8

@NeroTFP Wiedziałem że jak wejde w komentarze, to sie ludzie będą srali że nie można z tego żartować. Nie zawiodłem sie. Kraj jak z cyrku a jednocześnie same smutasy :V

9

@NaFazieHitman Neymar też nie wyda 100mln na Lautaro.

12

@BarcaInfo Tak to jest jak od kilku lat każdy okres rozliczeniowy zamyka sie na styk.

1

@TheNekro94 Właśnie coś mi tak zajechało jak sie Rambla załadowała

0

@Pawelsky U nas to ci policjant jedynie mandat może wlepić, nawet w obronie własnej nie może oddać strzału nie mając potem ogromnych problemów.

1

@michal26 Tydzień po tygodniu na tym samym torze wyścig. Żeby sie zmieścić w kalendarzu

5

@justfootball Kali umieć poderwać

3

@Danny Gaucho o panie zara ide oglądać

1

@NaFazieHitman Nie, możesz ale nie musisz. Gdybyś chciał powiedzieć "Czy to jest dom twojego brata" to musisz napisać "Is it your brother's home?"

1

@IronSanHybrid fajny ten gameplay z The Division

0

@svensonFCB zakładki ci się pomyliły ziom, nie jesteś na googlach

12

@Veb1233 tt.nastolatki to jest gorszy rak nawet niż Rambla w trakcie meczu Barcelony :)

10

@FC1899Barca To tylko moje przypuszczenia bo nie wiem co sie działo z poprzednimi podobnymi postami, ale może po prostu kasują bo uznają, że to nie jest miejsce na wrzucanie filmików gdzie katują bezbronną kobietę.

1

@DaPi Tak, bedzie pobierać dalej. Xboxa nie da sie uśpić? Na pleju możesz przejść w tryb uśpienia i ustawić żeby konsola wtedy nadal pobierała gry, hałasu nie robi a i prądu mniej bierze, a gierka się ściąga

1

@Jacu327 Mieszany

1

@Hiacynk Kwestia czasu aż wszystkie największe kluby odejdą od herbów na rzecz logotypów, kasa z marketingu itd.

1

@MESSIah16 Pisałeś już wczoraj dokładnie o tym samym, daj se spokój człowieku.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8535394#comment-8535394

0

@NeroTFP Żyjąc bez piłki w sumie żyje też bez Juve, ktoś mu to powiedział?

1

@macio_944 Ale bym se taką rolade czapnął

26

@Douglasinho Sturridge tam grał więc zdążyli się na pewno zaopatrzyć

25

@Robertinho To na kogo teraz zwalać jak nie będzie coś działało? @codemat ?

13

@Fawrf Najgorsze co możesz zrobić w takiej sytuacji to pokazać, że cie to rusza. Jakby nie było żadnej reakcji to by sie ludziom odechciało :P

1

@kerouac Jak to sie wszystko szybko zmienia, jeszcze niedawno Bayern był w czarnej d... po odejściu Robbena i Ribery'ego, a tu jak jeszcze dojdzie do nich Sane i zdrowie dopisze to będą mieli już w ogóle mega pake

5

@Janiama Bayern bardzo poważnie podszedł do indywidualnych treningów piłkarzy w domach, co było widać na socialmediach piłkarzy, a co najważniejsze oni się tego wszystkiego skrupulatnie trzymali. Stąd dobra forma zespołu już w tym momencie. Czy to tak samo wyglądało w Barcelonie tego nie wiem, oby tak.

6

@Triv44 Bruce Lee jako... Lee? :D

5

@Chwytliwy Ciebie i pozostałe 800 osób, które są online ale nic na ten temat nie napisały :V

2

@Hiacynk Tak jak już pisałem pod inną dyskusją dzisiaj, Lotek to mógłby opowiadać przez godzinę o pogodzie, ale styl w jakim on to wszystko mówi tak mi siedzi, że i tak bym z chęcią siedział i słuchał :D

0

@MontelQ Więc piosenki z tym słowem powinni puszczać tylko w Afryce, albo gdzieś gdzie białych nie ma, inaczej są rasistami skoro to leci w radiu a ja nie mogę sobie do tego pośpiewać bo nie mogę używać słów z refrenu i jestem dyskryminowany :)

0

@masq Nawet w CNN już próbują go usprawiedliwiać, że Floyd zmarł przez "choroby współistniejące" a nie tego gliniarza. Policja w Stanach jest już znana z tego, że oni tam robią co im sie podoba. Poza tym to nie tylko ciemnoskórzy teraz tam sklepy okradają, biali się bardzo chętnie do tego przyłączyli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?