracy i nie powinien po dwóch miesiącach dawać ci czasu na posprzątanie w mieszkaniu pomiędzy procesami.
0
@Chwytliwy a Frenkie ile miał kluczowego podania na mecz w Ajaxie w porównaniu do Barcelony?
1
@Triv44 ciekawe jakie to uczucie zmienić sobie avatar
0
@damianex10 Czad :D
0
@Adamski69 Uważaj żeby cie nie zestrzelili za słownictwo na tym obrazku :V
3
@sebasek99 Tak, pozwałem Gimpera
2
@AmigoBlancos A do trio to trzech nie trzeba? Chyba że & to też kogoś symbolizuje ;D
0
@IronSanHybrid panie co pan teksty z generatora na pasek-tvpis były modne z rok temu
1
@rafal314 A ty umiesz czytać? Bo już ci odpowiedziałem wcześniej
5
@Janiama Skoro nie wierzyliśmy i Ty też nie wierzysz to nad czym tu sie jeszcze zastanawiać?
0
@rafal314 Od piątku nonstop są problemy z serwerami, ale to było do przewidzenia przez to że rozdają gre za darmo.
1
@tobiasson92 A jak oni to będą weryfikować? Nawet w dowodach nie ma już adresów
7
@Pilka_jest_okragla Kay Harvitz? A co to za wynalazek
2
@LuisSalvano Se queda?
6
@Jacu327 Łącząc twoje dwa komentarze wnioskuje, że uważasz że Ronaldo może sie porównywać z Xavim w kreacji gry? Ło panie
8
@Jacu327 a gdzie tam jest coś o asystach bo nie widze :)
0
@lukaszbarca15 Prosta sprawa, widocznie sprzedaż ich cały czas zadowala to po co dawać taniej coś, co schodzi drożej :)
0
@marcin62 Gra w NG+ więc te levele to już wyśrubowane tam są i tak :P
1
@Mesi12 głowy sobie uciąć nie dam ale chyba przez najbliższy tydzień. Znaczy taki czas masz na aktywacje gry i wtedy jest już Twoja na zawsze :)
1
@Zoker Wiesz czemu homoseksualizm Ci się kojarzy z afiszowaniem na siłę? Bo o tych którzy się nie afiszują i po prostu żyją po swojemu nawet nie masz pojęcia. Ich na co dzień nie widać bo się nie rzucają w oczy i nawet nie wiesz że to ludzie o odmiennej orientacji, a sądzę że takich jest znacznie więcej niż tych krzykaczy z LGBT
1
@IronSanHybrid jak zobaczyłem że delord będzie to już wiedziałem że będzie młyn z nim tam, gość jest tak zakręcony że przy każdej okazji sie go pytają czy coś bierze :D
1
@IronSanHybrid Puki był strasznie zestresowany, ale im dalej w las tym lepiej chyba z nim było :P
0
@MesQueUnClub96 W tym nie ma nic dziwnego. Esportowcy są bardziej "ludzcy" od zwykłych gwiazd sportu. Nawet najlepsi gracze na świecie sobie na co dzień streamują, czytają pytania ludzi na czacie, rozmawiają, można z nimi zagrać gierke. To tworzy jakąś tam więź z fanami i społecznością, a Stocha czy Lewandowskiego widzisz tylko w trakcie meczu/konkursu i w wywiadach. Nie ma interakcji.
3
@rainyy Można, jeszcze jak
3
@NeroTFP Mieszanie tego jest bez sensu i warto zaznaczyć, że nikt ze środowiska esportowego o to nie prosi i sie nigdzie nie wpycha. Mają swoje plebiscyty, swoje turnieje i swoje nagrody. To własnie sportom tradycyjnym i mediom ogólnie zależy na wciągnięciu do siebie rozgrywek elektronicznych, bo nie oszukujmy się młodych ludzi nie obchodzi żaden plebiscyt TVP, telekamera czy inna złota malina. Popularność im leci na łeb.