0

@bielik Oglądałem dzisiaj od 15 aż do teraz i wszystko grało :)

7

@Mroziu "po pierwsze to Polak"??? XD

1

@bari_94 z tą głową nie ma szans

0

@Coutinho007 No to nic dziwnego że tyle te transfery zajmują czasu, jak mają negocjować jak ich w lodówce zamknąłeś

0

@ranger3120 Wejdź w tego maila i na dole na pewno będzie link żeby anulować subskrypcje tych wiadomości czy coś podobnego.

2

@Bykunn Podbijam. Gdybym miał kupować sprzęt gorszy od tego, to wolałbym nie kupować wcale. Ten (i podobne do niego) jest już jednak w porządku jak najbardziej do codziennej pracy i nie powinien po dwóch miesiącach dawać ci czasu na posprzątanie w mieszkaniu pomiędzy procesami.

0

@Chwytliwy a Frenkie ile miał kluczowego podania na mecz w Ajaxie w porównaniu do Barcelony?

1

@Triv44 ciekawe jakie to uczucie zmienić sobie avatar

0

@damianex10 Czad :D

0

@Adamski69 Uważaj żeby cie nie zestrzelili za słownictwo na tym obrazku :V

3

@sebasek99 Tak, pozwałem Gimpera

2

@AmigoBlancos A do trio to trzech nie trzeba? Chyba że & to też kogoś symbolizuje ;D

0

@IronSanHybrid panie co pan teksty z generatora na pasek-tvpis były modne z rok temu

1

@rafal314 A ty umiesz czytać? Bo już ci odpowiedziałem wcześniej

5

@Janiama Skoro nie wierzyliśmy i Ty też nie wierzysz to nad czym tu sie jeszcze zastanawiać?

0

@rafal314 Od piątku nonstop są problemy z serwerami, ale to było do przewidzenia przez to że rozdają gre za darmo.

1

@tobiasson92 A jak oni to będą weryfikować? Nawet w dowodach nie ma już adresów

7

@Pilka_jest_okragla Kay Harvitz? A co to za wynalazek

2

@LuisSalvano Se queda?

6

@Jacu327 Łącząc twoje dwa komentarze wnioskuje, że uważasz że Ronaldo może sie porównywać z Xavim w kreacji gry? Ło panie

8

@Jacu327 a gdzie tam jest coś o asystach bo nie widze :)

0

@lukaszbarca15 Prosta sprawa, widocznie sprzedaż ich cały czas zadowala to po co dawać taniej coś, co schodzi drożej :)

0

@marcin62 Gra w NG+ więc te levele to już wyśrubowane tam są i tak :P

1

@Mesi12 głowy sobie uciąć nie dam ale chyba przez najbliższy tydzień. Znaczy taki czas masz na aktywacje gry i wtedy jest już Twoja na zawsze :)

1

@Zoker Wiesz czemu homoseksualizm Ci się kojarzy z afiszowaniem na siłę? Bo o tych którzy się nie afiszują i po prostu żyją po swojemu nawet nie masz pojęcia. Ich na co dzień nie widać bo się nie rzucają w oczy i nawet nie wiesz że to ludzie o odmiennej orientacji, a sądzę że takich jest znacznie więcej niż tych krzykaczy z LGBT

1

@IronSanHybrid jak zobaczyłem że delord będzie to już wiedziałem że będzie młyn z nim tam, gość jest tak zakręcony że przy każdej okazji sie go pytają czy coś bierze :D

1

@IronSanHybrid Puki był strasznie zestresowany, ale im dalej w las tym lepiej chyba z nim było :P

0

@MesQueUnClub96 W tym nie ma nic dziwnego. Esportowcy są bardziej "ludzcy" od zwykłych gwiazd sportu. Nawet najlepsi gracze na świecie sobie na co dzień streamują, czytają pytania ludzi na czacie, rozmawiają, można z nimi zagrać gierke. To tworzy jakąś tam więź z fanami i społecznością, a Stocha czy Lewandowskiego widzisz tylko w trakcie meczu/konkursu i w wywiadach. Nie ma interakcji.

3

@rainyy Można, jeszcze jak

3

@NeroTFP Mieszanie tego jest bez sensu i warto zaznaczyć, że nikt ze środowiska esportowego o to nie prosi i sie nigdzie nie wpycha. Mają swoje plebiscyty, swoje turnieje i swoje nagrody. To własnie sportom tradycyjnym i mediom ogólnie zależy na wciągnięciu do siebie rozgrywek elektronicznych, bo nie oszukujmy się młodych ludzi nie obchodzi żaden plebiscyt TVP, telekamera czy inna złota malina. Popularność im leci na łeb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?